Zdjęcia | Oferta

BMW 745i Long do ślubu! LICENCJA id:23039

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 29-09-2016
Liczba odwiedzin: 507

Oferta

Drodzy Państwo,

Oferujemy Państwu wynajem luksusowego samochodu BMW 745 Li wraz z doświadczonym, licencjonowanym kierowcą. Sloganem BMW jest "radość z jazdy” - czemu więc nie zafundować sobie tej odrobiny radości w najważniejszym dla Państwa dniu?

(Z przyzwoitości i profesjonalizmu podajemy parametry, cechy, symbole i liczby określające nasze auto)

BMW 745 Li to przedłużana wersja flagowego modelu BMW serii 7. Dzięki pneumatycznemu, samopoziomującemu się zawieszeniu, automatycznej klimatyzacji i wentylowanym, skórzanym fotelom auto oferuje niezwykły komfort. Samochód napędzany jest mocnym, niemal 350-konnym, dynamicznym silnikiem. Ochronę i pewność gwarantują aktywne systemy bezpieczeństwa oraz 10 poduszek powietrznych. Prestiżowy wygląd zewnętrzny podkreślają piękne, 20-calowe felgi.

W gruncie rzeczy wiemy jednak, że decyzje w kwestiach dotyczących ślubu i jego oprawy, Państwo Młodzi podejmują wspólnie. Dlatego też, robiąc ukłon w stronę Pań, którym w tym wielkim dniu dalece obojętne jest samopoziomujące się zawieszenie, darujemy sobie pozostałe wielosylabowe wyrazy. Skupimy Państwa uwagę na aspekcie wizualnym i co ważniejsze − praktycznym.
Auto z zewnątrz prezentuje się świetnie, czego, dzięki zdjęciom, nie trzeba przesadnie udowadniać. Przedstawiając wnętrze możemy rozpisywać się o wspomnianej już klimatyzacji i skórzanym wykończeniu, jednak najważniejszą, niepodważalną zaletą środka jest przestronność naszego samochodu. Przestrzeń między tylnymi i przednimi fotelami pozwala na swobodne podróżowanie naszych gości, co ma szczególne znaczenie dla Pań, które zdecydowały się na bardziej okazałe suknie czy treny.

Do podwyższonych standardów należy niezależny router WI-FI LTE pracujący na pokładzie. Samochód wyposażony jest także w lodówkę, dzięki czemu, w razie życzenia, możliwe będzie uczczenie świeżo zawartego związku schłodzonym szampanem. Dopełnieniem całości jest elegancki kierowca, który zadba o to, by czas spędzony z naszą firmą był równie niezapomniany, jak reszta uroczystości.

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadamy licencję na krajowy przewóz osób, a naszych gości obejmuje ubezpieczenie NW.

Wystawiamy rachunek / fakturę VAT.

Rodzaj:

  • Marka: BMW
  • Kolor: srebrny

Dane kontaktowe

BMW 745i Long do ślubu! LICENCJA
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:94-127

Nowe ogłoszenia