AUTOZABYTEK id:21796

Oferta
Dodaj do plannera

Buick Standard Six 1928r i Austin Sheerline 1947 - Najpiękniejsze limuzyny zabytkowe do wynajęcia w Polsce.

Pragniemy zaoferować Państwu wynajem zabytkowych limuzyn razem z szoferem, które uświetnią najważniejszy dzień Waszego życia - DZIEŃ ŚLUBU.

Samochody są w 100% oryginalne, w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym. Zawsze przystrojone (możecie zmienić typ przystrojenia), z bogatą historią oraz dużymi 4-ro litrowymi silnikami.

Jazda jest bardzo komfortowa, w środku jest cicho i wygodnie. Poruszamy się z prędkością 50-70km/h, tak by było bezpiecznie i żeby wszyscy mogli nas dokładnie zobaczyć.

Możecie być pewni, że samochód będzie jedną z największych atrakcji całej uroczystości i wzbudzi wielkie zainteresowanie całej rodziny jak i wszystkich, którzy się na niego natkną.

Obsługujemy w zasadzie CAŁY KRAJ, dysponujemy własną autolawetą (Mercedes Sprinter), która dowiezie na czas Wasz samochód ślubny gdziekolwiek tylko sobie tego zażyczycie.

Obsługa jest bardzo elastyczna - dopasujemy się do każdego, najbardziej wybrednego zlecenia. Szofer mówi także w języku angielskim. Dla Państwa Młodych opcjonalnie szampan!
Najczęściej cała usługa trwa 4 godziny, w cenę wliczony jest dojazd do Pana Młodego, po Panią Młodą, następnie do kościoła i na salę weselną + ew. mini sesja zdjęciowa.

Postaw na rozwiązania z najwyższej półki w najlepszej cenie. Postaw na NAS!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Alfa Romeo
  • Kolor: beżowy

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

AUTOZABYTEK
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Bolesławiec
Kod:59-700
Data dodania: 28-06-2016
Liczba odwiedzin: 431

Nowe ogłoszenia