Blissful Events Wedding Planners

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Wesele w słonecznej Toskanii, nad polskim morzem czy w eleganckim pałacu… - zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by urzeczywistnić Waszą wizję. Dla nas to nic trudnego!
Nasza praca zaczyna się od niezobowiązującego spotkania – w cztery oczy lub wirtualnie, podczas którego opowiecie nam o Was, Waszych najskrytszych marzeniach i wizji tego wyjątkowego dnia. Gdy już ustalimy co Wam w duszy gra, przechodzimy do bardziej oficjalnej części - czyli przygotowania spersonalizowanej, pisemnej oferty. Po Waszej akceptacji, krok po kroku rozpoczynamy urzeczywistniać Waszą wizję.
Na czym polega współpraca z konsultantem ślubnym? Jakie korzyści wynikają ze współpracy z konsultantem ślubnym?
Można powiedzieć, że praca wedding plannera polega na trzech rzeczach – planowaniu, organizowaniu i koordynowaniu. Jednak tak naprawdę, za tymi trzema słowami kryje się długa lista zadań, dziesiątki (a nawet setki!) godzin pracy, w poszukiwaniu najbardziej profesjonalnych podwykonawców, magicznych miejsc, najpiękniejszych dekoracji i wielu innych. Podczas, gdy my załatwiamy wszystkie formalności, Wy możecie całkowicie skupić się na celebracji zaręczyn. Oprócz spokoju ducha, czerpiecie korzyści z naszego szerokiego doświadczenia oraz współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
• Myślicie o zorganizowaniu wesela za granicą? Marzą Wam się widoki jak z filmu Pod słońcem Toskanii? Dobrze trafiliście!
• Mamy szerokie doświadczenie zawodowe w pokrewnych branżach – Nasze drogi zawodowe były kręte, pełne nieoczywistych wyborów, ale doprowadziły nas do tego miejsca i dzięki temu przygotowały nas na wiele wyzwań związanych z organizacją wyjątkowych wesel. Pomoc w odpowiednim doborze menu oraz win, strojów zgodnych z najnowszymi trendami, najpiękniej grającego zespołu - to dla nas pestka.
• Dopięcie wszystkich elementów na ostatni guzik może być stresującym przedsięwzięciem. Czy nie lepiej byłoby po prostu cieszyć się tym wyjątkowym dniem?
• Kreujemy niepowtarzalne doświadczenia, które Wy i Wasi goście będziecie wspominać latami. Nie organizujemy wesel „kopiuj-wklej”. Każde wydarzenie tworzone jest „na miarę” – odzwierciedla Wasz indywidualny i niepowtarzalny charakter.
• Języki obce, nie są dla nas takie obce ;-) – z nami porozumiesz się w języku polskim, angielskim, włoskim oraz niemieckim.
• Jesteśmy absolwentkami kursów rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Oferta:
- KOMPLEKSOWA –
Polega na planowaniu i realizacji każdego etapu przygotowań od A do Z oraz koordynacji dnia ślubu i wesela. Na ten rodzaj usługi składają się szereg czynności m.in. przygotowanie niezbędnych formalności, wytypowanie miejsca ślubu oraz wszystkich podwykonawców zajmujących się dekoracjami, ślubnymi zaproszeniami, DJ czy też zespołem. Jednak ze względu na bardzo indywidualny i niepowtarzalny charakter każdego wesela, oferta jest przygotowywana indywidualnie oraz personalizowana, tak by zawierała wszystko, czego potrzebujecie do urzeczywistnienia Waszej wizji. Podczas współpracy, przygotowujemy także harmonogram przygotowań, kontrolujemy założenia budżetu oraz przygotowujemy scenariusz przebiegu wydarzenia.
- CZĘŚCIOWA –
Jeżeli zabraliście się już za organizację ślubu, jednak skala przygotowań i ogrom spraw zaczął Was przerastać, to nic straconego! To idealna pora, by nawiązać z nami współpracę przy częściowej organizacji wesela. Pomożemy Wam we wszystkim, co okazało się kłopotliwe i więcej, dając z siebie 110%!
- KOORDYNACJA –
Usługa koordynacji przeznaczona jest dla tych z Was, którzy decydowali się samodzielnie zorganizować uroczystość, ale potrzebują osoby, która w dniu ślubu czuwać będzie nad bezproblemowym przebiegiem uroczystości. Dzięki temu Wy poświęcicie 100% czasu i atencji sobie oraz swoim gościom, a ze wszelkimi niespodziewanymi wydarzeniami poradzimy sobie tak, by nie zakłócać Wam spokoju i dobrej zabawy. Usługę koordynacji zaczynamy realizować około 3 tygodnie przed ślubem, w trakcie których kontaktujemy się ze wszystkimi podwykonawcami, sprawdzamy czy aby na pewno wszelkie formalności zostały dokonane oraz czy nic nie zostało pominięte przez Was na etapie przygotowań.
- ORGANIZACJA INNYCH EVENTÓW –
Nasza praca nie kończy się na organizacji wesel. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji innych wydarzeń tj. zaręczyn, przyjęć zaręczynowych, wieczorów panieńskich, urodzin, rocznic czy nawet wydarzeń biznesowych. Nasze podejście jest bardzo elastyczne, a żadne wyzwanie nie jest nam straszne!

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Blissful Events Maja Pozzi
NIP: 5862373256
Imię i nazwisko: Maja Pozzi
Adres: Gdynia, 81-586, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1527

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdynia

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie