Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Auto do ślubu luksusowe id:16587

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 04-10-2015
Liczba odwiedzin: 1223

Oferta

WYNAJMĘ SAMOCHÓD - AUTO DO ŚLUBU
Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu człowieka. Proponuje przejazd luksusową limuzyną CHRYSLER 300c BIAŁY LUB CZARNY, który z pewnością uatrakcyjni tą ważną uroczystość. Kolor do wyboru. Samochód może zostać przybrany w białe lub różowe róże, ale istnieje również możliwość własnego ubioru samochodu. Wynajem razem z kierowcą. Obsługuję województwo wielkopolskie. Koszt wynajmu auta do ślubu na terenie Poznania wynosi 650,00 zł, .Usługa obejmuje przyjazd po Pana Młodego, Pannę Młodą, dowóz do kościoła oraz na salę weselną, bez limitu godzinowego. Proponuje także wynajem samochodu wraz z kierowcą na inne uroczystości takie jak komunia, chrzest, spotkania biznesowe, kolacje, zaręczyny, przyjęcia rodzinne lub firmowe, studniówki, absolutorium, sylwester, bale itp. Masz pomysł - zadzwoń na pewno go zrealizujemy. Koszt innych uroczystości to 100,00 zł za godzinę dotyczy Poznania i okolic do 100 km, powyżej wyznaczonej odległości 1,00 zł za każdy kolejny kilometr.
Serdecznie polecam i zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Rodzaj:

  • Marka: Chrysler
  • Kolor: biały

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Auto do ślubu luksusowe id:16587
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Maciej Zalewski
Maciej Zalewski
(5)
Dodano: 04-09-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Skórzewo
Auto zadbane i sprawne, kierowca miły i doświadczony. Jadąc w peletonie ponad 50 motocykli czuł się swobodnie. Usługa warta uwagi. Jesteśmy z Małżonką bardzo zadowoleni, że uświetnił naszą uroczystość.
Piotr Jeziorny
Piotr Jeziorny
(5)
Dodano: 20-08-2016
Data imprezy: 06-08-2016
Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi za wyborną współpracę. Wynajęliśmy białego Chryslera i zrobił piorunujące wrażenie na wszystkich gościach i przechodniach, auto super się prezentuje.

Dostojny sposób prowadzenia auta przez Pana Grzegorza wraz z komfortowym wnętrzem sprawiły, że poczuliśmy się wyjątkowo w tym dniu. Dodatkowo spełniał wszystkie nasze "zachcianki" co do miejsca parkowania, a nawet sam podejmował się "misji niemożliwych" np. parkowanie przed bardzo wąskim wejściem do kościoła.

Jeśli chodzi o osobę Pana Grzegorza, to swoim spokojem, uśmiechem i profesjonalizmem działał na nas jak relanium:) A dzięki ciągłej rozmowie nie mieliśmy czasu myśleć o ślubie i niepotrzebnym stresie.

Polecamy z całego serca podjęcie współpracy. Bez tego nasz ślub i wesele nie byłyby takie magiczne.

Dane kontaktowe

Auto do ślubu luksusowe
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-332

Nowe ogłoszenia