BOHOTO Photography id:30678

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 12-09-2017
Liczba odwiedzin: 61

Oferta

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BOHOTO

Odkąd pamiętam, lubiłam przyglądać się twarzom. Można z nich wyczytać całą paletę emocji i rzadko da się ukryć spontaniczne wzruszenie. Być może dlatego tak lubię śluby. Reportaż ślubny to dla mnie niespiesznie opowiedziana historia, która powstaje dzięki uważnej, a jednocześnie dyskretnej obserwacji drugiego człowieka i uważnego obcowania z nim. Bez pośpiechu, sztucznych gestów i udawania.
Fotografia ślubna to wyjątkowa forma opowieści o kochających się ludziach. Przygotowując reportaż doszukuję się przede wszystkim bardzo emocjonalnych obrazów, utkanych z gestów i spojrzeń, mówiących o uczuciach w najprostszy sposób. Najlepiej tych spontanicznych, wyłapanych ukradkiem, a dzięki temu bardzo intymnych.

REPORTAŻ ŚLUBNY

Moim głównym założeniem jest bardzo emocjonalny i szczery przekaz dnia Waszego ślubu. Przedkładam jakość nad ilość oraz niewymuszony luz nad pozowaniem. Dbam również o detale, dopełniające spójny przekaz opowiedzianej historii.
Fotografuję na terenie całej Polski. Reportaż ślubny składa się z przygotowań u młodych, ślubu, przyjęcia weselnego i ewentualnej sesji ślubnej. Zdjęcia oddaję na spersonalizowanym pen-drivie lub płycie DVD wraz z galerią internetową. Przygotowuję również na indywidualne zamówienie fotoalbum lub album tradycyjny na wysokiej jakości materiałach.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

BOHOTO Photography
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia