Zdjęcia
od 1000 do 5000 zł / całość

Baking Soda - słodki stół, tort i paczki dla gości na Twoje wesele id:34045

od 1000 do 5000 zł / całość
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
661-033...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Zajmujemy się kompletną aranżacją słodkich stołów, w którą wchodzą m.in naczynia, dekoracje, kwiaty i winietki. Wszystko dopasowane do stylu, koloru i motywu przewodniego wesela.
Na rynku wyróżnia nas oryginalność. Poza standardową aranżacją słodkiego kącika proponujemy także nasze konstrukcje, które przykuwają uwagę gości :)

Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz smak, dzięki czemu nasze produkty nie tylko cieszą oko, ale także rozpływają się w ustach. W naszych wypiekach na próżno szukać konserwantów, ulepszaczy czy stabilizatorów. Wszystko bazuje głównie na włoskim mascarpone, maśle 82%, śmietanie 36% bez karagenu, czekoladach Cacao Barry i Callebaut czy własnoręcznie robionych konfiturach i musach.

Nasza pracownia mieści się w Krakowie, natomiast usługi świadczymy w promieniu 100-150km.

Kategoria:

Słodki kącik na weselu Kraków

Oferta

Słodki stół z aranżacją
od 1000 do 5000 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Kamila
(0)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Baking Soda
Imię i nazwisko:Kamila Bałabańska
Adres:Kraków
30-363woj. małopolskie
661-033...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
dodano: 21-02-2018, liczba odwiedzin: 1509
Telefon
661-033...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie