Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (9)
Zobacz zdjęcia (9)
BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 1
BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 1 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 2 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 3 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 4 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 5 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 6 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 7 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023, Myślenice - zdjęcie 8
1 / 9

BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023 id:26837

490 zł / wesele
Myślenice, małopolskie
(33)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
517-799...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar
  • liczba miejsc: 9

Planujesz wesele ?
Nie zapomnij o busie dla swoich gości!

Wolne terminy na sezon 2021/2022 !!

Zapraszamy do rezerwacji już dziś!
Jeździmy do ostatniego gościa !
Bez limitu km i podwyższania stawki !


WE SPEAK ENGLISH !
Odbierzemy Twoich gości z lotniska i dostarczymy do hotelu!

Mamy 7 busów (9 osobowych),
3 samochody 7 osobowe oraz 5 osobówek!
Obsłużymy każde wesele !

P.S. W ofercie również wynajem napisu MIŁOŚĆ / FONTANNA ISKIER / CIĘŻKI DYM /

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023 - film 1 BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023 - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

WESELE

490zł/ wesele

Bus do Twojej dyspozycji na czas wesela od 23 do ostatniego gościa ;)
Zapraszamy do rezerwacji !

P.S. MAMY RÓWNIEŻ NAPIS "MIŁOŚĆ" / FONTANNA ISKIER / CIĘŻKI DYM

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (33)

Dodaj opinię
BUS WESELNY - Odwożenie gości - Panieńskie // Kawalerskie - 2022/2023 id:26837
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 33 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Krzeczów
Data dodania: 09-05-2022

Goście nie chcieli wysiadać z busa i trzeba było ich siłą wyprowadzać, a mimo to do dzisiaj dzwonią i pytają kiedy organizuje kolejną imprezę żeby się tylko nim przejechać. Polecam bardzo 10/10.

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Budzów
Data dodania: 02-05-2022

Bardzo dobry kontakt, punktualność, pełen profesjonalizm ze strony firmy jak i kierowców. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego transportu to ta oferta jest dla Ciebie. W 100% polecam!!!

A
Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Myślenice
Data dodania: 12-10-2021

Polecam serdecznie! Wszystko super zgodnie z ustaleniami, bez problemu obsluzone były długie trasy, kierowca bardzo kulturalny a dodatkowo wszystko w naprawdę dobrej cenie :) Dziękujemy!

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2021
Sosnowiec
Data dodania: 15-07-2021

Serdecznie polecamy! Kierowcy punktualni, bardzo mili i pomocni :) pomimo różnych odległości nie było żadnego problemu. Goście zadowoleni. Współpraca na wysokim poziomie :)

W
Weronika i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Czasław
Data dodania: 06-07-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Panów kierowców ! Wszystko sprawnie. Panowie kulturalni i eleganccy :) Polecamy i bardzo dziękujemy za obsługę 🥰

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Lanckorona
Data dodania: 28-06-2021

Bardzo polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Bardzo dziekujemy.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Kraków
Data dodania: 29-09-2020

Polecam serdecznie, super kontakt, wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami.

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Żywiec
Data dodania: 22-09-2020

Bardzo polecam! Bardzo dobry kontakt z firmą. Goście chwalili kierowców za wysoką kulturę, bardzo elastyczni mimo dużej odległości (dzwonisz, za chwilę są na miejscu). Samochody zadbane, czyste i sprawne. Jestem bardzo zadowolony! 🙂

Tomasz
22-09-2020

Bardzo dziękujęmy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię: Tomasz 
Adres: Myślenice, , 32-400, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 22:00 Wt: 07:00 - 22:00 Śr: 07:00 - 22:00 Cz: 07:00 - 22:00 Pt: 07:00 - 22:00 Sb: 07:00 - 22:00 Nd: 07:00 - 22:00
517-799...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7799
Zadzwoń
517-799...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie