Zdjęcia | Oferta

Barmani na wesela, obsługa, pokazy, koktajl bar id:13648

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 08-12-2014
Liczba odwiedzin: 729

Oferta

Mojito Bar jest firmą zajmującą się obsługą barową wesel.Nasi barmani są odpowiednio przeszkoleni, posiadają duże doświadczenie w sztuce barowej, wyróżniają się wyrafinowanym kunsztem i cechuje ich profesjonalizm oraz kreatywność, ale też otwartość na propozycje potencjalnych klientów. Każdy koktajl jest dopieszczony, propozycje są różnorodne, barwne i niebanalne
Nasza oferta zawiera profesjonalna obsługę barmańską. Firma jest wyposażona w bogaty osprzęt, posiadamy mobilne bary, dzięki czemu możemy pracować w każdym miejscu: sale balowe, konferencyjne, plener. Naszą ofertę urozmaicają pokazy barmańskie przygotowane przez najlepszych a także efekty pirotechniczne(plucie ogniem).
Bardzo poważnym atutem naszej firmy jest bogata karta koktajli oraz atrakcyjne ceny usług. W naszej karcie znajduje się około 50 różnorodnych koktajli, począwszy od orzeźwiającego Mojito po rozgrzewające koktajle na bazie alkoholi własnej produkcji. W standardowej karcie koktajli odnajdą Państwo 10 rodzajów Mojito, dzięki czemu znajdziemy dla każdego odpowiedni smak , a stali smakosze będą mogli zakosztować nowych smaków.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebooku, gdzie odnajdą Państwo aktualności dotyczące naszej firmy oraz nowe oferty.
Zależy Wam na wspaniałej zabawie, urozmaiceniu imprezy, dodatkowych atrakcjach dla gości? Chcecie, aby Wasz impreza pozostała w pamięci na długo?- Kontaktujcie się z nami.

Dane kontaktowe

Barmani na wesela, obsługa, pokazy, koktajl bar
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin

Nowe ogłoszenia