Zobacz zdjęcia (12)
BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 1
BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 2 BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 3 BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 4 BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 5
BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 6
1 / 12

BestBudka - Fotobudka na wesele / Niski dym / Litery LOVE id:48803

od 400 do 900 zł / Wypożyczenie
Jastrzębie-Zdrój, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
531-225...

O nas

Fotobudka: to w pełni zautomatyzowane urządzenie. Nasz animator, obecny podczas całości świadczenia usługi, dostarcza wszystkich potrzebnych wskazуwek i instrukcji, dbając o dobrą zabawę. To znakomita pamiątka dla gości i Państwa młodych, podwójne wydruki zapewniają wpis do księgi gości (którą również tworzymy) oraz egzemplarz „na pamiątkę” dla każdej osoby która wykona zdjęcie. Nielimitowana ilość wydruków oraz topowe urządzenie to gwarancja jakości.

Ciężki / niski dym z wykorzystaniem suchego lodu i wydajnej maszyny gwarantuje znakomity efekt wizualny podczas pierwszego tańca lub tortu. Tylko dym na suchym lodzie i z precyzyjnie opracowaną gramaturą lodu zapewnia niski kłębiący się dym, nie wzbudza reakcji alergicznych, nie zostawia śladów, nie tworzy efektu tzw. „mokrej podłogi”.

NAPIS LOVE: To znakomity dodatek do wesela, przyciąga uwagę gości oraz tworzy niepowtarzalny klimat. Nasz napis został wykonany w uniwersalnym stylu przez co z łatwością komponuje się z większością sal weselnych. Wysoki na 125 cm, masywny i ciężki napis w kolorze białym - podświetlenie w kolorze „ciepły biały” (warm white). Idealny do stylu rustykalnego, glamour, boho… Oferujemy kompleksową obsługę montażu i demontażu w dogodnych warunkach. Nawiązujemy bezpośredni kontakt z salą w celu ustalenia szczegółów powyższych operacji. To bezobsługowa propozycja która wymaga tylko Twojej decyzji - my zajmiemy się resztą.

Iskry / fontanny pirotechniczne to znakomita nowość na rynku która tworzy efekt „wow”. Idealna na pierwszy taniec, tort. Jest to bezpieczna „zimna” forma iskier, którą z powodzeniem możemy stosować w zamkniętych pomieszczeniach.

Dlaczego My?
Dbamy o jakość usług oraz kontaktu, korzystamy z topowych urządzeń i jesteśmy legalnie funkcjonującą firmą. Zapewniamy kompleksową realizację odciążając Parę Młodą we wszystkich działaniach.
Zapraszamy do kontaktu!

Oferta Best Budka

Usługa fotobudki

od 400 do 900zł/ Wypożyczenie

Propozycja dla osób szukających Fotobudki na wesele, imprezę firmową, plenerową, festyn lub studniówkę.

Opinie Best Budka (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Best Budka

Nazwa firmy: Best Budka
Imię i nazwisko: Dominik Żabski
Adres: Jastrzębie-Zdrój, , 44-335, woj. śląskie
531-225...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 928
Zadzwoń
531-225...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie