Zobacz zdj─Öcia
Zobacz zdj─Öcia (10)
Zobacz zdj─Öcia (10)
BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 1
BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 1 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 2 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 3 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 4 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 5 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 6 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 7
BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021, My┼Ťlenice - zdj─Öcie 8
1 / 10

BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021 id:26837

450 zł / wesele
My┼Ťlenice, ma┼éopolskie
(27)
Dodaj opini─Ö
E-firma videospotkanie / umowa na odleg┼éo┼Ť─ç
517-799...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem bus├│w
  • liczba miejsc: 9

Planujesz wesele ?
Nie zapomnij o busie dla swoich go┼Ťci!
Wolne terminy na sezon 2019/2020 !!
Zapraszamy do rezerwacji ju┼╝ dzi┼Ť!
Je┼║dzimy do ostatniego go┼Ťcia !
Bez limitu km i podwy┼╝szania stawki !


WE SPEAK ENGLISH !
Odbierzemy Twoich go┼Ťci z lotniska i dostarczymy do hotelu!

Mamy 7 bus├│w (9 osobowych),
3 samochody 7 osobowe oraz 5 osob├│wek!
Obsłużymy każde wesele !
P.S. W ofercie r├│wnie┼╝ wynajem napisu MI┼üO┼Ü─ć za 50 % ceny rynkowej ;)

Sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö w innych kategoriach:

BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021 - film 1 BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021 - film 1

Oferta

WESELE

450 zł / wesele

Bus do Twojej dyspozycji na czas wesela od 23 do ostatniego go┼Ťcia ;)
Zapraszamy do rezerwacji !

P.S. MAMY R├ôWNIE┼╗ NAPIS "MI┼üO┼Ü─ć" w ofercie

Certyfikaty Firma z klas─ů

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie (27)

Dodaj opini─Ö
BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2020/2021 id:26837
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 27 opinii
5,00
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
punktualno┼Ť─ç
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 26-09-2020
Krak├│w
Data dodania: 29-09-2020

Polecam serdecznie, super kontakt, wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami.

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 19-09-2020
┼╗ywiec
Data dodania: 22-09-2020

Bardzo polecam! Bardzo dobry kontakt z firm─ů. Go┼Ťcie chwalili kierowc├│w za wysok─ů kultur─Ö, bardzo elastyczni mimo du┼╝ej odleg┼éo┼Ťci (dzwonisz, za chwil─Ö s─ů na miejscu). Samochody zadbane, czyste i sprawne. Jestem bardzo zadowolony! ­čÖé

Tomasz
22-09-2020

Bardzo dzi─Ökuj─Ömy i ┼╝yczymy wszystkiego dobrego na nowej drodze ┼╝ycia :)

A
Arkadiusz
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 11-07-2020
Krak├│w
Data dodania: 13-07-2020

Wszystko zgodnie z ustaleniami, na czas, pełna kultura. Polecam

Tomasz
13-07-2020

Bardzo dzi─Ökuj─Ö i ┼╝yczymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze ┼╝ycia :)

D
Dani
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 28-09-2019
Krak├│w
Data dodania: 30-09-2019

Pe┼éen profesjonalizm, obs┼éuga na najwy┼╝szym poziomie! Wszystko odby┼éo sie punktualnie i w ┼Ťwietnej atmosferze !
Polecamy

R
Ryszard
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 07-09-2019
Wieliczka
Data dodania: 20-09-2019

profesjonalizm w 100 %. wygodne busy , zadbane. polecam.

M
Mateusz i Marianna
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 31-08-2019
Mszana Dolna
Data dodania: 14-09-2019

Wsp├│┼épraca z t─ů firm─ů to strza┼é w 10tke. Punktualni, uprzejmi kierowcy. Nowe busy , ┼Ťwietny napis MI┼üO┼Ü─ć, pomogli nam r├│wnie┼╝ w organizacji autobusu dla go┼Ťci. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie ca┼éa ekip─Ö ! :)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 07-09-2019
Zabierz├│w
Data dodania: 12-09-2019

Gor─ůco polecam ! Panowie z profesjonalnym podej┼Ťciem, wszystko zgodnie z ustaleniami i bez ┼╝adnych komplikacji, dobra komunikacja.
Marta i Kuba

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 28-06-2019
Jerzmanowice
Data dodania: 05-07-2019

Mega profesjonalizm i zainteresowanie interesem klienta. Wszystko punktualnie, zgodnie z planem i do tego w atrakcyjnej cenie. Jeste┼Ťmy z ┼╝on─ů zachwyceni :)

Tomasz
05-07-2019

Bardzo nam mi┼éo to czyta─ç :) dzi─Ökujemy za mi┼ée s┼éowa i jeszcze raz ┼╝yczymy du┼╝o szcz─Ö┼Ťcia na nowej drodze ┼╝ycia!!

Poka┼╝ wi─Öcej opinii

Kontakt

Imi─Ö: Tomasz 
Adres: My┼Ťlenice, , 32-400, woj. ma┼éopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 22:00 Wt: 07:00 - 22:00 Śr: 07:00 - 22:00 Cz: 07:00 - 22:00 Pt: 07:00 - 22:00 Sb: 07:00 - 22:00 Nd: 07:00 - 22:00
517-799...
Odwied┼║ nas:
liczba odwiedzin: 6203
Telefon
517-799...
Wiadomo┼Ť─ç