BarCocktail - pokaz barmański, barman, weselny ba id:1649

Oferta
Dodaj do plannera

Firma BarCocktail powstała przede wszystkim z pasji tworzenia. Aby być dobrym barmanem trzeba mieć to w sercu. Komponowanie koktajli jest dla nas formą sztuki. Latami zdobywana praktyka przynosi satysfakcję dopiero wtedy, gdy gość podchodzi do baru i wychodzi zadowolony. Dzięki temu Pokazy Barmańskie są niepowtarzalne.
Prawdziwy koktajl przygotują tylko te dłonie, przez które przelało się dziesięć tysięcy litrów dobrego alkoholu. Wiemy jak dbać o umiejętności zespołu. Stałe inwestycje w jego rozwój zbliżają nas do perfekcji.
Najbardziej liczy się sprawianie radości! Oto tajemnica, dzięki której wszystko w BarCocktail zawsze smakuje wyjątkowo. Dajcie zaprosić się w podróż do niezwykłego świata BarCocktail! Jesteśmy otwarci na łączenie ofert, aby idealnie dopasować się do potrzeb klientów.
BarCocktail to także profesjonalna kadra szkoleniowa! Nasz program przygotowany jest nie tylko dla osób początkujących. Zapewniamy, że uczestnicy każdego kursu zdobędą gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN / pokaz

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: BarCocktail - pokaz barmański, barman, weselny ba id:1649
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Karolina Dodano: 28-04-2015
(5)
Najlepsi Barmani pod Słońcem :)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

BarCocktail - pokaz barmański, barman, weselny ba
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-336
Data dodania: 01-09-2009
Liczba odwiedzin: 3252

Nowe ogłoszenia