BeadBros Studio FILMY Z CHARAKTEREM id:18119

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (8)
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 08-01-2016
Liczba odwiedzin: 2510

Oferta

Film z charakterem to spersonalizowana opowieść, która oddaje charakter Pary Młodej i atmosferę ślubu. Twój film ślubny będzie jak rękodzieło – nieprzemysłowy i wykonany ręcznie na indywidualne zamówienie.

Opowiemy Ci w nim historię o Tobie i Twoich bliskich. Pokażemy nie tylko przebieg wydarzeń, ale też Wasze emocje: miłość, radość i momenty wzruszenia. To film, który z pewnością połączy Was z bliskimi w trakcie wspólnego oglądania.

Jak filmujemy:
• na 2-4 kamery i 2 doświadczonych operatorów
• dyskretnie z różnych punktów widzenia
• z lądu, wody i powietrza
• statycznie i w ruchu
• używamy dodatkowego sprzętu podnoszącego jakość produkcji
• starannie montujemy film z wielu ujęć
• jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły i plenery

Jak wygląda film, czyli co otrzymujesz:

• filmową opowieść – od 30 do 40 minut
• teledysk ślubny: ujęcia plenerowe realizowane w innym dniu, wplecione w teledysk i reportaż
• czas naszej pracy do ustalenia
• efektowne ujęcia z kilku kamer
• profesjonalny montaż z korekcją kolorów i synchronizacją dźwięku
• film wysokiej rozdzielczości w łatwym do otworzenia pliku
• pendrive w ekskluzywnym etui
• nasze wsparcie od początku do końca

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: BeadBros Studio FILMY Z CHARAKTEREM id:18119
Ilość głosów: 8
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Angelika Bochniarz
Angelika Bochniarz
(5)
Dodano: 09-03-2017
Data imprezy: 11-06-2016
Miejscowość: Nowy Sącz
TAK, TAK, TAK !!!! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, wasz talent jest O G R O M N Y !!! Dziękujemy za cudowną atmosferę, za każdy uśmiech i każdą łzę wzruszenia - mnóstwo emocji ! Widać ciężką prace i włożone serce. Wasza kreatywność nie zna granic. Jednym słowem PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu.
Szczerze polecamy tych dwóch utalentowanych chłopaków wszystkim, którzy cenią sobie jakość, pomysłowość, najwyższy poziom współpracy, zaangażowanie oraz oczekują oryginalnego filmu - 100% zadowolenia gwarantowane!!
DZIĘKUJEMY !!!!
Monika Kronenberger
Monika Kronenberger
(5)
Dodano: 26-04-2016
Data imprezy: 10-05-2014
Jesli kamera na weselu to tylko oni :) nigdy nie spotkalam sie z tak ogromnym zaangarzowaniem. Chlopaki byli doslownie wszedzie ale w taki sposob ze nie odczuwalo sie ich obecnosci na sali. Pelen profesjonalizm a film.... nwsza mala bajka!!! Najlepsza firma w Nowym Saczu polecam z calego serca!!!! Jeszcze raz dziekujemy za tak wspaniala pamiatke :)
Malgorzata Miskowicz
Malgorzata Miskowicz
(5)
Dodano: 21-04-2016
Data imprezy: 29-08-2015
Bardzo trudno było sie nam zdecydować na kamerzyste ,przez przypadek dowiedzieliśmy się o Bead Bros Studio . Obejrzałam parę filmików i juz wtedy wiedziałam, że muszę ich "mieć" . Pełen profesjonalizm ,pasja , charakter, ktorego brakuje dzisiejszym filmom ślubnym... Ci dwaj Panowie sprostają każdej pannie młodej ,bo jak wiadomo ,to my zawsze mamy jakąś wizję, która czasem bywa ciężka do uzyskania ;) Po obejrzeniu naszego zwiastuna miałam łzy w oczach i bylam pod ogromnym wrażeniem jak wiele pracy i serca włożyli w nasz filmik !!! W kilka minut oddali ,to co czuliśmy i przenieśli nas do 29 sierpnia . Chłopaki !! Jesteście najlepsi , podziwiamy Was ,waszą pasję i ciężką pracę,bo te kilka minut , kosztuje Was wiele dni i nocy pracy ,żebyśmy my mogli miec ciary :) DZIĘKUJEMY !!!!
Angelika Jasnosz
Angelika Jasnosz
(5)
Dodano: 20-03-2016
Data imprezy: 18-07-2015
Oglądamy z mężem film z wesela zrealizowany przez Bead Bros studio i muszę powiedzieć że płaczemy z szczęścia jak małe dzieci! Byliśmy ciężkimi klientami a jesteśmy onieśmieleni montażem! Wszystko.. dosłownie wszystko dopracowane do szczegółu. Chłopaki musieliście włozyć ogrom pracy, energii i zaangażowania! Film jest cudowny! Zwróciliście uwagę na wszystko.. na każde słowo, każdy szczegół! Pokazaliśmy film znajomym i stwierdzili: ze widzieli wiele montaży ale takiego profesjonalizmu, takiej jakości obrazu, dokładnego przejścia z sceny do sceny nie widzieli nigdy w zyciu! W ciągu zaledwie 40 minut zawarliście wszystko.. żaden ważny moment - nie został pominięty! Jesteśmy zachwyceni! A oprawa filmu.. to drewniane grawerowane pudełeczko... to "wisienka na torcie". Ciężko nam ubrać w słowa to co czujemy.. Jedynie co możemy napisać to to, że będziemy głosić wśród przyszłych par - że lepszego studia filmowego jak Wasze... nigdy nie widzieliśmy! Pozdrawiamy serdecznie! D Z I Ę K U J E M Y!!!!! ps. dziękujemy również za zwiastun filmu... nie mieliśmy go w pakiecie a dostaliśmy taką od Was gratisową niespodziankę i to w Wigilię... najlepszy prezent gwiazdkowy pod choinką! JESTEŚCIE PROFESJONALISTAMI!
Arkadiusz Świerz
Arkadiusz Świerz
(5)
Dodano: 19-03-2016
Data imprezy: 02-08-2014
Wszystkim którzy zastanawiają się kogo wybrać do filmowania tego niezwykłego dnia odpowiadamy .... BEAD BROS STUDIO !!! Dostaliśmy dziś film z naszej uroczystości... aż się łezka w oku kręci no i uśmiech na twarzy się pojawia oglądając go z TAAAAKIIIIEEJJJJJ ! BEAD BROS'OWEJ perspektywy ! Nie sądziłam że efekt będzie tak idealny. Dziękujemy Wam bardzo za to że gdy tylko zapragniemy przypomnieć sobie ten dzień Wy przeniesiecie nas wprost do tych chwil, jak gdyby to było wczoraj a nie juz "jakiś czas temu". Jesteście najlepsi!
Ps. Jeśli ktoś się zastanawia jak wygląda dłuższy film to proszę o kontakt, chętnie udostępnimy nasz, który zapewne rozwieje wszelkie wątpliwości :)
Mariusz Szołdra
Mariusz Szołdra
(5)
Dodano: 07-03-2016
Data imprezy: 08-06-2013
Życzę każdemu aby tak ważny dzień mógł mieć uwieczniony przez BeadBros.
Ich praca to profesjonalizm na każdym kroku, a współpraca z Nimi to czysta przyjemność.
Małgorzata Słowińska
Małgorzata Słowińska
(5)
Dodano: 05-03-2016
Data imprezy: 01-06-2013
Byłam ogromnym przeciwnikiem kamerzystów na ślubie i weselu... dopóki nie poznałam wspaniałych braci z BeadBros studio. To nie są kamerzyści a prawdziwi artyści! Za każdym razem gdy oglądam nasz film z wesela to płaczę ze wzruszenia. Nie mogli lepiej oddać nastroju tej jakże podnioslej chwili. Dlatego z całego serca polecam ich wszystkim :)
Renata Szołdra
Renata Szołdra
(5)
Dodano: 04-03-2016
Data imprezy: 08-06-2013
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. BeadBros dla mnie to najlepsi z najlepszych! :-) Chętnie wracamy do naszego filmu i choć minęło już ponad 2,5 roku- wywołuje mnóstwo emocji, za każdym razem tak samo mocnych jak podczas oglądania go po raz pierwszy.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.