Zobacz zdjęcia (5)
BOHOBAR-barmani na wesele, rustykalny bar, wesele BOHO, BAR BOHO, Sopot - zdjęcie 1
BOHOBAR-barmani na wesele, rustykalny bar, wesele BOHO, BAR BOHO, Sopot - zdjęcie 2 BOHOBAR-barmani na wesele, rustykalny bar, wesele BOHO, BAR BOHO, Sopot - zdjęcie 3 BOHOBAR-barmani na wesele, rustykalny bar, wesele BOHO, BAR BOHO, Sopot - zdjęcie 4 BOHOBAR-barmani na wesele, rustykalny bar, wesele BOHO, BAR BOHO, Sopot - zdjęcie 5
1 / 5

BOHOBAR-barmani na wesele, rustykalny bar, wesele BOHO, BAR BOHO id:49382

Sopot, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-583...

O nas

NATURA | KLASYKA | WINO

Natura obfituje w cudowne smaki, które wykorzystane w odpowiedni sposób stworzą niezwykłą kompozycję. Soczyście zielone zioła i kolorowe kwiaty podkreślą smak koktajli. Dlatego przy naszym barze spotkacie się z tym, co w naturze najlepsze.

Szanujemy polską tradycję weselną, dlatego stworzyliśmy autorskie koktajle również na bazie polskich alkoholi. Polskie wódki w naszych koktajlach odzyskują swoją świetność i doskonale oddają polską gościnność podczas międzynarodowych wesel.

Burgundowy kolor wspaniale komponuje się z zielenią, dlatego wino powinno stać się nieodłączną częścią Państwa przyjęcia. O tym szlachetnym trunku wiemy wiele, towarzyszy nam przy każdym rodzinnym obiedzie i wieczornych spotkaniach w gronie znajomych, dlatego mogą nam Państwo w tej kwestii zaufać!| RUSTYKALNY WYJĄTKOWY ŚLUB |

Zawsze przygotowany ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Pragniemy pomóc Państwu stworzyć rustykalną atmosferę, przygotowując koktajle bazujące na naturalnych składnikach oraz dobierając odpowiednie wina do serwowanych potraw.

| RUSTYKALNY WYJĄTKOWY ŚLUB |

Zawsze przygotowany ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Pragniemy pomóc Państwu stworzyć rustykalną atmosferę, przygotowując koktajle bazujące na naturalnych składnikach oraz dobierając odpowiednie wina do serwowanych potraw.

| OPEN BAR |

Pracujemy na modelu open baru, co oznacza, ze ilość koktajli jest nieograniczona. Nie muszą Państwo martwić się o zużycie produktów oraz o to, czy asortymentu wystarczy do końca przyjęcia.

Pracujemy kompleksowo – przywozimy ze sobą wszystkie niezbędne składniki, lód, sprzęty barmańskie i szkło. Barmani przygotowują koktajle, pracując na markowych alkoholach i świeżych produktach. Oprócz koktajli alkoholowych, bezalkoholowych i alkoholi mocnych, w barze znajdują się także wina oraz piwa.

| SELEKCJA WIN |

Nasz sommelier z przyjemnością pomoże Państwu wybrać odpowiednie wina, do potraw serwowanych w czasie przyjęcia. Każde wino, które polecamy znamy dobrze – wiemy skąd pochodzi, jak smakuje i do czego będzie pasowało najlepiej.

Dla naszych klientów negocjujemy ceny u dostawców, dzięki czemu koszt win jest dużo niższy niż w sklepach. Płacą Państwo tylko za otwarte butelki, a te niewykorzystane zabieramy z powrotem.

| EVENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ |

Zapewniamy pełną elastyczność i dopasowanie do najbardziej szczegółowych oczekiwań firm eventowych. Pracujemy na modelu OPEN BAR.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze eventów do 1000 osób, m. in. otwarcia inwestorskie galerii handlowych, oddania do użytku inwestycji budowlanych i komercyjnych, premiery nowych modeli aut w salonach samochodowych, Eventy w parkach maszynowych oraz na świeżym powietrzu.

Działamy kompleksowo – od organizatorów oczekujemy tylko wskazania terminu, miejsca, dachu nad głową i podłączenia do prądu 230V – całą resztą zajmiemy się sami.
Odpowiednią ilość lodu, kieliszki, szklanki oraz potrzebny asortyment (alkohole, soki, napoje, owoce) przywieziemy ze sobą w dniu realizacji.

Standardowa obsługa trwa 8 godzin, nie wliczając roboczogodzin potrzebnych na przygotowanie oraz sprzątanie po evencie.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do obsługi barmańskiej. Oferujemy również pomoc w zakresie doboru i dostaw wina, komentowanych degustacji alkoholi oraz warsztatów.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sopot, woj. pomorskie
507-583...
liczba odwiedzin: 2323
Zadzwoń
507-583...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie