Zobacz zdjęcia (5)
Balony z helem / Duże pudło prezent z balonami z helem na wesele LOVE, Bytom - zdjęcie 1
Balony z helem / Duże pudło prezent z balonami z helem na wesele LOVE, Bytom - zdjęcie 2 Balony z helem / Duże pudło prezent z balonami z helem na wesele LOVE, Bytom - zdjęcie 3 Balony z helem / Duże pudło prezent z balonami z helem na wesele LOVE, Bytom - zdjęcie 4 Balony z helem / Duże pudło prezent z balonami z helem na wesele LOVE, Bytom - zdjęcie 5
1 / 5

Balony z helem / Duże pudło prezent z balonami z helem na wesele LOVE id:43959

Bytom, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Rodzaj:

  • konfetti
  • pudło z balonami

Nasza Agencja Eventowa Hotel Expert oferuje szeroką gamę usług związanych z branżą ślubną. Dwie najczęściej wybierane usługi to Balonowy duży prezent oraz fotoLUSTRO - przez gości uważana za najlepsze w Polsce przez ilość gadżetów oraz ilość ścianek do wybrania.
Poniżej przedstawiamy opcję balonowego prezentu.
- OPCJA I – prezent o wymiarach 3x50cm - 40 balonów o 12 cali średnicy – 300 zł
- OPCJA II – prezent o wymiarach 3x80cm – 60 balonów o średnicy 12 cali – 450 zł
- OPCJA III – prezent o wymiarach 3x120cm – 100 balonów o średnicy 14 cali i 12 cali (tak jak na zdjęciu poniżej) – 550 zł
Dodatkowe opcje:
- BALONY standardowe napełnione helem - 6 zł za sztukę
- LEDOWE świecące balony - 9 zł za sztukę
Napełniamy również balony dla dzieci we wzory postaci z bajek.

Kolejna nasza usługa to SELFIE MIRROR

Fotolustro to unowocześniona fotobudka. Goście na bieżąco mogą drukować zdjęcia, które są wykonywane za pomocą SELFIE MIRROR.
Oprócz wydruków można nagrywać GIFy i krótkie filmiki, które od razu można udostępniać na FACEBOOKU.
Nie jest to duża kwota a pamiątka jest o wiele lepsza niż zdjęcia od tradycyjnych fotografów.
Do końca sierpnia obowiązuje PROMOCJA: Ceny więc kształtują się w następujący sposób:
- Pakiet 1h – 530 zł
- Pakiet 2h – 775 zł
- Pakiet 3h – 975 zł
- Pakiet 4h – 1140 zł
DO fotolustra są dołączone gadżety, aby goście mogli się przebierać. Oprócz gadżetów firma przygotowuje całe kostiumy w które uczestnicy mogą się ubrać.

Wszystkie szczegóły dotyczące wynajęcia FotoLUSTRA będziemy ustalać ok 5 dni przed przyjęciem weselnym.
Wyślę wtedy formularz, który będziecie musieli uzupełnić.
W formularzu będą znajdować się informację takie jak:
- Wybór ścianki
- Wybór grafiki
- Wasze Imiona
- Format drukowanych zdjęć
- Potwierdzenie godziny uruchomienia fotoLUSTRA (zgodnego z umową).
- Elementy dodatkowe
- Czy posiadacie własną księgę gości czy naszą itp.
- Wybór ramy - kolor

W przypadku chęci przedłużenia funkcjonowania lustra. Każda kolejna godzina w dniu imprezy będzie rozliczana wg stałej stawki godzinowej 300 zł za każdą rozpoczętą godzinę.
Przypomnę również co posiada moja Agencja Eventowa w ofercie:
- NAPIS LOVE
- Animacje dla dzieci
- Kasyno Whisky&Wine;
- SesjeStylizowane
- Karykaturzysta
- Szczudlarze
- Van Proseco
- Pokazy pirotechniczne
- Pokazy dronów pirotechnika + lightshow
- Pokaz barmanów
- Barmani
- Teatr Ognia Pokazy Fireshow
- Rower Lodowy
- Tranpolina
- Strefa Relaksu z grami w wersji MAXI
W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu. Służę pomocą oraz doświadczeniem.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Hotel Expert Events to Firma Eventowa zajmująca się organizacją eventów i pomocą w koordynacji każdego przyjęcia. Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i eventowej przyczyniło się do powstania Naszej Marki. Z naszymi usługami na Twoim evencie będziesz miał/a niezapomniane wspomnienia oraz zapewniamy fantastycznie spędzony czas podczas całej imprezy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wszystkie balony są różnorodne, w różnych kolorach i o różnych rozmiarach. Pomysłem sprawdzającym się od lat jest wypuszczenie balonów z helem podczas przyjęcia weselnego. Jest to odpowiedni moment na wykonanie niepowtarzalnego zdjęcia grupowego, na którym znajdą się wszyscy zaproszeni przez Ciebie goście. Balony z helem to rewelacyjny pomysł również na przyjęcia dla dzieci. Bardzo bogata oferta balonów foliowych pozwoli dobrać idealne balony dla Twojej pociechy. W ofercie znajdziecie postaci z bajek, uśmiechnięte buzie. Wszystko po to, aby było kolorowo!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w naszej pracy uwielbiamy kontakt z ludźmi oraz różnorodność! Ich uśmiechy oraz pozytywne opinie po zrealizowaniu przez nas usług przyczyniają się nie tylko do rozwoju naszej agencji, ale także do chęci działania w branży weddingowej z jeszcze większą siłą, zapałem i motywacją. Dziękujemy!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Satysfakcja klienta, który korzysta z naszych usług jest najlepszym wynagrodzeniem jakie tylko możemy sobie wyobrazić!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Hotelarstwo to nie tylko branża, dla całej firmy eventowej to pasja oraz możliwość organizacji nietuzinkowych wydarzeń dla Was!
Wykształcenie hotelarskie oraz studia związane z psychologią biznesu na kierunku Zarządzanie pozwoliły mi w szybkim trybie osiągnąć sukces w branży, z którą utożsamiam siebie. Działając od 8 lat w hotelarstwie poznałem setki ciekawych osób, zorganizowałem kilkaset przyjęć, bankietów, bali, z każdego dnia czerpiąc nowe doświadczenia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasza firma otrzymała certyfikat jakości wydawana przez portal weselezklasa. Ta ważna dla nas nagroda potwierdza wysoką jakość usług, które dla Was realizujemy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Z branżą ślubną jesteśmy związani od 3 lat. Jednak wcześniej mieliśmy doświadczenie w realizowaniu eventów w obiektach hotelowych na stanowiskach managerskich. W sumie z branżą hotelarsko-gastronomiczną jesteśmy związani aż od 8 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługi, które świadczymy nie posiadają limitów godzinowych. To młoda para decyduje w jakich godzinach usługa ma być dostępna na ich przyjęciu weselnym. Wszystko po to, aby Wy i zaproszeni przez Was goście byli zadowoleni z Waszego przyjęcia oraz naszych usług.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Podczas zleceń, które przyjmujemy posługujemy się dwoma językami: ojczystym polskim oraz angielskim, więc z przyjemnością zapraszamy wszystkich anglojęzycznych klientów do współpracy.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których para młoda nie jest zdecydowana na styl przyjęcia lub nie wiedzą jako można zorganizować imprezę, na której wszyscy uczestnicy będą zadowoleni. Tutaj wkraczamy MY! Mamy bardzo dużo pomysłów i wizualizacji jak mogą takie przyjęcia wyglądać z naszymi usługami. Przedstawiamy wtedy kilka wymyślonych przez nas scenerii i staramy się znaleźć wspólny złoty środek na zorganizowanie najlepszego eventu, którego nikt nie zapomni na długi czas!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Odpowiedź jest prosta! Kreatywność i profesjonalizm co da się odczuć, na każdym przyjęciu organizowanym przez Hotel Expert Events. Przekonaj się sam/a!

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Nasz zespół składa się z młodych i kreatywnych osób, które nie od dziś są związane z branżą eventową. Na bieżąco udoskonalamy swoje umiejętności i zapoznajemy się z nowymi trendami. Wypracowane doświadczenie pozwala nam tworzyć wciąż nowe pomysły, które z wielką przyjemnością realizujemy.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Cała nasza agencja Hotel Expert Events wierzy, że ekologia jest bardzo ważną częścią systemu na świecie. Już dawno pozbyliśmy się plastikowych słomek i używamy toreb wielokrotnego użytku. W naszym biurze używamy tylko energooszczędnego oświetlenia oraz wykorzystujemy produkty, które nadają się do recyklingu. Staramy się kupować lokalne produkty i wspierać polską gospodarkę. W naszym biurze tak samo jak na eventach, które organizujemy, staramy się nie gromadzić niepotrzebnych rzeczy, które tylko leżą i się kurzą. Bardzo mocno wspieramy akcję ZERO WASTE i cały czas rozwijamy się w tym kierunku.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bytom, , 41-933, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
liczba odwiedzin: 1212