Bar4Fun Wyjątkowi Barmani id:13812

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 07-01-2015
Liczba odwiedzin: 2095

Oferta

Jesteśmy barmanami z wieloletnim doświadczeniem nabytym w Warszawskich Hotelach, Klubach, Restauracjach, dzięki temu mamy głowy pełne pomysłów do tworzenia koktajli :) . . Oprócz infuzowania przez nas alkoholi zapewniamy bittersy tworzone przez wiele tygodni aby nabrały swojego niepowtarzalnego smaku. Również syropy i musy przygotowujemy sami z naturalnych składników aby jak najlepiej odzwierciedlić smak danego produktu. Dodatkowym atutem w domowej produkcji dodatków koktajlowych jest to, że możemy przygotować smaki, których firmy zajmujące się sprzedażą produktów nie zapewniają. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Zapewniamy:
-Bar Mobilny
-Profesjonalne szkło do każdego rodzaju koktajli
-Wszelki niezbędny sprzęt barmański
-Lód w kostkach, kruszony, kieliszki lodowe oraz suchy
-Syropy smakowe Home Made
-Musy owocowe Home Made
-Zioła oraz dodatki
-Owoce egzotyczne
-Rurki, serwetki
-Karty Menu
- Niebanalne Ozdoby Kokatjli
- Specjalne słoje z lemoniadami

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Bar4Fun Wyjątkowi Barmani id:13812
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sandra
Sandra
(5)
Dodano: 08-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Łomianki
Odradzam współpracę z Bar4Fun. Dawno nie spotkałam się z tym , aby podwykonawcy byli niemili. Pomijając fakt, że zdjęcia, które umieszczają na Facebooku, nijak mają się do rzeczywistości. Koktajle były przygotowywane na odczepnego, nie było żadnych dodatków w postaci garnirowanych owoców, podobnie wygląd samych drinków pozostawiał wiele do życzenia. Oferowanego alkoarbuza oraz słoi z lemoniadami nie było. Do tego menu, które po godzinie trwania wesela było nie do odczytania. Wydrukowana kartka, która była notorycznie zalewana drinkami, wyglądała okropnie. Panowie barmani zniknęli w trakcie wesela, przez pół godziny musiałam ich szukać. Myślę, że jeżeli obsługują dwie osoby na przerwę można wyjść pojedynczo. Ewentualnie podpisując umowę na ponad 200 osób można zaproponować dodatkowego barmana. Negatywnych opinii na Facebooku brak, bo są zapewne usuwane. Nie wierzę, że tylko ja miałam takiego pecha. Nie polecam nikomu tej firmy.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.