Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Białe gołębie na ślub, Biała Podlaska - zdjęcie 1
Białe gołębie na ślub, Biała Podlaska - zdjęcie 2 Białe gołębie na ślub, Biała Podlaska - zdjęcie 3 Białe gołębie na ślub, Biała Podlaska - zdjęcie 4 Białe gołębie na ślub, Biała Podlaska - zdjęcie 5
1 / 5

Białe gołębie na ślub id:25667

Biała Podlaska, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

BIAŁE GOŁĘBIE POCZTOWE NA ŚLUB HODOWLA Z BIAŁEJ PODLASKIEJ

Witam serdecznie, do zaoferowania mam Państwu białe gołębie pocztowe, które stanowią doskonałą atrakcję dla wszystkich gości, jak również dla Młodej Pary.

Wypuszczenie gołębi to jeden z najstarszych ślubnych zwyczajów. Białe gołębie symbolizują miłość, wierność oraz pokój. Jest to romantyczny gest, którym możecie upiększyć swój ślub. Jest to również idealny pomysł na niespodziankę dla Pary Młodej, której po wyjściu z kościoła wręczone zostaną symboliczne dwa śnieżno białe gołębie pocztowe. Gołębie można wypuszczać z ręki lub dekoracyjnego kosza.

COŚ O MOICH GOŁĘBIACH POCZTOWYCH:
Na wstępie muszę dodać, że nie są to przypadkowe gołębie, zakupione za parę groszy u jakiegoś pobliskiego „gołębiarza”… które po wypuszczeniu nie są wstanie odlecieć, z powodu różnych chorób, czy też warunki w jakich przebywają na co dzień diametralnie odbiegają od normy (higiena).

PROFESJONALNA HODOWLA BIAŁYCH GOŁĘBI POCZTOWYCH „Centrum Wschód”, znajdująca się w Białej Podlaskiej, oparta jest na najlepszych europejskich szczepach białych gołębi pocztowych.
Moje gołębie charakteryzują się przepiękną budową ciała, czysto-białym jedwabistym upierzeniem, idealną kondycja zdrowotną, łagodnym usposobieniem (spokojnie leżą w ręku, więc nawet osoba nie mająca wcześniej styczności z gołębiami, nie będzie miała problemu aby takie gołąbka swobodnie utrzymać) to tylko część cech przemawiających za moimi gołębiami. Moja hodowla jest pod stałą opieką weterynaryjną, a o zdrowie moich gołębi dba jeden z najlepszych lekarzy weterynarii w Polsce.

Istnieje możliwość wstępnego zobaczenia gołębi na własne oczy przed złożeniem zamówienia. Cena obejmuję tylko i wyłącznie usługę wypuszczenia gołębi, nie zakupu na własność!!!

Najpopularniejsze scenariusze wypuszczania Białych Gołębi:

• 6 gołębi z kosza + 2 gołębie z rąk Młodej Pary (najczęściej wybierany scenariusz),
• 6 gołębi z kosza,
• 2 gołębie z rąk Młodej Pary,
• 2 gołębie z małego kosza.

Każdy scenariusz wypuszczania Białych Gołębi jest możliwy do zrealizowania.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Biała Podlaska, , 21-500, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2132

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie