Bureniusz - Fotografia oraz Film id:16230

3000 zł / całość
Gdańsk, pomorskie
(7)
Dodaj opinię
731-736...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Ktoś bliski powiedział mi: „To iluzja, że zdjęcia wykonujemy aparatem. Zdjęcia wykonujemy oczami, sercem i głową„ i tego się trzymam.

Naturalna fotografia ślubna to chyba najlepsze co może określić moją pracę.

Na co dzień współpracuje również ze studiem Kwiecień Plecień w którym można zamówić emocjonalne filmy ślubne.

Nasza praca zaczyna się od przygotowań a kończy na sesji w tym samym dniu lub innym.

Nasz styl w fotografii oraz filmie to reportaż ale dla osób które to czują dodajemy szczyptę naturalnego pozowania.

Oferta

Oferta Fotograficzna
3000 / całość
Reportaż od przygotowań do oczepin + sesja ślubna.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Bureniusz - Fotografia oraz Film id:16230
Średnia ocen: 4,97 / 5 z 7 opinii
4,97
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kamila&Krystian;
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2019
Wielki Klincz
Data dodania: 19-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Krzysiek to artysta "pełną gębą", bardzo sympatyczny i gadatliwy, ale to dobrze, bo dzięki temu podczas każdej z sesji stres wyparował... właściwie to na sesji ślubnej już go nie czułam bo wiedziałam że zdjęcia będą fantastyczne... No i są!:) Gdy widziałam jak "Bury"(tak-nadałam Ci przezwisko, mam nadzieję że się nie pogniewasz, ale tak mi przypasowało jakoś:)A więc... gdy ujrzałam Burego skaczącego przez trawy, zarośla, rowy w poszukiwaniu dla nas scenerii w idealnym słońcu wiedziałam, że to będzie to. Polecamy z całego serca. Krzysiek wymiata😊
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Ostróda
Data dodania: 09-11-2018
Ta 5 to zdecydowanie za mało- gdyby była możliwość to nawet dałabym ocene 100! Na Krzysztofa trafiłam w sumie przypadkiem juz jakiś czas temu i odrazu stwierdziłam,ze to bedzie ten fotograf! Nie zawiodłam sie. Wraz z mężem bardzo stresowalismy sie najpierw przed sesja narzeczeńska- jak sie okazało bezpodstawnie. Krzysiek tak zachachmecil sytuacja,ze w ogóle zapomnieliśmy,ze ktoś nam robi zdjęcia. Bardziej czuliśmy sie jak na spotkaniu ze znajomym- a prawie w ogóle sie wczesniej nie znaliśmy. Na weselu było tak samo- pełen luz,Krzysiek był prawie niezauważalny miedzy gośćmi- a o to przecież chodzi ;) Byl elastyczny jesli chodzi o nasze szalone pomysły :) ,ma znakomite oko i swój styl,którego sie trzyma przez co zdjęcia sa bardzo klimatyczne i dokładnie obrazują to jakie emocje towarzyszyły nam i gościom! Lepszego fotografa nie moglismy sobie wymarzyć i polecamy Bureniusza Krzysztofa BARDZO! Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócimy ;)
Krzysztof
10-11-2018
Brak mi słów, dziękuje serdecznie. Ujęliście moje serducho....ale chachmęcę tylko w dobrej sprawie ;p
N
Natalia i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Celbowo
Data dodania: 11-10-2018
Współpraca z Krzysiem to była czysta przyjemność! Potrafił nas tak zagadać, że stres momentalnie znikał. Potrafił udzielić dobrych rad, wskazówek, ale też liczył na naszą inicjatywę. Szczery od początku, otwarty na propozycje, słuchał co mamy do powiedzenia. Poza tym jego wprawne oko zrobiło najpiękniejsze zdjęcia, które przerosły nasze oczekiwania- przy tym pozostał niezauważony przez co ani my, ani goście nie czuliśmy skrępowania. Polecam w 100%!
Krzysztof
15-11-2018
Fajnie było :) Dziękuję za współpracę ^_^
A
Agata i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2018
Iława
Data dodania: 29-07-2018
POLECAMY! Poznaliśmy Bureniusza długo przed naszym ślubem i od razu wiedzieliśmy, że chcemy aby ten człowiek upamiętnił nasze najważniejsze w dotychczasowym życiu chwile na zdjęciach. Dokładność, błyskotliwość, wyczucie chwili jak i zrozumienie to cechy które ma opanowane do perfekcji. Podczas sesji, jak i samych uroczystości roztacza pozytywną energię wokół siebie, co wpływa na każdego, a efekt tego widać na zdjęciach i jest to coś niesamowitego. Potrafi idealnie uchwycić dany moment, a nawet samą emocję która towarzyszy danej osobie. My jesteśmy zachwyceni efektem końcowym współpracy z Krzysztofem i jesteśmy przekonani o tym, że przy okazji innych imprez skorzystamy (jeżeli tylko będzie taka możliwość :)) z usług Bureniusza. Z czystym sercem polecamy tego człowieka każdemu, kto tylko chce zobaczyć prawdziwego siebie.
Krzysztof
15-11-2018
No co mam powiedzieć, to jest jedno z takich wesel które będzie się dłuuuuugo pamiętać. Pozdrawiam serdecznie:)
O
Ola i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Sztutowo
Data dodania: 07-07-2018
Fotograf na piątkę - zdjęcia wykonane z pomysłem, pełen profesjonalizm i jasno widoczne efekty ciężkiej pracy - zdjęcia wyszły naturalnie, bez cienia sztuczności :-). Współpraca układała się całkowicie bezproblemowo, a zdjęcia otrzymaliśmy przed umówionym terminem, plener przypominał przyjemny spacer a nie robienie zdjęć - nie zorientowaliśmy się, kiedy był koniec tak super szło :-):-). Same zdjęcia otrzymaliśmy na nośniku ozdobionym w pięknie wykonane drewniane pudełeczko, naprawdę nie ma czego chcieć więcej, jest to pewna marka której warto powierzyć swoje zdjęcia z tej istotnej imprezy, praktycznie w ciemno :-).
Krzysztof
10-11-2018
Olu, Mateuszu współpraca była przyjemnością :)
K
Kamila i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Osłonino
Data dodania: 06-07-2018
Wybraliśmy Bureniusza po długich poszukiwaniach fotografa weselnego i był to najlepszy możliwy wybór. Fantastyczne kadry, naturalne zdjęcia, szczególna uwaga skupiana na oświetleniu (a to robi robotę!).
Niezwykle sympatyczna i otwarta osoba- od razu nawiązuje kontakt z gośćmi weselnymi, dzięki czemu nikt nie czuje się skrępowany obecnością fotografa. Zresztą, Krzysztof jest wszędzie podczas najważniejszych momentów, ale zdjęcia robi tak, że go nie widać :) Nie mieliśmy określonego pomysłu na sesję ślubną, więc zdaliśmy się na Krzysztofa i w ostateczności sesja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Świetna lokalizacja, niesamowity plener, a do tego wschód słońca. Zero sztucznego pozowania, 100 procent prawdziwych emocji. Opisując w dwóch słowach styl zdjęć Bureniusza, można powiedzieć: nastrojowo i klimatycznie. Polecamy!
Krzysztof
10-11-2018
Dziękuję serdecznie ^_^
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Bojano
Data dodania: 21-06-2018
Krzysztof to fotograf, który zasługuje na najlepsze słowa. Ma niezwykłe wyczucie, zdjęcia mają cudowny klimat, potrafi uchwycić prawdziwe uczucia. Do tego jest bardzo komunikatywny i wesoły, a praca z nim na sesji to sama przyjemność, gdyż zapomina się o tym, że jest się fotografowanym. Co tu dużo mówić... DZIĘKUJEMY! :)
Krzysztof
10-11-2018
Dziękuję za przemiłe słowa ^_^
Krzysztof

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Krzysztof Bureniusz
Adres:Gdańskul. Konrada Guderskiego 66
80-180woj. pomorskie
731-736...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 14-09-2015, liczba odwiedzin: 3939
Telefon
731-736...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie