Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 5

Big Wedding id:13836

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Big Wedding

Ostatnio widziany 08-12-2017
609-060...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Chrzanów, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-01-2015
Liczba odwiedzin: 4311

Oferta

Wesele? Event firmowy lub impreza w stodole? Bal studniówkowy ? A to wszystko w klimacie innym niż wszystkie? Czemu nie! Big Wedding sprosta każdemu wyzwaniu jakie postawisz przed nami. Jesteśmy esencją tego co w muzyce najlepsze, ale Ty jeszcze prawdopodobnie o tym nie wiesz... Czy chcesz się dowiedzieć?


Nasza oferta obejmuje dwie formy współpracy spersonalizowane pod każdego klienta, to Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze. Zabawa z udziałem DJ'a lub muzyka grana na żywo przez zespół muzyczny.

DJ przygotuje swój profesjonalny sprzęt, a gdy zjawią się goście przywita wszystkich i uroczyście rozpocznie zabawę. Cechuje go wysoka kultura osobista oraz nigdy nie znikający uśmiech na twarzy, którym stara się dzielić z uczestnikami prowadzonych imprez. Jest wodzirejem, który swoją pasją oraz sposobem prowadzenia zabawy rozkręci każde towarzystwo niezależnie od wieku i preferencji muzycznych. DJ zadba o to, aby muzyka była idealnie dobrana do klimatu imprezy a Państwa goście rewelacyjnie się przy niej bawili. Profesjonalny sprzęt i oświetlenie sprawią, że atmosfera wzbije się na niespotykane przez biesiadników poziomy. DJ oferuje szeroki wachlarz zestawionej muzyki opartej o największe taneczne przeboje, jego możliwości doboru repertuaru są praktycznie ograniczone tylko przez Państwa gusta i sugestie. Impreza prowadzona przez DJ jest wzbogacona o ciekawe quizy, zabawy i tańce integracyjne. Wszystko połączone jest z taktem, wyczuciem i dobrym humorem.


Zespół muzyczny to sześcioosobowa grupa wyjątkowych ludzi, w której skład wchodzą profesjonalni muzycy oraz urocza wokalistka wraz z szalonym i charyzmatycznym wokalistą. Od lat związani są z branżą rozrywkową, co jest gwarantem dobrej zabawy i wspaniałej muzyki na żywo niezależnie od okoliczności i miejsca. Do wyboru w ich wykonaniu mają Państwo repertuar od utworów disco po standardy muzyki rockowej i pop, zaś hity z najnowszych list przebojów sprawią, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Na specjalne życzenie zespół przygotowuje dodatkowe utwory. Nasz zespół poprowadzi biesiadę oraz zabawy, zaśpiewa staropolskie przyśpiewki, jak również zaproponuje sporą dawkę rock & rolla, hity muzyki disco oraz niezapomniane polskie i zagraniczne przeboje. Wybór zespołu muzycznego to postawienie na grupę przyjaciół, którzy swoją energią i zaangażowaniem są w stanie rozkręcić każdą imprezę, sprawić by chwile spędzone razem były wyjątkowe i niezapomniane. Pełen profesjonalizm, fantastyczna muzyka wykonywana na żywo, szalony styl, rozpoznawalne brzmienie i dobra zabawa to najważniejsze walory naszego zespołu.


Szczegółowe informacje na temat repertuaru, oferty cenowej dla osób prywatnych, firm i instytucji, oraz warunków współpracy wyślemy na maila. Działamy na terenie całego kraju, dysponujemy własnym transportem, wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem sceny, oraz co najważniejsze - motywacją do organizacji niezapomnianych imprez muzycznych.

Big Wedding - nasza gwarancja to twoja muzyczna satysfakcja ;)

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 6

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
5000 / dzień

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Big Wedding id:13836
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 4,60 / 5
Jakub Jas
Jakub Jas
(3)
Dodano: 07-10-2016
Data imprezy: 15-07-2016
Miejscowość: warszawa
Planując wesele wszystko należy robić z ogromnym zapasem czasowym. Tak, też uczyniłem zamawiając zespół już w lutym 2016r. W związku ,że była to nowa firma zajmująca się organizacją wesel(młody zespół) bardzo się nam spodobali i po kilku rozmowach, zaklepaliśmy termin. Termin potwierdzany parokrotnie, lecz przez odległość i brak czasu ze strony firmy, przekładanie terminu podpisania umowy papierowej, brak możliwości spotkania się z zespołem na żywo, przełożyliśmy spotkanie na miesiąc wrzesień. Parę dni przed zaplanowanym i umówionym spotkaniem zadzwoniłem do właściciela firmy potwierdzić spotkanie i dogadać szczegóły wszystko było by w porządku ale..... na dzień przed spotkaniem zadzwonił do mnie właściciel firmy i oznajmił ,że niestety się pomylili i oddali nasz termin komuś innemu i nie mogą tego już "odkrecić". Obiecywanie pomocy w zorganizowaniu innego zespołu na "poziomie" wygasły po paru dniach.
Jeżeli chcesz mieć pewność profesjonalnego podejścia, gwarantu braku negatywnych emocji i nerwów. Polecam inną firmę.
A właścicielowi życzę wyciągnięcia wniosków na przyszłość, aby nikt inny nie potrzebnie nie musiał się stresować tak ważnym dniem jakim jest wesele.
Pozdrawiam
Big Wedding
Komentarz właściciela firmy: 10-10-2016
Szanowny Panie Jakubie,

W odpowiedzi na Pański komentarz zamieszczony na stronie mojej firmy w portalu społecznościowym Facebook, chciałbym przedstawić swoje stanowisko w sprawie, która jest obiektem sporu.

Prawdą jest, iż zadzwonił Pan do mnie w lutym 2016 roku i poprosił o przedstawienie oferty zespołu, który miał zagrać na organizowanym przez Państwa weselu, drogą telefoniczną w trakcie naszej rozmowy taka oferta została Panu przedstawiona.

Kolejny kontakt telefoniczny pomiędzy nami odbył się kwietniu tego roku, podczas tej rozmowy przedstawiłem daty i miejsca, w których zespół miał zaplanowane występy. Nie udało nam się spotkać i sfinalizować rozmów dotyczących występu na Państwa weselu.

Dnia 4 września, organizowałem w siedzibie mojej firmy w Pile Kościeleckiej dzień otwarty, na który tydzień wcześniej Pana zaprosiłem w formie wiadomości SMS, aby utwierdził się Pan w wyborze zespołu oraz podpisał umowę. Nie skontaktował się Pan ze mną, nie pojawił się Pan również w trakcie dni otwartych. Z racji na brak odzewu oraz braku obecności w tym dniu upewnił mnie Pan ze zrezygnował z oferty , podpisałem umowę z inną osobą na występ zespołu w terminie, którym się Pan wstępnie interesował. Kontakt telefoniczny z Pana strony nastąpił po 4 września, gdy termin był już zajęty przez inną parę. Dodam również, iż pragnąc Panu pomóc w zaistniałej sytuacji, zaproponowałem Panu występ innego zespołu, który jednak Panu nie odpowiadał o czym mnie Pan poinformował jednak nadal starałem się pomóc i zaproponowałem kolejne rozwiązania lecz nie uzyskałem odpowiedzi.

Szanuje pana komentarz, ponieważ każda konstruktywna krytyka jest inspirująca, lecz nie rozumiem krzywdzących i fałszywych opinii osób, które nie są częścią tego sporu, jak również nie miały nigdy do czynienia z zespołem o którym się wypowiadają, będąc do tego jednoznacznie zainspirowane przez Pana osobę. W sprawie fałszywych, szkalujących opinii będę zmuszony kontaktować się z administracją portalu.

Pragę zwrócić Pana uwagę na fakt, iż traktowanie tak ludzi, którzy swoją ciężką pracą zapracowali na to jak są postrzegani i oceniani, poprzez osoby trzecie jest karygodne i krzywdzące dla członków zespołu, który reprezentuje.

Bez względu na te fakty, życzę Panu dużo zdrowia i szczęścia, jestem przekonany, że Państwa wesele będzie niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary oraz zaproszonych gości.

Pozdrawiam serdecznie,
Andrzej
Andrzej
(5)
Dodano: 28-09-2015
Świetna zabawa murowana, zespół robi kawał dobrej roboty. Polecam gorąco!
Bożena
Bożena
(5)
Dodano: 28-09-2015
Bardzo dobry zespół, zabawa z nimi trwała do białego rana, wszyscy byli zadowoleni, dawno się tak na weselu nie wybawiłam :)
Teresa
Teresa
(5)
Dodano: 17-01-2015
Bardzo pozytywna ocena powyższego zespołu,niesamowita zabawa do samego rana,a przede wszystkim dobry i miły kontakt,polecam wszystkim
Krystian
Krystian
(5)
Dodano: 13-01-2015
Ten zespół jest naprawdę świetny, bawiłem się przy nich na weselu kuzynki i było rewelacyjnie :) Szczególne uznanie dla wokalisty za prowadzenie imprezy, nawet moją ciotkę rozruszał co nie każdemu się udaje. Grali fajnie, numery pod nóżkę i wolniejsze, każdy się bawił. Pan młody jest gitarzystą, zagrał z nimi jeden numer dla kuzynki, wyszło super. Na swoje wesele na pewno też będę ich brał :)

Nowe ogłoszenia