Bartosz Jastal Foto Grupa id:6649

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 02-08-2011
Liczba odwiedzin: 1949

Oferta

BARTOSZ JASTAL FOTO GRUPA – to grupa trzech fotografów:
Bartosz Jastal, Jędrzej Gaj i Tomasz Knapik.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest fotografowanie ludzi. Specjalizujemy się w artystycznej fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i portretowej. Wykonujemy sesje korporacyjne, sesje modowe (m.in. portfolia modelek), zdarza nam się fotografować korporacyjne eventy. Wykonujemy również fotografie reklamowe takie jak fotografie wnętrz a także inwestycji technologicznych. Pracujemy w studio i w terenie W fotografowanych ludziach oraz otaczającym ich świecie nieprzerwanie poszukujemy inspiracji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma barier, naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług. Mamy nadzieję, że nasza filozofia pracy przypadnie Państwu do gustu.

Pracujemy zespołowo i indywidualnie. W przypadku zdecydowania się na nasze usługi każdorazowo będą Państwo mieli wpływ na to, który z fotografów będzie dla Państwa pracował. Mimo ustanowienia grupy nie interesuje nas masowość, stawiamy na indywidualność i najwyższy poziom pracy.

Działamy na terenie całej Polski, Europy i Świata, swoimi podróżami sesyjnymi udowadniamy, ze nie ma dla nas granic nie do pokonania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, będzie nam niezmiernie milo odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Specjalizacja:

  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Dane kontaktowe

Bartosz Jastal Foto Grupa
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia