BarCocktail - Barmani na wesele,Pokazy barmanskie id:14718

Oferta
Dodaj do plannera

Firma BarCocktail powstała przede wszystkim z pasji tworzenia. Aby być dobrym barmanem trzeba mieć to w sercu. Komponowanie koktajli jest dla nas formą sztuki. Latami zdobywana praktyka przynosi satysfakcję dopiero wtedy, gdy gość podchodzi do baru i wychodzi zadowolony. Dzięki temu Pokazy Barmańskie są niepowtarzalne.
Prawdziwy koktajl przygotują tylko te dłonie, przez które przelało się dziesięć tysięcy litrów dobrego alkoholu. Wiemy jak dbać o umiejętności zespołu. Stałe inwestycje w jego rozwój zbliżają nas do perfekcji.
Najbardziej liczy się sprawianie radości! Oto tajemnica, dzięki której wszystko w BarCocktail zawsze smakuje wyjątkowo. Dajcie zaprosić się w podróż do niezwykłego świata BarCocktail! Jesteśmy otwarci na łączenie ofert, aby idealnie dopasować się do potrzeb klientów.
BarCocktail to także profesjonalna kadra szkoleniowa! Nasz program przygotowany jest nie tylko dla osób początkujących. Zapewniamy, że uczestnicy każdego kursu zdobędą gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN / pokaz

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

512-922...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:BarCocktail
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Mięsiak
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-336
Adres:Karpacka 2a/4
Data dodania: 20-04-2015
Liczba odwiedzin: 671

Nowe ogłoszenia