Camera-S | Studio Filmowe Sosińska&Żuk

Opole, opolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-153...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Cześć! :) Tu Sandra i Sławek ze Studia Filmowego camera-S!

Jesteśmy przyjaciółmi, którzy razem robią różnego rodzaju filmy, od profesjonalnych produkcji reklamowych po pełne emocji filmy ślubne. Chcemy w filmach zobaczyć coś więcej niż sam obraz i dźwięk :)

Przy każdej produkcji filmu ślubnego naszym celem jest stworzyć film, który będzie idealnym wspomnieniem Waszego najważniejszego dnia w życiu:) Nasz film będzie odbiciem Waszego wyobrażenia.

Realizację filmu ślubnego wykonujemy we dwóch. Korzystamy z lustrzanek Canon z jasnymi obiektywami Canon serii L, stabilizatorów obrazu, dronów, mikrofonów nakamerowych, rejestratora dźwięku oraz mikroportów krawatowych, aby Wasze najważniejsze słowa były profesjonalnie zarejestrowane.

Mamy głowy pełne pomysłów, którymi chętnie podzielimy się z Wami na spotkaniu lub rozmowie online! :)

Nie możemy się doczekać, aby stworzyć dla Was piękny film! :)
Sandra & Sławek

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlaczego? Po prostu zaufajcie nam! Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację i nie istnieje dla nas słowo "niemożliwe" :)
Będziemy przy Was przez cały ten wyjątkowy czas, i nie pozwolimy na to, aby choćby jedna mała, ważna chwila tego dnia, nie została uchwycona na Waszym filmie czy zdjęciach:)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wiemy, jak ważną kwestią jest uchwycenie na filmie i zdjęciach emocji, które towarzyszą Wam przez cały ten ważny dzień.
Przy naszym filmie będziecie płakać ze wzruszenia, a potem ze śmiechu - obiecujemy Wam to! ;)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jednym z naszych osiągnięć jest ukończenie Szkoły Filmowej.
Jednak uważamy, że nie osiągnięcia czy wyróżnienia świadczą o tym jak dobrze uwiecznione wspomnienia dostaniecie. Dar tworzenia pięknych filmów lub zdjęć może być w każdym z nas! ...Słyszeliśmy, że podobno w nas to "coś" drzemie;)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj jesteśmy z Wami od przygotowań do około 1:00 w nocy po oczepinach. Jest to jednak kwestia całkowicie indywidualna - zdarzały się wesela od 20:00 do 7:00 rano;) Także nie martwcie się, wszystko dogadamy!

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Film trwający od 30 minut do 1,5 h (wedle upodobania), w którym oprócz ceremonii zaślubin i zabawy weselnej znajdziecie wiele teledysków m.in. przygotowania, tort, sesje zdjęciowe z gośćmi, czy też wywiady;)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Gdy mieliśmy po 10 lat sięgaliśmy po ciężkie i wielkie kamery. Wszystko dookoła było ciekawe i godne zrobienia niezwykłego filmu!:)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy 10 lat i wciąż wiele się uczymy. Jakość filmu oraz wymagania naszych klientów przez te lata stale rosną, ale nasze wymagania wobec samych siebie są jeszcze większe!:)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ahh... w naszej pracy lubimy wiele rzeczy. Jednak jeśli mielibyśmy wybrać tę jedyną, byłoby to szczęście, które widzimy przez cały dzień na Waszych i Waszych gości twarzach. Później też, gdy oddajemy Wam film i widzicie go po raz pierwszy;) Jest to niesamowite uczucie!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na lustrzankach DSLR firmy Canon, gimbalach oraz stabilizatorach, mikrofonach i mikroportach Rode, posiadamy też dwa drony firmy DJI. Gdy siadamy do montażu Waszego filmu pracujemy na niezawodnych stacjach montażowych. Wszystko zawsze mamy dopięte na ostatni guzik:)

W jakim składzie realizujemy usługę?

W 90% naszych realizacji jesteśmy z Wami we dwójkę - Sandra i Sławek:) Jesteśmy przyjaciółmi od wielu lat i rozumiemy się bez słów. Czasem zabieramy ze sobą dodatkowo fotografa, który pomaga nam przy tworzeniu zdjęć w tym ważnym dla Was dniu.

Jak ubieramy się na wesele?

Naszym Dress Code na weselu są czarne ubrania - tak, aby nie rzucać się w oczy;) Mamy swoje firmowe koszulki, na których znajdziecie nasze imiona, tak aby każdy z gości wiedział jak nas zawołać!

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Najpierw drogą elektroniczną dostajecie teledysk (skrót) z całego dnia:)
Pełny film lub film i zdjęcia otrzymacie na dwóch spersonalizowanych pendrive w eleganckim etui. Tak, aby jeden nośnik krążył po rodzinie, która może bez problemu skopiować sobie materiał, a drugi u Was w domu na codzienne, wieczorne seansy z przyjaciółmi;)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie czas oczekiwania określony jest na 120 dni roboczych, jednak w praktyce wygląda to tak, że dostajecie gotowy materiał po około 1 do 2 miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak! Wiemy jak ważną kwestią jest odpowiednie zachowanie przy filmowaniu/fotografowaniu podczas ceremonii, dlatego ukończyliśmy kurs i posiadamy kwalifikacje do filmowania w kościele.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie jest wtedy, kiedy usłyszymy od Was "Jest przepiękne!". Każde zdjęcie, na którym widać Wasze szczęście i miłość jest idealne:)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Chcielibyśmy, ale potrafimy wybrać. Każdy etap jest inny i wyjątkowy. Przy przysiędze małżeńskiej zdarza się (głównie Sandrze) uronić łezkę za kamerą ze wzruszenia, a kilka godzin później śmiać się do rozpuku z Wami przy zabawach:) Nie można nazwać pracą tego, co się uwielbia robić!

Nasze pasje.

Naszą pasją (oprócz tego, co już o nas wiecie;)) jest taniec!
Sandra jest zawodową tancerką stylu nowoczesnego oraz k-pop, a Sławek jest ekspertem w dziedzinie tańca towarzyskiego!

Camera-S | Studio Filmowe Sosińska&Żuk
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Tarnów Opolski
Data dodania: 30-12-2021

Najlepsi 😍😍 profesjonalizm na najwyższym poziomie, mega pozytywni, kochają to co robią i dają z siebie sto procent 🥰 Sandra i Sławek są wspaniałymi ludźmi, stworzyli nam piękny film weselny, jesteśmy zachwyceni ich pracą, polecamy wszystkim i każdemu ❤️❤️❤️

Sandra i Sławek
30-12-2021

Mocno Was ściskamy!! 😘❤️

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Otmuchów
Data dodania: 01-11-2021

Wesele z Klasą oferuje za małą ilość gwiazdek do oceny to po pierwsze🙂 po drugie Sandra i Sławek traktują to co robią z pasją i na ich twarzach nie trudno znaleźć radość i uśmiech👍🏻🙂 po trzecie pisanie tego to tylko formalność bo napewno będziecie zadowoleni🤩🤩 dodam tylko, że są to ludzie, z którymi chcesz pozostać w kontakcie i wiedzieć co u nich słychać, a wracając za każdym razem do filmu, który Wam stworzą będziecie tam jakby znów wspomnieniami przed oczami, ale na nowo z innej perspektywy bo zrobią to idealnie 🙂❤️ co mogę wiecej napisać. Tu chodzi o to jaki jest ten obraz który pozostanie w postaci cyfrowej, ale bez Sandry i Sławka i ich aury to byłby tylko obraz... a jest to coś wiecej. Czuć to i napewno to uczucie pozostanie za każdym razem gdy będziemy wspominać nasz dzień oglądając film przez nich stworzony🙂🙂 Serdecznie pozdrawiamy i P O L E C A M Y!!! ❤️

Sandra i Sławek
05-11-2021

CUDOWNI !! ❤️❤️❤️

Nazwa firmy: Studio Filmowe "camera-S"
Imię i nazwisko: Sandra Sosińska
Adres: Opole, woj. opolskie
696-153...
liczba odwiedzin: 2454
Zadzwoń
696-153...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Opole

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy