Zobacz zdjęcia (5)
Biała Manufaktura - wedding planner, Słupsk - zdjęcie 1
Biała Manufaktura - wedding planner, Słupsk - zdjęcie 2 Biała Manufaktura - wedding planner, Słupsk - zdjęcie 3 Biała Manufaktura - wedding planner, Słupsk - zdjęcie 4 Biała Manufaktura - wedding planner, Słupsk - zdjęcie 5
1 / 5

Biała Manufaktura - wedding planner id:48809

Słupsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nie masz czasu na zorganizowanie ślubu?

Biała Manufaktura zajmuje się kompleksową pomocą przy organizowaniu przyjęć weselnych na każdym etapie i w niemal każdym aspekcie.

Twoje zaangażowanie w ślub i wesele to najbardziej ekscytujący czas Twojego życia.
Inwestycja w doświadczonego, kompetentnego i profesjonalnego organizatora wesel może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz.

W Białej Manufakturze zapewniamy, że w Twój dzień będziecie w pełni cieszyć się rodziną i bliskimi, wolni od stresu i zmartwień.
Dbamy o wszystkie szczegóły.

Wstępna koncepcja i projekt - tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa.
Najpierw słuchamy - co jest dla ciebie najważniejsze? Co chcesz, aby zobaczyli i zapamiętali Wasi goście? Jak według Was ma wyglądać ten wyjątkowy dzień?

Na podstawie tego, czego się od Ciebie dowiemy, zaczniemy od stworzenia tablicy pomysłów.
Tablica pomysłów ustanowi ogólny wygląd Twojej wizji, a kiedy ją zatwierdzisz, możemy rozpocząć szczegółową fazę projektowania. Zgodnie z kryteriami Twojego wydarzenia (liczba gości, budżet, typ imprezy - kolacja siedząca, przyjęcie koktajlowe, koncert itp.), Biała Manufaktura - wedding planner sprawdzi dla Ciebie odpowiednie miejsca i dostarczy kompleksową dokumentację dostępnych miejsc i cen.
Będziemy również organizować dla ciebie zwiedzanie obiektów i negocjować umowę w Twoim imieniu po wybraniu odpowiedniego miejsca.

Inwestycja w doświadczonego, kompetentnego i profesjonalnego organizatora wesel może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz.

Chcielibyśmy z Tobą współpracować! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli rozpocząć planowanie fantastycznego ślubu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Słupsk, , 76-200, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1053

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie