Brama weselna id:20999

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Mielec, podkarpackie
Data dodania: 19-05-2016
Liczba odwiedzin: 1511

Oferta

Brama z balonów, to doskonały przykład dekoracji, która jest ładna, przyciąga spojrzenia i jest na pewno praktyczna. Łatwo ją zauważyć, a dodatkowo w niczym nie przeszkadza.

Idealnie pasuje ona do imprez firmowych, które coraz częściej mają miejsce. Więcej też zauważamy sklepów, które korzystają z takiej atrakcji. Brama z balonów, wbrew pozorom nie jest kosztowną atrakcją. Na pewno jest to ciekawy pomysł, ponieważ może ściągnąć do naszego sklepu większą liczbę potencjalnych klientów. A jeżeli ludzie nie wejdą do środka, to na pewno obejrzą się na nasze stanowisko, gdzie będzie widniało logo naszego sklepu. Brama z balonów również dobrze sprawdza się na takich imprezach jak wesela, gdzie również jest szeroko wykorzystywana. Wygląd takiej bramy jest zależny tylko od naszej wyobraźni, ponieważ balony mają wiele kolorów.

W naszej okolicy moda na bramy weselne, ponieważ przyciąga uwagę sąsiadów i gości i wiadomo, że w tym domu jest dziś wesele.

Bardzo dużym problemem przy samodzielnym robieniu bramy jest dopasować stelaż i pękające balony, my mamy na to sposób, a stelaż dopasujemy do każdej bramy. Więcej na naszej stronie internetowej. Te quiero dekoracje. 5 0 2 5 9 8 0 8 2

W ofercie:

  • balony
  • dekoracja samochodu
  • sprzedaż przez Internet

Pozostałe

  • balony z nadrukiem
  • dekoracja stołu

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Brama weselna
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Mielec
Kod:39-300

Nowe ogłoszenia