Bartłomiej Zając Fotograf id:18129

2500 zł / całość
Bielsko-Biała, śląskie
(63)
Dodaj opinię
880-141...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów
NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ SĄ OPINIĘ ZOSTAWIONE PRZEZ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!!! WOLNE TERMINY!!! 2019 i 2020 !!!

Na zdjęciach staram się zachować emocje, które w tym dniu są najważniejsze. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Gotowe FOTOALBUMY i FOTOKSIĄŻKI zamawiam tylko u najlepszych dzięki czemu każdy z kim współpracuję jest zadowolony.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz prezentacji :)

Wybierając moją ofertę otrzymujesz:
- fotografie robione z pasją
- zdjęcia wysokiej jakości
- indywidualne podejście do zamawiającego
- niebanalne pomysły
- bogaty pakiet usług
- gwarancję zadowolenia

Serdecznie zapraszam.
Bartłomiej Zając

Kategoria:

Fotograf ślubny Bielsko-Biała

Oferta

Oferta nr 1
2500 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (63)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Bartłomiej Zając Fotograf id:18129
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 63 opinii
I
Iza i Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2018
Szczyrk
Data dodania: 03-12-2018
Zasłużona piątka za wyjątkowo wykonaną usługę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych materiałów oraz z pracy podczas dnia ślubu jak i pleneru. Fotograf z bardzo bogatym doświadczeniem co przekłada się na wyśmienity efekt końcowy. Polecamy wszystkim zainteresowanym.
Bartłomiej
03-12-2018
Dziękuję za opinię i za bezproblemową pracę. To było wyjątkowe wesele i super pozytywni goście! :)
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 30-10-2018
Polecamy Bartka za przede wszystkim profesjonalizm swojej pracy jesteśmy mega zadowoleni ze zdjęć jakie wykonał, ma bardzo dobry kontakt z wszystkimi gościami a to jest bardzo ważne. Fajne pomysły na sesję w plenerze i wielkie zaangażowanie. Fotograf naprawdę godny polecenia, zdjęcia wyszły bajecznie, piękna jakość i obróbka nikt z rodziny oraz gości oglądając je nie krył wzruszenia, oko fachowca wszystko profesjonalnie ujęte. Polecamy naprawdę z całego serducha :)
Bartłomiej
30-10-2018
Dziękuję za super opinię i cieszę się, że jesteście zadowoleni z otrzymanego materiału. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :)
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 19-10-2018
Pełen profesjonalizm i niespotykanie wrażliwe oko. Ten fotograf potrafi zamknąć w jednym ujęciu najpiękniejsze chwilę z wesela i ślubu. Aż łzy wzruszenia lecą, gdy wspomina się te ułamki czasu na tych cudownych zdjęciach. A album piękny! Solidny to pamiątka na lata. Polecam z całego serca!
Bartłomiej
31-10-2018
Dziękuję za miłe słowa, oraz ciepłe przyjęcie. Jestem bardzo zadowolony z udanej współpracy. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! :)
K
Kasia Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2018
Meszna
Data dodania: 10-10-2018
Dwa lata temu wybieraliśmy fotografa na nasz najważniejszy dzień w życiu. Zdecydowaliśmy się na Bartka bo spodobały nam się oryginalne zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy tego fotografa każdej innej Parze, która szuka wyjątkowego podejścia w tym ważnym dniu.
Bartłomiej
31-10-2018
Świetnie się bawiłem pracując na waszym weselu, to był niezapomniany dzień. Pozdrawiam i dziękuję za udaną współpracę :)
M
Marzena i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Wilkowice
Data dodania: 08-10-2018
Z całego serca polecamy Bartka. Jest to człowiek z pasją który z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy którą wykonuje z wielką przyjemnością. Profesjonalnie wykonuje każda fotografię. Jest otwarty na propozycje a każde wykonane zdjęcie jest dopracowane w 100%. Kto jeszcze się waha niech nie zwleka bo drugiego takiego fotografa nie znajdziesz Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług.
Bartłomiej
31-10-2018
To był wyjątkowy dzień, dziękuję serdecznie za ciepłe przyjęcie oraz za miłą współpracę. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy :)
M
Monika i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Gilowice
Data dodania: 03-10-2018
Z całego serca dziękujemy za piękne zdjęcia z tego najważniejszego dla nas dnia oraz sesji plenerowej. Zdjęcia oraz albumy zostały dopracowane w najmniejszym szczególne i są dla nas wspaniałą pamiątkę. Dziękujemy również za cierpliwość, otwartość przez cały okres współpracy. Wszystkim niezdecydowanym polecamy Bartka w 101% :)
Bartłomiej
30-10-2018
Współpraca z wami to była czyta przyjemność. Na pewno długo zapamiętam tak wyjątkową Parę :)
J
Joanna i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 27-08-2018
Bartku. Dzięki Tobie mamy pamiątkę z najważniejszego dnia o jakiej nawet nie śniliśmy. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Niektóre ujęcia zapierają dech :)

Z całego serca polecamy Bartka :)

P.S. Ocena 5 to za mało za pracę, którą wykonujesz :)
Bartłomiej
30-10-2018
Cieszy mnie fakt, że jesteście zadowoleni. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! :)
A
Asia i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2017
bielsko-biała
Data dodania: 26-08-2018
Bartku, bardzo dziękujemy za reportaż ślubny oraz cierpliwość podczas wykonywania zdjęć plenerowych;) Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i fotoalbumu. Dziękujemy za otwartość, wszelkie pomysły oraz pomoc w uchwyceniu tak ważnych dla nas chwil:) Gorąco polecamy wszystkim parom poszukującym fotografa!
Asia i Arek
Bartłomiej
30-10-2018
Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Zadowolony klient to największa satysfakcja z wykonanej pracy :)
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Bartłomiej
(63)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Bartłomiej Zając
Adres:Bielsko-Białaul. os. Złote Łany
43-300woj. śląskie
880-141...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 08-01-2016, liczba odwiedzin: 17384
Telefon
880-141...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie