Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Bogdan Pietrzak - wieloletni DJ, prezenter RADIOWY id:16311

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Sochaczew, mazowieckie
Data dodania: 16-09-2015
Liczba odwiedzin: 1062

Oferta

Bogdan Pietrzak - wieloletni PREZENTER RADIOWY, DJ oraz konferansjer. Posiadam do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy. Każde przyjęcie weselne omawiam z najdrobniejszymi szczegółami chcąc sprostać najbardziej wymagającym gustom i klientom.

Podstawą udanej imprezy jest doskonała oprawa muzyczna i pyszne jedzenie. Ja gwarantuję zabawę do ostatniej zdartej podeszwy. Moje imprezy tworzę z pasją i zamiłowaniem do muzyki, której poświęcam każdą minutę swojego życia. Posiadam najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz bogaty repertuar, który pozwala mi na lawirowanie między najróżniejszymi gatunkami muzycznymi. Stawiam sobie wysoką poprzeczkę, nie uciekając do najprostszych rozwiązań. Wiem, że muzyka musi być łatwa i skoczna, dlatego chętnie sięgam do największych polskich i zagranicznych szlagierów minionych dekad, miksując je odpowiednio z najświeższymi hotami radiowymi.

Moje umiejętności są poparte wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 10 lat pracuję jako DJ, prezenter radiowy i realizator dźwiękowy. Współpracowałem z takimi stacjami jak Radio Parada, POP Radio, Radio Bogoria, Radio Fama Sochaczew. Będąc szefem muzycznym w Radiu Victoria przez moje ręce przechodził każdy kawałek wyemitowany na antenie.

Nad swoimi performensami pracuję z dbałością o każdy szczegół, najwyższą jakość i zadowolenie klientów. Chcąc trafić w najbardziej wymagające gusta współpracuję z wieloma instrumentalistami i wokalistami, którzy przeobrażają imprezę w wyjątkowy i niepowtarzalny koncert.

Proponuje:

- Przebojową oprawę muzyczną,

- Animacje,

- Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy - JBL EON o łącznej mocy 2000 Watt

- Wysokiej jakości oświetlenie: głowy LED , pary LED, listwy LED, Revo LED, Super Quad Phase HD LED, Flower HD i inne efekty świetlne takich marek jak: ADJ, Showtec czy Eurolite (sterowane przez sterowniki DMX),

- Maszynę do wytwarzania dymu, baniek czy tzw. ciężkiego dymu,

- Dekoracja światłem,

- Dodatkowo proponuje konstrukcje aluminiowe oraz rzutniki i ekrany do wyświetlania zdjęć, filmów, prezentacji lub do KARAOKE

Do każdego wydarzenia podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Scenariusz imprezy, zabawy i repertuar ustalam szczegółowo na spotkaniach z narzeczonymi.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Bogdan Pietrzak - wieloletni DJ, prezenter RADIOWY
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Sochaczew
Kod:96-500

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia