Zobacz zdjęcia (15)
Buick Riviera Boattail z 1972r., Sanok - zdjęcie 1
Buick Riviera Boattail z 1972r., Sanok - zdjęcie 2 Buick Riviera Boattail z 1972r., Sanok - zdjęcie 3 Buick Riviera Boattail z 1972r., Sanok - zdjęcie 4 Buick Riviera Boattail z 1972r., Sanok - zdjęcie 5
Buick Riviera Boattail z 1972r., Sanok - zdjęcie 6
1 / 15

Buick Riviera Boattail z 1972r. id:27938

od 400 do 1000 zł / wesele
Sanok, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
697-713...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Buick
  • Kolor: biały
  • zabytkowy

Drodzy Państwo Młodzi,

w tym najważniejszym dla Was dniu warto pojechać do kościoła zupełnie wyjątkowym wozem.

Zabytkowy Buick Riviera Boattail z 1972 r. wprawi w zachwyt nie tylko Was ale i Waszych gości! W Polsce jest jedynie około 20 podobnych egzemplarzy. Obok tego samochodu nie można przejść obojętnie, prezentuje się i brzmi po prostu pięknie... :) Jego unikalny design i kolorystyka sprawiają, że jest to wręcz idealny samochód na dzień Waszego ślubu.

Buick Riviera to legenda motoryzacji, klasyfikowany jako personal luxury car. Wewnątrz odnajdziemy wygodne, komfortowe fotele rodem z limuzyny, a duży i mocny silnik o pojemności 7.5l V8 (big block) stworzono do zrywnego napędzania Riviery na długich, wielomilowych dystansach między miastami.

Wycena indywidualna na podstawie pełnej trasy przejazdu. Obiecuję przystępną cenę :) w skład której wchodzi dekoracja samochodu oraz tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para.

Serdecznie zapraszam!

Oferta

Oferta

od 400 do 1000zł/ wesele

Cena ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta i uzależniona jest przede wszystkim od odległości.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę wyróżnia niepowtarzalny, ponadczasowy i nieosiągalny w naszej okolicy samochód i profesjonalny poziom obsługi klientów.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nigdy nie zawiedliśmy. Proponujemy przejrzyste i uczciwe zasady współpracy. Działamy legalnie, zawsze podpiszemy z Wami umowę wynajmu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

O jednej już pisaliśmy, to nasz samochód. Druga to Wasz kierowca, który zrobi wszystko, żebyście byli zadowoleni i długo wspominali ten dzień.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Największą frajdę sprawia nam zadowolenie naszych klientów i to, że w tak szczególnym dniu mogliśmy Wam towarzyszyć, służyć pomocą, radą i dobrym słowem.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” (Konfucjusz) Z natury jesteśmy optymistami. Jeśli połączymy to z pasją do klasycznej amerykańskiej motoryzacji, efektem może być tylko nieprzerwany stan radości, którym chcemy podzielić się właśnie z Wami!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Odpowiada nam każdy zakres godzin :) Wszystko jest do ustalenia i zaplanowania zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Języki obce, którymi się posługujemy.

We speak English. Yours chauffeur speaks English too.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Co do zasady, znaczna część naszych klientów dokonuje rezerwacji samochodu na około 10 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Zdarzają się pary, które chcą wynająć auto na 5 dni przed tą datą :) Jeśli tylko mamy wolny termin na pewno samochód będzie do Waszej dyspozycji.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie to z reguły czas na obejrzenie auta, ustalenie szczegółów i podpisanie umowy. Z chwilą podpisania umowy prosimy o zdeponowanie zaliczki. Jeśli jednak nie zdecydujecie się na wynajem, za spotkanie z nami nic nie płacicie. Wychodzimy z założenia, że zawsze jest miło kogoś poznać!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z Wami na kilka dni przed datą ślubu i potwierdzamy aktualność wcześniejszych ustaleń. Nasz kierowca zawsze potwierdza swój wyjazd do Was, żebyście się nie nie martwili i mieli pewność, że już do Was jedzie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Wszystko jest kwestią ustaleń i Waszych oczekiwań. To jest Wasz dzień i to Wam ma być dobrze. My dokładamy wszelkich starań, by tak właśnie się stało.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dla wszystkich niezdecydowanych na wynajem naszego samochodu, po prostu odpalamy jego silnik i cierpliwie czekamy, aż pojawi się Wasz uśmiech graniczący z pewnością, że właśnie tego oczekujecie :) Poza tym, pomożemy w doborze dekoracji i zaplanowania szczegółów.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Dostosujemy naszą ofertę do wszelkich Waszych oczekiwań. Jesteśmy elastyczni.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Zdarzają się sytuacje nieprzewidziane. O większości z nich nawet Państwo Młodzi nie wiedzą, bo po co mamy ich stresować. Chyba żadna Pani Młoda nie chce wiedzieć, że musieliśmy zawrócić w drodze do Niej, bo Pan Młody zapomniał bukietu kwiatów lub czarnych skarpet :) Zajmujemy się też osobnikami, którzy usilnie próbują organizować tradycyjną bramę, ale ich strój, a także poziom estetyki i trzeźwości nie wskazuje na to, że orientują się, kogo dokładnie zatrzymują...:) Czasami odnajdujemy osoby (np. rodziców Państwa Młodych), które nie trafiły do kościoła lub sali weselnej, a ich obecność do rozpoczęcia uroczystości jest wręcz niezbędna. Zdarzyła się nam awaria samochodu, ale i tak, mimo to dowieźliśmy Państwa Młodych. Jedno jest pewne. Nigdy, nikogo nie zawiedliśmy!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

To były zdjęcia w plenerze, o zachodzie słońca, w samym środku lasu :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Katarzyna 
Adres: Sanok, , 38-500, woj. podkarpackie
697-713...
liczba odwiedzin: 4263
Zadzwoń
697-713...
Napisz

Popularne miasta w okolicy