Zobacz zdjęcia (11)
⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐, Szczecin - zdjęcie 1
⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐, Szczecin - zdjęcie 2 ⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐, Szczecin - zdjęcie 3 ⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐, Szczecin - zdjęcie 4 ⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐, Szczecin - zdjęcie 5
⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐, Szczecin - zdjęcie 6
1 / 11

⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐ id:52547

380 zł / 2 godz.
Szczecin, zachodniopomorskie
(1)
Dodaj opinię
601-526...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Porsche
  • Kolor: biały

Prezentowane auto wygląda elegancko, sportowo, zadziornie. Posiada bardzo dużo miejsca na tylnej kanapie więc np. suknia z kołem czy trenem na pewno się zmieści. Porsche jest SUV-em 4x4 więc oferuje łatwość wsiadania i wysiadania, pojedzie także po złej nawierzchni i krawężnikach a nawet schodkach. Natomiast na dobrej nawierzchni oferuje sportową dynamikę i rasowy dźwięk benzynowej V-ki. Ma bardzo dobre nagłośnienie więc podczas jazdy można też słuchać wybranej muzyki.
Oferujemy kompleksową usługę obejmującą: przyjazd po Pana Młodego, przejazd do Panny Młodej, transport Pary Młodej do Kościoła lub USC. Po ceremonii przejazd na sesję zdjęciową i na Salę Weselną.
Cena 650 zł obejmuje wynajęcie udekorowanego sztucznymi kwiatami auta wraz z okolicznościowymi tablicami rejestracyjnymi i stosownie ubranym kierowcą na 4 godziny z limitem 100 kilometrów na terenie Szczecina i okolic. Jest też możliwość samodzielnego prowadzenia. Dalsze trasy za dopłatą ustalaną indywidualnie. Możliwe indywidualne dekoracje np. z żywych kwiatów i imienne tablice rejestracyjne. REFERENCJE DO WGLĄDU.
OFERTA LAST MINUTE: Jeżeli do waszego Wesela pozostało mniej niż 2 miesiące zapytajcie o rabat.

Oferta

Minimalny pakiet

380zł/ 2 godz.

Minimalna cena za jednorazowy kurs udekorowanym autem na terenie Szczecina

Opinie (1)

Dodaj opinię
⭐ Samochód Białe Porsche do Ślubu / na Wesele ⭐ id:52547
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Szczecin
Data dodania: 16-07-2022

Lepszego usługodawcy tylko ze świecą szukać!

Pan Artur spełnił nasze wszelkie oczekiwania. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Pan bardzo kontaktowy, uprzejmy, punktualny i uśmiechnięty. Wszystko co napisane w ogłoszeniu jest zgodne z prawdą.

Samochód zrobił wrażenie na wszystkich gościach. Dodatkowo jako Pan Młody miałem możliwość pokierować tę piękna i zadziorną maszyną. Auto zadbane, komfortowe, wygodne, przestrzenne i reprezentacyjne. Polecam z całego serca. Żona była zachwycona 😃😃

Kontakt

Imię i nazwisko: Artur Łakomy
Adres: Szczecin, ul. MIODOWA, 71497, woj. zachodniopomorskie
601-526...
liczba odwiedzin: 182
Zadzwoń
601-526...
Napisz

Popularne miasta w okolicy