BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2019/2020 id:26837

450 zł / wesele
My┼Ťlenice, ma┼éopolskie
(17)
Dodaj opini─Ö
517-799...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.
796-324...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem bus├│w
  • liczba miejsc: 9
Planujesz wesele ?
Nie zapomnij o busie dla swoich go┼Ťci!
Wolne terminy na sezon 2019/2020 !!
Zapraszamy do rezerwacji ju┼╝ dzi┼Ť!
Je┼║dzimy do ostatniego go┼Ťcia !
Bez limitu km i podwy┼╝szania stawki !


WE SPEAK ENGLISH !
Odbierzemy Twoich go┼Ťci z lotniska i dostarczymy do hotelu!

Mamy 7 bus├│w (9 osobowych),
3 samochody 7 osobowe oraz 5 osob├│wek!
Obsłużymy każde wesele !
P.S. W ofercie r├│wnie┼╝ wynajem napisu MI┼üO┼Ü─ć za 50 % ceny rynkowej ;)
Sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö w innych kategoriach:

Oferta

WESELE
450 zł / wesele
Bus do Twojej dyspozycji na czas wesela od 23 do ostatniego go┼Ťcia ;)
Zapraszamy do rezerwacji !

P.S. MAMY R├ôWNIE┼╗ NAPIS "MI┼üO┼Ü─ć" w ofercie

Certyfikaty Firma z klas─ů

Czym s─ů?

× Certyfikaty s─ů wydawane dla og┼éosze┼ä, kt├│re w ostatnich 12 miesi─ůcach otrzyma┼éy wi─Öcej ni┼╝ 6 opinii, a ┼Ťrednia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest wa┼╝ny przez okres 12 miesi─Öcy od momentu jego wydania.

Opinie (17)

Dodaj opini─Ö
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
punktualno┼Ť─ç
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
  1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzib─ů w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwi┼äskiego 6 lok. 316. Administrator powo┼éa┼é Inspektora Ochrony Danych Osobowych, kt├│rym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
  2. Wyra┼╝ona zgoda mo┼╝e zosta─ç cofni─Öta w dowolnym momencie, bez ┼╝adnych negatywnych skutk├│w oraz bez wp┼éywu na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania danych, kt├│rego dokonano przed jej cofni─Öciem.
  3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
  4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych b─Öd─ů: podmioty zapewniaj─ůce obs┼éug─Ö i utrzymanie Serwisu, tj. obs┼éug─Ö prawn─ů, a w przypadku rozlicze┼ä finansowych podmiot wykonuj─ůcy us┼éug─Ö obs┼éugi kadrowo ÔÇô ksi─Ögowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniaj─ůce obs┼éug─Ö informatyczn─ů i podmioty b─Öd─ůce w┼éa┼Ťcicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych b─ůd┼║ zgodnie ze stosownymi regulaminami ┼Ťwiadczeniem us┼éug.
  5. Moje dane osobowe b─Öd─ů przechowywane do chwili cofni─Öcia zgody.
  6. Przys┼éuguj─ů mi prawa do:
    • ┼╝─ůdania od Administratora danych dost─Öpu do moich danych osobowych;
    • ┼╝─ůdania od Administratora danych uzupe┼énienia, sprostowania moich danych osobowych;
    • ┼╝─ůdania od Administratora danych usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
    • ┼╝─ůdania przeniesienia moich danych osobowych;
  7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
BUS WESELNY - Odwo┼╝enie go┼Ťci - Panie┼äskie // Kawalerskie - 2019/2020 id:26837
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
Katarzyna
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 08-09-2018
Krak├│w
Data dodania: 27-09-2018
Od samego pocz─ůtku wszystko by┼éo dopracowane na najwy┼╝szym poziomie.
Bus wysokiej klasy, czy┼Ťciutki, a Pan kierowca bardzo uprzejmy.
Nasi go┼Ťcie weselni byli bardzo zadowoleni. Serdecznie polecamy.
Tomasz
24-10-2018
Dziękujemy za miłe słowa ;)
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 25-08-2018
Tr─ůbki
Data dodania: 20-09-2018
Pocz─ůtkowo byli┼Ťmy ostro┼╝ni i niepewni, ale zupe┼énie niepotrzebnie. Pan Tomasz jest bardzo profesjonalny i prowadzi powa┼╝ny biznes. Kierowca by┼é dok┼éadnie o tej godzinie, o kt├│rej zosta┼éo ustalone, wszystko przebieg┼éo zgodnie z wcze┼Ťniejszymi rozmowami. Wszyscy go┼Ťcie byli zadowoleni, ani jedna osoba nie zg┼éosi┼éa si─Ö z pretensjami po weselu. W naszym przypadku wszystko odby┼éo si─Ö perfekcyjnie.
K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 15-09-2018
Krak├│w
Data dodania: 18-09-2018
Bardzo wysoka relacja jako┼Ťci do ceny. Pan kierowca mi┼éy i rzetelny. Go┼Ťcie byli zadowoleni z transportu. Polecam!
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 15-09-2018
Krzyszkowice
Data dodania: 18-09-2018
Profesjonalna obs┼éuga od samego pocz─ůtku do ostatniego kursu. Pan Kierowca bardzo mi┼éy, kulturalny a przede wszystkim cierpliwy. Samoch├│d bardzo wygodny ;)
Serdecznie polecamy Pana Tomasza i jego firm─Ö!
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 07-07-2018
Krak├│w
Data dodania: 18-09-2018
Bardzo dobra obs┼éuga, ┼éatwy kontakt i profesjonalne podej┼Ťcie. Polecam!
m
michał
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 18-08-2018
dobczyce
Data dodania: 18-09-2018
szybki kontakt, elastyczne warunki, go┼Ťcie zadowoleni :)
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 11-08-2018
Krak├│w
Data dodania: 03-09-2018
Profesjonalna obs┼éuga. Kierowca bardzo uprzejmy i pomocny, go┼Ťcie zadowoleni. Zdecydowanie polecam wsp├│┼éprac─Ö z t─ů firm─ů!
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 25-08-2018
My┼Ťlenice
Data dodania: 27-08-2018
Serdecznie polecam. Wszytko sprawnie, wygodnie bez ┼╝adnych problem├│w.
Poka┼╝ wi─Öcej opinii

Wolne terminy

Terminy
Last minute
25.05 2019
21.06 2019
Tomasz

Wiadomo┼Ť─ç

Obowi─ůzek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzib─ů w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwi┼äskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W zwi─ůzku z zebraniem dzisiaj za pomoc─ů tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezb─Ödnych do wykonania umowy dotycz─ůcej korzystania z us┼éug oferowanych przez Serwis Wesele z klas─ů, w szczeg├│lno┼Ťci korzystania z us┼éugi ÔÇ×Planner ┼ÜlubnyÔÇŁ, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Og├│lnego Rozporz─ůdzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spe┼énienie wszystkich Twoich praw wynikaj─ůcych z og├│lnego rozporz─ůdzenia o ochronie danych, tj. prawo dost─Öpu, sprostowania oraz usuni─Öcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a tak┼╝e prawo wyra┼╝enia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (wi─Öcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imi─Ö:Tomasz 
Adres:My┼Ťlenice
32-400woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:07:00 - 22:00
Wt:07:00 - 22:00
Śr:07:00 - 22:00
Cz:07:00 - 22:00
Pt:07:00 - 22:00
Sb:07:00 - 22:00
Nd:07:00 - 22:00
517-799...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.
796-324...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.
Odwied┼║ nas:
dodano: 03-05-2017, liczba odwiedzin: 3462
Telefon
517-799...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.
796-324...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomo┼Ť─ç

Wszystkie firmy w mie┼Ťcie My┼Ťlenice

Zobacz wszystkie kategorie