Zobacz zdjęcia (5)
BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich, Gdańsk - zdjęcie 1
BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich, Gdańsk - zdjęcie 2 BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich, Gdańsk - zdjęcie 3 BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich, Gdańsk - zdjęcie 4 BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich id:1649

Gdańsk, pomorskie

O nas

Firma BarCocktail powstała przede wszystkim z pasji tworzenia. Aby być dobrym barmanem trzeba mieć to w sercu. Komponowanie koktajli jest dla nas formą sztuki. Latami zdobywana praktyka przynosi satysfakcję dopiero wtedy, gdy gość podchodzi do baru i wychodzi zadowolony. Dzięki temu Pokazy Barmańskie są niepowtarzalne.
Prawdziwy koktajl przygotują tylko te dłonie, przez które przelało się dziesięć tysięcy litrów dobrego alkoholu. Wiemy jak dbać o umiejętności zespołu. Stałe inwestycje w jego rozwój zbliżają nas do perfekcji.
Najbardziej liczy się sprawianie radości! Oto tajemnica, dzięki której wszystko w BarCocktail zawsze smakuje wyjątkowo. Dajcie zaprosić się w podróż do niezwykłego świata BarCocktail! Jesteśmy otwarci na łączenie ofert, aby idealnie dopasować się do potrzeb klientów.

Opinie (1)

BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich id:1649
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Karolina
5.00
 / 5
Data dodania: 28-04-2015

Najlepsi Barmani pod Słońcem :)

liczba odwiedzin: 4448

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie