Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Cam Studio Wideofilmowanie id:22149

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bulowice, małopolskie
Data dodania: 18-07-2016
Liczba odwiedzin: 293

Oferta

cam studio

Firma "Cam Studio" działa w branży multimedialnej, zajmujemy głównie się reportażami, montażem, Filmujemy głównie imprezy okolicznościowe szczególnie śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki itp. Ze względu na lokalizację naszej siedziby najczęściej obsługujemy powiaty oświęcimski, wadowicki, bielski (cena za dojazd w pakiecie) ale zlecenia chętnie wykonujemy poza nimi.
Staramy się by nasze usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie, gdyż jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Wiemy, że za kilka lat, kiedy po filmowanej uroczystości nie zostanie już nic, gdy nawet wspomnienia zaczną się zacierać, jedyną rzeczą która będzie je w stanie ożywić będzie nakręcony przez nas film. Reportaż ze ślubu i wesela pozwoli Ci w przyszłości ożywić wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia. Ludzie, którzy tyle dla Ciebie znaczą, muzyka, głosy, emocje, ożyją raz jeszcze gdy obejrzysz je na płycie Bluray i/lub DVD. Po raz kolejny przeżyjesz te wyjątkowe chwile, dostrzeżesz szczegóły, które wcześniej umknęły Twojej uwadze.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę gdyż nie każdy może posiadać odtwarzacz płyt Bluray. Więc w cenie pakietu weselnego otrzymujecie Państwo również płyty DVD. Łatwo też państwo będziecie mieli zrobić kopie np. dla gości gdyż odtwarzacze DVD są tanie. Możemy również zrobić kopię na kasecie magnetowidowej VHS.

Zajmujemy się też kopiowaniem filmów z kaset VHS na płyty DVD. Macie Państwo stare nagrania ślub i wesele, komunię, chrzest, 18-stkę, wakacje i inne filmy na kasecie magnetowidowej? My przegramy to płyty DVD i możemy zrobić animacje, menu płyty, napisy, podkład muzyczny, usunąć niepotrzebne i zepsute sceny.
Na kasecie analogowej nagrania z biegiem czasu traci jakość! Uratuj swe wspomnienia przed lat! Nie zwlekaj!
Wspaniałe wspomnienia są bezcenne.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Cam Studio Wideofilmowanie
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Bulowice
Kod:32-652

Nowe ogłoszenia