Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Helper_ wesele na Waszych zasadach, Wrocław - zdjęcie 1
Wedding Helper_ wesele na Waszych zasadach, Wrocław - zdjęcie 2 Wedding Helper_ wesele na Waszych zasadach, Wrocław - zdjęcie 3 Wedding Helper_ wesele na Waszych zasadach, Wrocław - zdjęcie 4 Wedding Helper_ wesele na Waszych zasadach, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Helper_ wesele na Waszych zasadach id:52209

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Wesele bez alkoholu, bez Disco Polo w dodatku bez mięsa. Olaboga co Ci młodzi wymyślili! Wesele jest dla gości! Znacie to? Takie myśli kołaczą się Wam w głowie na myśli o swoim weselu? Zrezygnować ze swoich marzeń i dostosować się do oczekiwań rodziny? Nie Kochani! To Wasz dzień! Pozwólcie mi zrealizować Waszą wizję wesela! Rodzinę biorę na siebie :)

Cześć!
Jestem Marta i od kilku lat z powodzeniem udaje mi się pomagać Młodym Parom w ogarnięciu tego ślubnego chaosu. I wiecie co? Kocham To. Uwielbiam być z Wami w tym dniu, uwielbiam patrzeć na to, że wygrywa miłość i wiara we wspólną przyszłość, co na maxa jest ważne w tych dziwnych czasach w których żyjemy. Kilkuletnie doświadczenie w tej branży pomaga mi stworzyć komfortowe warunki do świętowania bez zbędnego stresu.
Ale jeśli szukacie Wedding Plannerki, która niczym wróżka w różowym garniturku przemyka nad stołami układać winietki - to nie ja! Jestem wrażliwym miękkim ślimaczkiem w twardej skorupce. Wzruszam się na ceremoniach, przymiarkach sukni czy przemowach ale w trakcie realizacji nie ma miejsca na sentymenty i wszystko spinam twardą ręką. I uwaga! Ola boga! Używam wyrazów powszechnie uważanych za wulgarne! Więc jeśli dla Was ważne jest żebyśmy na etapie przygotowań stosowali formy "szanowny Panie" i inny bon ton, to nie dogadamy się :(
Ale jeśli szukacie osoby, która przeprowadzi Was na luzie przez cały ten stresowy proces i zrobi wszystko, żeby to Wasza wizja została zrealizowana (a nie oczekiwania wujków czy przyszłych teściów) to chętnie podejmę się współpracy z Wami!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9131562996
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 531

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie