Zobacz zdjęcia (5)
Bartłomiej Kopta Fotografia - Promocje 2021 sprawdź koniecznie!, Kraków - zdjęcie 1
Bartłomiej Kopta Fotografia - Promocje 2021 sprawdź koniecznie!, Kraków - zdjęcie 2 Bartłomiej Kopta Fotografia - Promocje 2021 sprawdź koniecznie!, Kraków - zdjęcie 3 Bartłomiej Kopta Fotografia - Promocje 2021 sprawdź koniecznie!, Kraków - zdjęcie 4 Bartłomiej Kopta Fotografia - Promocje 2021 sprawdź koniecznie!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Bartłomiej Kopta Fotografia - Promocje 2021 sprawdź koniecznie! id:49321

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
664-782...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Za pomocą fotografii staram się w pełni oddać emocje i zarejestrować daną chwilę tak, by oglądając album ślubny, po kilku latach, przenieść się w czasie do dnia uroczystości.
Uwielbiam poznawać nowych ludzi i jestem zaszczycony, gdy mogę uczestniczyć razem z nimi w najważniejszym dniu ich życia, podczas ich Ślubu.

Dlaczego powinniście zdecydować się właśnie na mnie?
Podczas sesji i reportaży stawiam na naturalność i staram się być wręcz niewidzialny, dlatego też osoby, które czują się niezręcznie przed obiektywem, nie powinny być skrępowane. Współpracując z parami młodymi, modelkami nauczyłem się, że najważniejsza na sesji jest dobra atmosfera. Dodając do niej doświadczenie i umiejętności, otrzymujemy oczekiwany efekt, na który pracuję aż do pełnego zadowolenia klienta.

Głównie działam na obszarze południowej Polski, ale jestem otwarty na różne propozycje łącznie z wyjazdami za granicę.

Przyjmuję zapisy na rok 2021 / 2022!

Do zobaczenia Kochani!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Podczas sesji i reportaży stawiam na naturalność i staram się być wręcz niewidzialny, dlatego też osoby, które czują się niezręcznie przed obiektywem, nie powinny być skrępowane. Współpracując z parami młodymi, modelkami nauczyłem się, że najważniejsza na sesji jest dobra atmosfera. Dodając do niej doświadczenie i umiejętności, otrzymujemy oczekiwany efekt, na który pracuję aż do pełnego zadowolenia klienta.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Reportaż weselny wykonuję od przygotowań do godziny 1:00, końca oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera fotografowanie przebiegu dnia, od przygotowań do oczepin, min 350 zdjęć. Sesję plenerową w dniu uroczystości, galerii online skąd można pobrać zdjęcia i 30 odbitek w formacie 13x18. Dodatkowo gratis dodaję stylowe drewniane pudełko wraz z pendrivem i rabat na sesję narzeczeńską 10%

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nie zajmuję się filmowaniem. Postanowiłem skupić się jedynie na fotografii gdyż zawsze to była moja pasja i staram się rozwijać tylko w tym temacie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografuje od 5 lat. W tym czasie szukałem swojej drogi i fotografowałem różne rzeczy. Zacząłem od fotografii architektury, krajobrazów lecz bardzo szybko poczułem, że najbardziej kręci mnie fotografia ludzi, dlatego zajmuję się fotografią ślubną, portretami i sesjami rodzinnymi. Właśnie w tych dziedzinach czuję się najlepiej :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od około trzech lat, ale fotografią zajmuję się dłużej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię kontakt z ludźmi i możliwość spełniania ich marzeń. Nie ma nic lepszego niż widok uśmiechu na twarzy zadowolonych klientów i pozytywna opinia która motywuje do dalszego udoskonalania swoich umiejętności :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W czasie reportaży ślubnych zawsze mam ze sobą dwa profesjonalne pełnoklatkowe aparaty firmy Nikon. Pierwszy główny aparat to bezlusterkowiec Nikon Z6, drugi aparat z którego korzystam to lustrzanka Nikon D750.
Do tego korzystam z całej gamy obiektywów stałoogniskowych jak i zoom.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze jest bardzo ważne gdyż każda chwila w tak ważnym dniu jest wyjątkowa i nie da się jej powtórzyć. Posiadam dwa aparaty, kilkanaście kart pamięci oraz całą gamę innych sprzętów które gwarantują mi bezpieczeństwo przed utratą wykonanych zdjęć podczas reportażu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W czasie reportaży ślubnych pracuję sam, ale jest możliwość poszerzenia oferty do dwóch fotografów.

Jak ubieramy się na wesele?

Na zlecenie zawsze ubieram się w koszulę, ciemne spodnie i półbuty. Posiadam skórzane szelki fotograficzne na których zawieszone są oba aparaty. W mroźniejsze dni ubieram ciemną stonowaną bluzę lub marynarkę.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Tak jak wspomniałem wcześniej, nie zajmuję się filmowaniem. Postanowiłem skupić się jedynie na fotografii gdyż zawsze to była moja pasja i staram się rozwijać tylko w tym temacie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniam w gotowej galerii do której Para Młoda dostaję link wraz z hasłem. Z tej galerii zdjęcia mogą pobrać w dwóch wersjach jakościowych, pełnej oraz przygotowanej do portali społecznościowych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Maksymalny czas oczekiwania na zlecenie to 90dni, lecz zazwyczaj zdjęcia oddaje już po 30 :-)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadam legitymację wydaną przez Kurię która uprawnia mnie do fotografowania w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jak na razie moja oferta nie posiada fotografii wykonanej z drona, być może w najbliższym czasie się to zmieni.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to uchwycenie chwili tak by przekazywała nam wszystkie emocje które towarzyszyły osobą fotografowanym w trakcie wykonywania ujęcia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każde wesele jest inne i wyjątkowe więc nie mam ulubionego momentu. Raz jest to pierwszy taniec, na innym zleceniu zabawy weselne bądź przygotowania :-)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W tej chwili jest różnie. Zawsze pytam swoje pary o ich zainteresowania i miejsca gdzie razem lubią wspólnie spędzać czas. Dopiero wtedy wybieramy miejsce sesji plenerowej.

Jaki jest styl naszej pracy?

Tylko spokój może nas uratować :-) Zero niepokoju i chaosu. Na sesjach ślubnych staram się rozbawiać moje pary, tak by czuły się przy mnie swobodnie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oprócz języka polskiego posługuje się również językiem angielskim, jednak tylko na poziomie podstawowym+

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Moja oferta przedstawiona w postaci pakietów weselnych jest tylko propozycją i na życzenie klienta może zostać indywidualnie zmodyfikowana.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Oczywiście nie mamy wpływu na pogodę i nie zawsze jest ona idealna. W takim wypadku trzeba sobie radzić z pomocą parasola ;)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadam kilka lamp błyskowych z których korzystam głównie na salach weselnych. W kościele używam profesjonalne pełnoklatkowe aparaty cyfrowe i jasne obiektywy, więc nie ma potrzeby używania lamp. Słabe oświetlenie nie jest dla mnie przeszkodą.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

W tej chwili królują śluby w stylu Boho i myślę, że każda osoba która właśnie to czyta dobrze wie czym ten styl się charakteryzuje ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście aparat i kilka powerbanków by bateria się szybko nie rozładowała ;) Niech przynajmniej pozostaną po mnie ładne zdjęcia!

Nasze pasje.

W wolnym czasie głównie zajmuję się fotografią lecz oczywiście nie zawsze. Bardzo lubię jeździć na rolkach, rowerze i spędzać czas z rodziną i paczką przyjaciół.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 30-534, woj. małopolskie
664-782...
liczba odwiedzin: 799
Zadzwoń
664-782...
Napisz

Popularne miasta w okolicy