Auto do ślubu zabytkowy Jaguar z KLIMATYZACJĄ id:21534

Oferta
Dodaj do plannera

Zawiozę do ślubu zabytkowym Jaguarem XJ wyposażonym sprawną klimatyzację,skórzaną tapicerkę i chromowane detale.Auto ma piękny nowy lakier biała perła z palety Jaguara. Świetnie wychodzi na zdjęciach,a na żywo wygląda jeszcze lepiej.Zawiezie Państwa elegancko ubrany kierowca,który zapewni przejazd:

-po Pana Młodego
-do Panny Młodej
-do Kościoła lub USC
-na salę weselną

*darmowa sesja zdjęciowa,jeżeli jest w dniu wesela

Możliwość wynajmu na inny dzień na samą sesję zdjęciową.P.s Pary ,które wynajmowały go do ślubu na sesję plenerowa dostaną specjalną cenę.

Promocja: Zarezerwuj Jaguara do końca 2016r na dowolną datę ślubu w 2017r a dostaniesz gratis profesjonalną wytwornicę baniek mydlanych na wyjście z kościoła.

Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od trasy przejazdu.Proszę dzwonić lub pisać wiadomość o wycenę uwzględniając : datę,adres Młodego,Młodej,Kościoła/Usc oraz sali weselnej.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: biały
  • zabytkowy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN

Cena za całość usługi na terenie Chełma i okolic.Cena zawiera już dekorację z kwiatów sztucznych,kilka opcji do wyboru.Ewentualnie 550zł jak dekorację Państwo Młodzi zapewniają sami/ich dekoratorka itp .Usługa możliwa w całym woj. lubelskim jak i poza.Wszystko kwestia dopłaty.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Auto do ślubu zabytkowy Jaguar z KLIMATYZACJĄ
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Chełm
Kod:22-100
Data dodania: 16-06-2016
Liczba odwiedzin: 301

Nowe ogłoszenia