Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Alchemy® by Valentina, Gdynia - zdjęcie 1
Wedding Alchemy® by Valentina, Gdynia - zdjęcie 2 Wedding Alchemy® by Valentina, Gdynia - zdjęcie 3 Wedding Alchemy® by Valentina, Gdynia - zdjęcie 4 Wedding Alchemy® by Valentina, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Alchemy® by Valentina id:18961

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
508-788...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Znamy formułę udanego wesela!

Nazywam się Valentina Pokrovskaya i wierzę, że zarówno sam dzień ślubu i wesela, jak i czas przygotowań powinien być dla Narzeczonych przeżyciem absolutnie wyjątkowym. Dlatego już od ponad 6 lat wspieram Pary Młode w organizacji ceremonii i przyjęć weselnych głównie na obszarze Polski Północnej.

Główną inspiracją przy tworzeniu uroczystości jesteście Wy, Wasza historia, temperament, osobowość. Wy jesteście w centrum uwagi mojej i mojego zespołu!

Dobierając team ludzi, który miałby towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu, będę proponować Wam kogoś kto zrozumie Waszą wizję od początku do końca i będzie w stanie ją zrealizować.

- Dlaczego mielibyście powierzyć Waszą uroczystość w moje ręce?

Przede wszystkim - pracuję na wynik, który ostatecznie przewyższy Wasze oczekiwania. Wiele razy słyszałam od moich Par Młodych: "Valentina, wiedzieliśmy, że będzie wyjątkowo, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak!!!"

Doskonale wiem, że jestem osobą do której przychodzi się po rozwiązania. Mam za sobą niejedną skomplikowaną realizację i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest wiele rzeczy poza naszą kontrolą, które mogą stanąć na drodze do realizacji Waszego marzenia o pięknej i spokojniej uroczystości. Co by się nie działo - ja i mój zespół jesteśmy dla Was, zawsze szukamy rozwiązań, robimy wszystko i nawet więcej!

100% uwagi - w danym tygodniu zawsze podejmuje się realizacji maksymalnie jednej uroczystości, aby zapewnić Wam wystarczająco uwagi, na którą bez wątpienia zasługujecie. Co więcej, w dniu wesela nad przebiegiem przygotowań i zabawy weselnej będzie czuwać minimum dwóch koordynatorów ślubnych Wedding Alchemy® by Valentina.

Aby ułatwić Wam zapanowanie nad procesem przygotowań, moim Parom Młodym udostępniam nowoczesne narzędzie on-line, poprzez które będziecie mieli dostęp 24/7 do wszystkich informacji o planowanej uroczystości. Lista gości, szczegółowy plan usadzenia, kalendarz płatności, umowy z usługodawcami, budżet, tablica inspiracji i wiele więcej - dzięki tym narzędziom przygotowania będą łatwiejsze i przyjemniejsze!

- Jak wygląda oferta Wedding Alchemy® by Valentina?

Właśnie dlatego, że główną inspiracją dla mnie jesteście Wy - Wasze potrzeby, Wasza osobowość i Wasza wizja, nie zdecydowałam się na stworzenie tzw. pakietów usług do sprzedaży Parom Młodym. Zapraszam Was na rozmowę, abyśmy wspólnie omówili (a być może ustalili?) czego tak naprawdę oczekujecie od konsultanta ślubnego! Po tej rozmowie przygotuję dla Was ekskluzywną propozycję współpracy.

Aby jednak przybliżyć Wam zakres moich usług, niżej zamieszczam kilka przykładów:

* kompleksowa organizacja ślubu i wesela - zakres obowiązków wedding plannera w tym wypadku może być bardzo różny, od np. jednodniowej uroczystości zawierającej wszystkie podstawowe usługi, po duże przedsięwzięcie kilkudniowe wypełnione różnego rodzaju wydarzeniami i atrakcjami
* organizacja ślubów plenerowych - w parku, na plaży, na tarasie z widokiem na miasto! Tam, gdzie tylko "zaniesie" nas wyobraźnia
* organizacja wesel plenerowych, czyli wesel w namiocie bankietowym czy nawet "pod chmurką"
* koordynacja ślubu i wesela - opcja dla Par Młodych, które zdecydowały się na samodzielną organizację uroczystości, ale w dniu ślubu chcą po prostu być - dla siebie i dla gości
* indywidualne konsultacje związane z planowaniem wesela - wszystko z czym sobie nie radzicie albo co chcielibyście zrobić lepiej, od planowania budżetu, przez przygotowanie koncepcji stylistycznej ślubu i wesela, aż po przygotowanie się do koordynacji!

Zapraszam Was do świata Ślubnej Alchemii już dziś - pozwólcie, aby magia towarzyszyła Wam od momentu zaręczyn, aż po dzień w którym powiecie sobie "Tak!"

Opinie Wedding Alchemy® by Valentina (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wedding Alchemy® by Valentina

Nazwa firmy: Wedding Alchemy® by Valentina
NIP: 5512450269
Imię i nazwisko: Valentina Pokrovskaya
Adres: Gdynia, ul. ul. Kielecka 95A/2, 81-650, woj. pomorskie
508-788...
liczba odwiedzin: 3749
Zadzwoń
508-788...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie