Bracia G - z zespołem id:18339

Oferta
Dodaj do plannera

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną:

Wesel, Poprawin, Studniówek, Koncertów plenerowych, Koncertów klubowych.

Charakteryzujemy się energicznym, żywym i wyraźnym wokalem, który nie jest przesiąknięty nadmiernymi pogłosami. Z doświadczenia wiemy, że barwa naszego wokalu odbierana jest pozytywnie wśród gości obecnych na występach i weselach.
Podczas imprez zawsze dbamy o dobrą jakość dźwięku i wizerunku scenicznego. Pomaga nam w tym nasz nowoczesny sprzęt nagłaśniający, który nie męczy uszu wysokimi częstotliwościami znanymi ze starego radia. Posiadamy także oświetlenie sceniczne sali, które może budować atmosferę klubową lub łagodnie wspomagać tradycyjne oświetlenie sali weselnej.

Młodzi i pełni pomysłów, staramy się aby każde wesele było oryginalne. Nie układamy planu wesela, z którego monotonnie korzystamy. Nie przesadzamy jednak ze „średnio śmiesznymi” i zbyt odważnymi konkurencjami niezwiązanymi z oczepinami. Nie każdy czuję się komfortowo występując przed zebranym tłumem, dlatego takich sytuacji staramy się unikać.

Nie przewidujemy żadnych dodatkowych kosztów! Gramy do ostatniego gościa! W podanej cenie wliczony jest także ciężki dym wykorzystywany np. na pierwszy taniec, który tworzy tzw. „TANIEC W CHMURACH”. Dodatkową atrakcją, lecz tylko za zgodą właściciela sali jest wyrzutnia konfetti (płatki róż), która może być wykorzystana podczas pierwszego tańca lub podziękowania dla rodziców.

Przygotowując repertuar na wesele staramy się aby była to muzyka dla każdego. Dla tych, którzy uwielbiają mocne, szybkie i rytmiczne utwory zagramy coś z klimatów disco&dance, biesiadnych hitów, a także klimatów pop rockowych. Nie zapominając o osobach starszych, wzbogacamy repertuar o ciągle żywe weselne hity z dawnych lat. Każdy blok taneczny jest przeplatamy utworami, których tempo wyciąga na parkiet romantyków i miłośników przytulania. Wykonujemy utwory w języku rosyjskim i angielskim.

Oczywiście wszelkie decyzje związane z uroczystością podejmują Państwo Młodzi. A my postaramy się, aby każdy z uśmiechem na twarzy wracał wspomnieniami do tego dnia.


Na pytania wysłane za pomocą e-maila odpowiadamy w ciągu 12 h.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Skład:

  • wokalista

Cennik

Orientacyjna cena: 2800 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Bracia G - z zespołem
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Kod:16-200
Data dodania: 18-01-2016
Liczba odwiedzin: 374

Polecamy

Nowe ogłoszenia