Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (19)
Zobacz zdjęcia (19)
FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 1
FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 1 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 2 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 3 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 4 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 5 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 6 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 7
FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛, Olsztyn - zdjęcie 8
1 / 19

FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛 id:51876

od 299 do 1399 zł / Wypożyczenie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(1)
Dodaj opinię
530-471...
534-997...

O nas

Witajcie 💛

Jeśli szukacie sposobów na wzbogacenie swojego wesela o niezapomniane atrakcje, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. CamoEvents Wedding specjalizuje się w organizacji atrakcji weselnych i z pewnością znajdą się takie, które spełnią Wasze oczekiwania i wpasują się w charakter Waszej uroczystości. Nasze atrakcje dodadzą wyjątkowego klimatu i zostaną z Wami na długo w postaci niezapomnianych wspomnień.

Oto oferta atrakcji weselnych, które możemy dla Państwa zorganizować:

📸 Fotobudka - świetny pomysł na prezent dla gości, którzy będą mogli zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia.
☁️ Ciężkim dym - to jedna z takich atrakcji której zaletą jest to, że tworzy niepowtarzalną atmosferę i dodaje dramaturgii do ważnych momentów, takich jak pierwszy taniec, czy podziękowania dla rodziców.
⚡ Fontanny iskier - mogą być używane w różnych momentach wesela, np. podczas pierwszego tańca, przecięcia tortu, czy też w trakcie innych ważnych dla Was chwil.
Fontanny iskier to ciekawy element dekoracyjny, który na pewno zrobi wrażenie na gościach i sprawi, że wesele nabierze wyjątkowego, magicznego charakteru.
🎈 Animacje dla dzieci na weselu - to dobry sposób na zapewnienie najmłodszym gościom wesołej i aktywnej zabawy podczas uroczystości. Nasi animatorzy poprowadzą zabawy dostosowane do wieku uczestników i zachęci najmłodszych do aktywnego uczestnictwa. Taka forma rozrywki na weselu pozwoli dzieciom spędzić czas w przyjemny sposób,
a rodzicom zapewni czas swobodnego uczestnictwa na przyjęciu weselnym.
🧼 Bańki mydlane - dodatek podczas wesel, szczególnie w momencie, gdy para młoda wychodzi z kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Bańki mydlane tworzą piękny efekt wizualny i dodają uroku uroczystości.
🍬 🍭 Wata cukrowa - słodka przekąska, która ucieszy małego i dużego. Atrakcja która sprawi wiele radości Waszym najmłodszym gościom.Obsługujemy wszelakie imprezy:
⭐ Wesela i poprawiny
⭐ Studniówki i połowinki
⭐ Imprezy firmowe
⭐ Urodziny
⭐ Festyny i pikniki
⭐ Bale studenckie
⭐ Imprezy karnawałowe
⭐ Sylwestra

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, skontaktujcie się z nami, abyśmy mogli razem bawić się w sezonie 2023!

Pytajcie o aktualne rabaty oraz śledźcie naszego fanpage na facebooku, na którym do wygrania są m.in. dodatkowe godziny zabawy z fotobudką :)


Pozdrawiamy

CamoEvents Wedding

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛 - film 1 FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛 - film 1

Oferta CamoEvents

Pakiet Ślubny & Osobisty

od 299 do 1399zł/ Wypożyczenie

OFERTA PAKIETU ŚLUBNEGO
📸 FOTOBUDKA
💨 CIĘŻKI DYM
⭐ BAŃKI MYDLANE
🍬 WÓZEK Z WATĄ CUKROWĄ
🔥 FONTANNY ISKIER

SKOMPONUJCIE SWÓJ WŁASNY PAKIET ŚLUBNY!
💖 WYBIERZCIE ATRAKCJE, KTÓRE CHCIELIBYŚCIE ABY POJAWIŁY SIĘ NA WASZEJ UROCZYSTOŚCI, A MY PRZYGOTUJEMY SPECJALNIE DLA WAS INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
📧 MAILOWEGO
📱TELEFONICZNEGO

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki doświadczeniu i kreatywności można mieć pewność, że każdy aspekt przyjęcia zostanie dopracowany, a sama ceremonia będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżniającą się cechą naszej oferty atrakcji ślubnych może być również personalizacja, czyli dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań i preferencji pary młodej.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Szeroki wybór atrakcji, które pozwalają na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i preferencji pary młodej, wysokiej jakości urządzenia i sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalna obsługa, doradzanie w doborze atrakcji, niezawodność

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wyzwania związane z organizacją eventów, co pozwala na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Zadowolenie klientów i pozytywne opinie, które są motywacją do dalszej pracy i rozwoju, przyjemną i wesołą atmosferę podczas imprez weselnych, które pozwalają na integrację z klientami i dostarczają wiele radości i pozytywnych emocji.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Doświadczenie w branży, które pozwala na skuteczną koordynację i realizację zamówień, jak również radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, pozytywne opinie i rekomendacje od zadowolonych klientów, które potwierdzają wysoką jakość usług świadczonych przez nas.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Naszymi osiągnięciami i wyróżnieniami są zadowolone pary młode, które obsłużyliśmy do tej pory i to ich wdzięczność i radość jest dla nas największym wyróżnieniem :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy stosunkowo nie długo, ponieważ zaczęliśmy swoją działalność w 2021 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Najwięcej ślubów "nietypowych" tworzą pary młode, które są innych narodowości i obsługa gości z innych krajów, obcujących z inną kulturą to świetne doświadczenie :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin obejmowany przez usługę atrakcji weselnych zależy od indywidualnych ustaleń między parą młodą a naszą firmą oferującą różnorakie usługi. W zależności od potrzeb i wymagań klientów, atrakcje weselne mogą być świadczone przez całą dobę lub tylko przez kilka godzin.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od ilości wybranych atrakcji, ale najczęściej jest to 1 animator do obsługi poszczególnych atrakcji.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na nowoczesnym i niezawodnym sprzęcie renomowanych firm, przez co nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej skontaktować się z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby mieć większy wybór dostępnych opcji i zwiększyć szansę na zarezerwowanie preferowanych usług. Optymalnym terminem kontaktu jest około 6-12 miesięcy przed datą planowanego wesela. Zwłaszcza w okresie letnim, w którym wesela są szczególnie popularne, warto działać jeszcze wcześniej, aby uniknąć sytuacji, w której preferowane terminy lub usługi są już zarezerwowane przez inne pary młode.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zazwyczaj wszystkie kwestie dopinamy za pośrednictwem e-mail lub rozmów telefonicznych, ale jeżeli są rzeczy, które trzeba ustalić np. będąc na wizji lokalnej na sali, w kościele to jak najbardziej widzimy się z naszymi klientami, a usługa nie jest w żaden sposób płatna.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt mailowy i telefoniczny. Kontaktujemy się przynajmniej 2-3x po podpisaniu umowy, celem ustalenia dokładnych godzin i szczegółów wybranych atrakcji.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl charakteryzuje się elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta. CamoEvents Wedding dostosuje swoją ofertę do oczekiwań i wymagań każdej pary młodej, tak aby zapewnić im wyjątkowe wesele.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, nasza oferta jest bardzo elastyczna i zawsze działamy na życzenie klientów, tak aby sprostać każdym wymaganiom.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dobrym sposobem na pomoc osobom niezdecydowanym w doborze atrakcji weselnych jest przede wszystkim zapytanie o ich preferencje, a następnie podanie kilku konkretnych propozycji, które mogą odpowiadać ich wymaganiom. Uwzględniamy budżet: ważne jest, aby dobrać atrakcje weselne odpowiednio do budżetu, którym dysponuje para młoda. Można wtedy zasugerować rozwiązania bardziej lub mniej kosztowne, które spełnią oczekiwania i nie przekroczą założonego budżetu. Podajemy konkretne propozycje: Można zaproponować konkretne atrakcje weselne, które z pewnością spodobają się większości gości. Można też zaproponować atrakcje, które są popularne wśród par młodych.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdarza się, że para młoda zmienia zdanie na temat wcześniej ustalonych szczegółów. W takiej sytuacji ważne jest, aby jak najszybciej skontaktować się z nami. Często można wypracować nowe rozwiązanie, które spełni oczekiwania pary młodej, a jednocześnie będzie możliwe do zrealizowania.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Jedyną rzeczą, jaka zdarza się podczas wesel są czasowo braki w dostawie prądu, na które nie mamy wpływu, ale zazwyczaj takie awarie są szybko usuwane w miejscu realizacji usługi.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Pamiętajmy, że w dużej mierze nasza oferta składa się z urządzeń, a jak to bywa one też potrafią czasem odmówić posłuszeństwa tzw. "złośliwość rzeczy martwych". Takie usterki są rzadkością, ale jesteśmy przygotowani mając potrzebne rzeczy do szybkiej naprawy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Wszystko w zależności jaką usługę oferujemy. Jeżeli mieliście u nas fotobudke oczywiście, że będziemy się kontaktować celem przesłania wszystkich odbitek.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zapewnij różnorodną muzykę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i pobawić się na parkiecie.
Zorganizuj ciekawe gry i konkursy dla gości, które będą dostarczać rozrywki i sprawią, że wszyscy będą się dobrze bawić.
Zadbaj o dobre jedzenie i napoje, aby goście byli zadowoleni i mieli energię do tańczenia i zabawy.
Przygotuj atrakcje specjalne, takie jak fotobudka lub strefę chilloutu, gdzie goście będą mogli odpocząć.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesela, które zapadają w pamięć to wesela osób pochodzących z różnych krajów i kultur, doświadczenie innych tradycji na weselu, doświadczenie muzyki, skosztowania tradycyjnych dań, to coś co zapada w pamięć na długo :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Ciężko stwierdzić w tej branży nietypowe miejsce, ale u nas nie będzie remiza strażacka :)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

To my dostosowujemy się do danego ślubu i motywów przewodnich pary młodej, ale lubimy nie typowe śluby w stylach : boho, rustykalnym, vintage :)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Nie będziemy się za bardzo rozpisywać i ujmiemy to w jedno słowo, jak to mówią "wszystko musi być dopięte na ostatni guzik", a co za tym idzie trzeba być PUNKTUALNYM, tak aby wszystko szło zgodnie z planem.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Meghan Markle i książę Harry - para ta zdecydowała się na nietypową ceremonię ślubną, która w pełni oddawała ich osobowości i wartości. Wybór przemówień, które dotyczyły kwestii społecznych i ekologicznych, zamiast typowej ceremonii religijnej, sprawił, że ich ślub stał się inspiracją dla innych par.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Przeglądamy strony internetowe i blogi poświęcone tematyce ślubnej, korzystamy z Pinteresta, Instagrama lub innych platform społecznościowych można znaleźć tam wiele inspirujących zdjęć i pomysłów

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Odwiedzamy targi ślubne. To doskonała okazja, aby poznać nowości w branży ślubnej, zapoznać się z różnymi firmami, zapoznać się z najnowszymi trendami i zobaczyć wiele pomysłów na żywo

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Gitarę - bo nie ma nic lepszego niż wspólne śpiewanie przy ognisku :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Trendy w branży ślubnej zmieniają się z roku na rok, ale obecnie można wyróżnić kilka popularnych motywów, stylów i elementów dekoracyjnych. Oto kilka przykładów aktualnych trendów w branży ślubnej:
Minimalizm - śluby o prostym, minimalistycznym charakterze cieszą się obecnie dużą popularnością. Proste suknie ślubne, minimalistyczne dekoracje, a także stawianie na jakość zamiast ilości to charakterystyczne cechy tego trendu.
Śluby w plenerze - wiele par decyduje się na organizację ślubów i wesel na świeżym powietrzu. Popularne są miejsca, takie jak parki, ogrody, lasy czy winnice.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Śluby "micro" - ze względu na pandemię, wiele par decyduje się na organizację małych, kameralnych ślubów, zwanych "micro-weddingami". Takie śluby zazwyczaj odbywają się w małych grupach, a wiele ceremonii przeprowadzane jest online, dla gości, którzy nie mogą być obecni na miejscu.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Eko-style - pary coraz częściej decydują się na śluby z elementami natury, takie jak kwiaty, drewno, kamienie czy rośliny. Dekoracje wykonane z naturalnych materiałów, takie jak drewniane stoły czy bieżniki z liści, są bardzo modne.

Nasze pasje.

Wspinaczka wysokogórska, podróżowania, dobry film, wędkarstwo

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy małżeństwem od 5 lat, mamy dwie córki i to zazwyczaj nas spotkasz na swojej uroczystości :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jest tego naprawdę dużo, ale z kasowych filmów to na pewno trylogie Tolkiena ; Władca Pierścieni, Hobbit, a jeżeli chodzi o seriale to Prison Break, Breaking Bad, Gra o Tron :)

Opinie CamoEvents (1)

FOTOBUDKA ⭐ CIĘŻKI DYM ⭐FONTANNY ISKIER ⭐ANIMACJE ⭐ - WOLNE TERMINY💛 id:51876
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 22-05-2023

Polecam! Skorzystaliśmy na swoim weselu z ciężkiego dymu, fontanny iskier oraz fotobudki. Super cena oraz profesjonalna obsługa. Bardzo polecam!!!

Kontakt CamoEvents

Nazwa firmy: CamoEvents
Imię i nazwisko: Maciej Bielikowicz
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
530-471...
534-997...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1280
Zadzwoń
530-471...
534-997...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie