Zobacz zdjęcia (5)
AUTO DO ŚLUBU JAGUAR XJ *BIAŁA* PERŁA, Łódź - zdjęcie 1
AUTO DO ŚLUBU JAGUAR XJ *BIAŁA* PERŁA, Łódź - zdjęcie 2 AUTO DO ŚLUBU JAGUAR XJ *BIAŁA* PERŁA, Łódź - zdjęcie 3 AUTO DO ŚLUBU JAGUAR XJ *BIAŁA* PERŁA, Łódź - zdjęcie 4 AUTO DO ŚLUBU JAGUAR XJ *BIAŁA* PERŁA, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

AUTO DO ŚLUBU JAGUAR XJ *BIAŁA* PERŁA id:9650

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: biały
  • zabytkowy

Witam,

Pragnę zaoferować Państwu wynajem profesjonalnie przygotowanego samochodu do Ślubu lub innych imprez okazjonalnych, jakim jest JAGUAR XJ 6 SOVEREIGN. Jest to niepowtarzalny samochód, który na pewno Was urzeknie, oraz zachwyci wszystkich gości. Zadbamy o to aby Wasza droga do Ślubu była na najwyższym poziomie, a przede wszystkim komfortowa i bezpieczna. A już samą podróż pozwólcie, że umili Wam butelka schłodzonego szampana.

Konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie z każdym KlientemJest to samochód, który spełni Wasze marzenia oraz przyniesie szczęście na nowej drodze życia.

Jaguar XJ 6 Sovereign w niespotykanym mieniącym się kolorze białej perły, oraz z 18 calowymi chromowanymi, błyszczącymi się felgami. Całość sprawia, że auto przyciąga uwagę, każdego przechodnia. A zatem na pewno urzeknie i Was oraz zachwyci Waszych gości. Klimatyzowane przestronne wnętrze auta jest w nieskazitelnym stanie, wyposażone w jasną mięciutką skórę, która podkreśla prestiż tego auta, dzięki czemu Poczujecie się wyjątkowi, a podróż tym autem będzie bardzo komfortowa.

liczba odwiedzin: 6092

Popularne miasta w okolicy