Zobacz zdjęcia (5)
BelAmour - Krzysztof Szukalski, Dobrzyca - zdjęcie 1
BelAmour - Krzysztof Szukalski, Dobrzyca - zdjęcie 2 BelAmour - Krzysztof Szukalski, Dobrzyca - zdjęcie 3 BelAmour - Krzysztof Szukalski, Dobrzyca - zdjęcie 4 BelAmour - Krzysztof Szukalski, Dobrzyca - zdjęcie 5
1 / 5

BelAmour - Krzysztof Szukalski id:24197

Dobrzyca, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

BelAmour - bo miłość jest piękna!

Mam swoją filozofię tworzenia reportażu ślubnego: szukam uczuć.

Spojrzenie, gest, poza... Podobno fotografia to rysowanie światłem. Ja szukam tych chwil, w których światło - padające przez witraż kościoła, przebijające się przez chmury nad jeziorem podczas zachodu słońca, albo też otulające swoim ciepłem zapomnianą ławkę w parku - rysuje miłość. Taki jest cel, takie jest założenie, taki jest ideał fotografii do którego dążę.
Serdecznie zapraszam, abyście spróbowali poszukać tych kadrów razem ze mną.

Fotografuję każdy etap ślubu: od przygotowań, poprzez błogosławieństwo przez rodziców, samą uroczystość (czy to w kościele, czy to w USC), wesele i oczywiście plener. Każdy etap jest ważny, każdy tworzy część reportażu, który będzie dla Państwa Młodych, ich rodziców i rodziny wspaniałą pamiątką.

Zdjęcia, które wykonam, mogą być przekazane na wiele różnorakich sposobów. Osobiście polecam formę fotoksiążki wykonywanej w profesjonalnej drukarni fotograficznej. Istnieje możliwość wydrków zdjęć (również we wspomnianej drukarni), wykonania albumów tradycyjnych, portretów itp. Zawsze komplet fotografii w wysokiej rozdzielczości przekazuję na płycie.

Reportaż wykonywany jest pełnoklatkowymi aparatami oraz jasnymi obiektywami. Jako jedna z nielicznych osób w Polsce posiadam certyfikat Adobe Publishing Expert. Umiejętności w fotoedcji potwierdzone zostały nagrodami i wyróżnieniami prestiżowego konkursu GrandFront.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Dobrzyca, , 63-330, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1653

Popularne miasta w okolicy