Jaguar XJ z Klimatyzacją - zabytkowe białe auto - Retro z Klimą !! id:21534

Oferta
Dodaj do plannera

Zawiozę do ślubu zabytkowym Jaguarem XJ wyposażonym sprawną klimatyzację,skórzaną tapicerkę i chromowane detale.Auto ma piękny nowy lakier biała perła z palety Jaguara. Świetnie wychodzi na zdjęciach,a na żywo wygląda jeszcze lepiej.Zawiezie Państwa elegancko ubrany kierowca,który zapewni przejazd:

-po Pana Młodego
-do Panny Młodej
-do Kościoła lub USC
-na salę weselną

*darmowa sesja zdjęciowa,jeżeli jest w dniu wesela

Możliwość wynajmu na inny dzień na samą sesję zdjęciową.P.s Pary ,które wynajmowały go do ślubu na sesję plenerowa dostaną specjalną cenę.

Promocja: Zarezerwuj Jaguara na dowolną datę na 2017 lub 2018r, a wytwornicę baniek mydlanych na wyjście z kościoła dostaniesz Gratis.

Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od trasy przejazdu.Proszę dzwonić lub pisać wiadomość o wycenę uwzględniając : datę,adres Młodego,Młodej,Kościoła/Usc oraz sali weselnej.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: biały
  • zabytkowy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN

Cena 550zł jest za auto z naszą dekoracją z kwiatów sztucznych (w dowolnym kolorze) oraz gratis do Jaguara jest pokaz baniek mydlanych na wyjście z kościoła. Świetne zdjęcia gwarantowane. Ewentualnie wynajęcie może być za 500zł bez maszyny do baniek mydlanych ,auto udekorowane jest zawsze przez nas,wiele tablic ślubnych do wyboru.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Just Married-Ślub od A do Z
Imię:Konrad
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Chełm
Kod:22-100
Data dodania: 16-06-2016
Liczba odwiedzin: 415

Polecamy

Nowe ogłoszenia