Beata Kowalska Make-up *Artist* /Makijaże z dojazdem/ Piękniejsza id:27273

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Beata Kowalska Make-up *Artist* /Makijaże z dojazdem/ Piękniejsza

Beata Kowalska Make-up Artist Ostatnio widziany 25-05-2018
534-060...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Mysłowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-05-2017
Liczba odwiedzin: 2497

Oferta

Mężczyźni mówią, że działam w branży budowlanej, ale ja się z tym nie zgadzam... ! Nie kładę tynków czy tapet na twarzach! Fakt, często zakrywam niedoskonałości skóry ale nie jest to efekt szpachli! Nazywam się Beata Kowalska Make-up Artist i stworzę dla Ciebie i Twoich bliskich makijaże marzeń. Sprawię, że makijaż będzie trwały od momentu wykonania do demakijażu, nie przeszkodzi w tym wysoka temperatura czy deszcz.

Czym się na co dzień zajmuję? Makijażem oraz kosmetykami azjatyckimi..Wykonuję makijaże dzienne, biznesowe, ślubne, odmładzające i inne okolicznościowe. Współtworzę projekty podczas sesji zdjęciowych, czy filmów reklamowych. Uczę sztuki wizażu prowadząc warsztaty dla osób indywidualnych oraz firm.

Moje prace miały okazję pojawiać się w wielu magazynach: Panna Młoda, Makijaże i fryzury ślubne, Strefa Biznesu, Modny Śląsk, WSB w Dąbrowie Górniczej, Dziennik Zachodni. Kilkukrotnie zaproszono mnie na antenę TV Sfera. Miałam okazję malować znanych, mniej znanych i nieznanych.

Kosmetyki na jakich pracuję są wysokiej jakości, antyalergiczne, następujących marek - pielęgnacja: tianDe / Makijaż: Becca, Clio, Huda Beauty, Kat Von D, MAC, Make-up Atelier Paris, MUFE, Smashbox, Lorac Pro, Too Faced


Trochę o higienie pracy:
Dzięki mojemu profesjonalizmowi nie zarażę Cię chorobami skóry, czy zapaleniem spojówek - stosuję jednorazowe akcesoria, w tym także szczoteczki do rzęs. Dezynfekuję zarówno pędzle oraz kosmetyki, a produkty płynne nakładam szpatułką, która także jest zdezynfekowana! Po całym makijażowym dniu pędzle i inne akcesoria myję specjalistycznymi preparatami i kolejno dezynfekuję. Poświęcam na to trzy godziny!

Zakres usług:

 • dojazd do klienta
 • makijaż

Pozostałe

 • maseczki
 • oczyszczanie
 • peeling

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:PARGET KOWALSKI MICHAŁ
Imię:Beata
Nazwisko:Kowalska
Województwo:śląskie
Miejscowość:Mysłowice
Kod:41-400
Adres:Pocztowa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.