Zobacz zdjęcia (5)
Biliq Deliciouse - pracownia tortów i ciast, Kraków - zdjęcie 1
Biliq Deliciouse - pracownia tortów i ciast, Kraków - zdjęcie 2 Biliq Deliciouse - pracownia tortów i ciast, Kraków - zdjęcie 3 Biliq Deliciouse - pracownia tortów i ciast, Kraków - zdjęcie 4 Biliq Deliciouse - pracownia tortów i ciast, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Biliq Deliciouse - pracownia tortów i ciast id:48282

Kraków, małopolskie

O nas

Biliq Deliciouse - domowa pracownia tortów, ciast, deserów.

Zaczęło się od kłótni o domowy piekarnik. Ona chciała piec ciasta, a on mięso!

Kiedy Ona chce piec kolejne cudne ciasta, torty, muffinki czy bezy, zatopić się w glazurze i idealnym ganache - On chce ostrą zupę fasolową, fettuccine Alfredo z parmezanem lub po prostu zabójczą kanapkę z żeberkami w sosie BBQ.

Dania jakie rodzą się w ich kuchni są często efektem bitwy o piekarnik, czy odpowiednią ilość miejsca na blacie. Ona stara się idealnie odzwierciedlić największe, klasyczne przepisy światowych mistrzów i znaleźć idealną harmonię smaków czasem dodając coś od siebie. On tworzy jedno danie wzorując się na kilku przepisach miesza je i szuka tego, w którym się zakocha bezpowrotnie.
Wszystko z najlepszych składników, bez żadnych kompromisów i ściemy. Naturalnie.

Tak rodzi się miłość do jedzenia i cała zabawy jaka temu towarzyszy.

Nasza pracownia tortów opiera się na prostych i ponadczasowych zasadach: ma być pysznie, talerze mają być wyczyszczone, a Goście z wrażenia muszą sięgnąć telefonów, żeby zrobić zdjęcia.

Nie posiadamy jednego zwartego cennika, ponieważ wszystko ustalamy indywidualnie, na podstawie wszystkich kryteriów jakie sobie wymarzysz.

Wesele, impreza firmowa, urodziny, rocznica, święta, czy zwykła ochota na tort.

Zabierzemy Cię w krainę niebagatelnych połączeń smakowych...

Dowieziemy wszędzie ;)

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1034

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie