Zobacz zdjęcia (10)
BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8), Opole - zdjęcie 1
BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8), Opole - zdjęcie 2 BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8), Opole - zdjęcie 3 BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8), Opole - zdjęcie 4 BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8), Opole - zdjęcie 5
BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8), Opole - zdjęcie 6
1 / 10

BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8) id:52180

450 zł / wesele
Opole, opolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny

Przedstawiam Państwu ofertę usługi szoferskiej z limuzyną BMW 750Li (F02) wyposażoną w silnik benzynowym V8 o pojemności 4.4l, mocy 450KM i 600Nm. Dzięki potężnej Vósemce silnik brzmi obłędnie, a jego dźwięk podkreślany jest możliwością otwarcia klap wydechowych zapewniający pełny bas oraz delikatny i subtelnych (nie drażniący) dźwięk strzałów z wydechu.

Limuzyna występuje w wersji przedłużonej o długości 5,22m, a uzyskana dzięki temu dodatkowa przestrzeń została w całości przeznaczona na poprawę Państwa komfortu w tylnej części pojazdu. Długość samochodu nie jest odczuwalna dzięki skrętnej tylnej osi co umożliwia poruszanie się na wąskich i krętych drogach. Przestrzeni na nogi jest ponad przeciętna i zapewni miejsce praktycznie dla każdej sukni bez dyskomfortu i obaw o zagniecenia. Do samochodu wsiadają Państwo przez potężne drzwi (specjalne przedłużone w tej wersji podwozia) otwierane praktycznie pod kątem 90°, wyposażone w bezstopniową regulację kąta uchylenia i komfortowy system domykania drzwi.

Po zajęciu miejsca mają Państwo do dyspozycji mały zestaw ratunkowy specjalnie przez nas przygotowany (w skład, którego wchodzi m.in. butelka wody, gumy do żucia, apteczka z najpotrzebniejszymi lekami, płyn do dezynfekcji rąk, chusteczki nawilżane).

W pojeździe jest również 4. strefowa klimatyzacja zapewniająca preferowaną temperaturę dla każdego z pasażerów. Gdyby natomiast wpadające promienie słońca były zbyt dokuczliwe mogą Państwo zasłonić tylną oraz boczne szyby automatycznymi roletami.

Samochód posiada również automatyczny szyberdach z możliwością całkowitego otwarcia szczególnie przydatny, gdy zajdzie konieczność doświetlenia naturalnym światłem wnętrza na potrzeby uwiecznienia Państwa chwil przez fotografa.

Bagażnik w samochodzie ma pojemość 500l, otwierany i zamykany jest automatycznie. Dlatego też mogą Państwo umieścić w nim wszystkie potrzebne rzeczy.

Oferowana luksusowa limuzyna jest w fabrycznym M pakiecie zewnętrznym oraz wewnętrznym w skład, której wchodzą akcenty podkreślające sportowy charakter marki.

Prezentowane BMW jest w kolorze Schwarz 2 (głęboka czerń) co idealnie kontrastuje z białą suknią i doniośle podkreśla obecność Panny Młodej. Dodatkowo kolor nadwozia będąca bezapelacyjnie uniwersalny gustownie podnosi elegancję Pana Młodego, który może wykazać się dowolnością kolorystyczną swojej stylizacji.

Standardowo nasza usługa obejmuje:
- przejazd po Pana Młodego,
- przejazd po Panią Młodą,
- przejazd do Kościoła,
- przejazd na sale weselną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8) - film 1 BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8) - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Brązowy

450zł/ wesele

Nasza usługa brązowa obejmuje:
- przejazd po Pana Młodego,
- przejazd po Panią Młodą,
- przejazd do Kościoła,
- przejazd na sale weselną.
Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty.

Opinie (1)

BMW 750LI (limuzyna prezydencka, silnik V8) id:52180
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Opole
Data dodania: 15-11-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Miły kierowca, punktualny, elokwentny. Auto prezentowało się bardzo ładnie, dekorację przygotowała nasz florystka, która dobrała stylizację do całości. Zaskakująco dużo miejsca na tylnej kanapie i w przestrzeni na nogi. Czuliśmy się bardzo luksusowo :) Polecamy!

Kontakt

Imię i nazwisko: Daniel Rataj
Adres: Opole, ul. Hallera, 45-867, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 542

Popularne miasta w okolicy