Zobacz zdjęcia (5)
Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy, Wrocław - zdjęcie 1
Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy, Wrocław - zdjęcie 2 Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy, Wrocław - zdjęcie 3 Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy, Wrocław - zdjęcie 4 Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy id:39181

Wrocław, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cieszę się, że zatrzymaliście swoje oczy właśnie tutaj. Witajcie. Kłaniam się i uśmiecham szeroko :)

Chciałabym poznać Waszą radość i wzruszenie. Być z Wami w tym ważnym dniu. Uwielbiam kreować i tworzyć nie tylko fotograficzne historie. Cenię bardzo moc jaką mają w sobie albumy tradycyjne. Wkładam całe serce w wykonanie rysunków, które staną się dopełnieniem fotografii. Wszystko wykonuję od początku do końca WŁASNORĘCZNIE przez co otrzymujecie album zupełnie unikatowy i niepowtarzalny, niedostępny do tej pory na rynku fotografii ślubnej. Sam "szkielet" albumu wykonany jest także ręcznie przez parę wrocławskich introligatorów. Co ważne sami wybieracie wielkość albumu, ilość kart, tkaninę na okładkę i kolor papieru (a te są bardzo ciekawe bo np. wykonane z resztek migdałów!). W pakiecie możecie zamówić również małe albumy w ramach podziękowań dla rodziców oraz księgę gości. Wszystko ozdobione w niepowtarzalny sposób stanie się pamiątką na lata.

Fotografowałam w Polsce, Niemczech i Turcji a śluby zagraniczne darzę dużym sentymentem :)
W fotografii wciąż szukam kompozycji i kadrów idealnych, jestem wymagająca i bardzo dokładna. Przy rysowaniu oddaję się temu całkowicie. Ma być pięknie, idealnie i kropka.
Wiem, że fotograf to nie jedynie osoba, która dostarczy Wam zdjęcia, to także osoba, która spędzi z Wami czas, wejdzie do Waszego domu. Zapraszam więc na niezobowiązujące spotkanie żebyśmy mogli się poznać i, mam nadzieję, polubić :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nikt nie stworzy dla Was unikalnego, spersonalizowanego albumu z ręcznie wykonanymi rysunkami w którym znajdą się zdjęcia pełne czaru i emocji.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

artystycznym i indywidualnym podejściem do każdej pary

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

- wystawy indywidualne (fotografia podróżnicza: "Skoki w dal Azji", fotoreportaż i wystawa na Wrocławskim rynku: "Jesteśmy... na chwilę")
- fotoreporter w jednej z wrocławskich redakcji
- absolwentka liceum plastycznego i historii sztuki
- liczne publikacje w internecie oraz prasie (m.in. sesja okładkowa dla "Przewodnika Młodej Pary")

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

tyle ile potrzebujecie :) Minimum 1,5 godziny, maksimum do ustalenia :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

19 lat temu, jeszcze w liceum od fotografii analogowej a zainteresowanie zdjęciami, albumami od dziecka. Od dziecka lubiłam także oprawiać zdjęcia w ręczenie robione ramy a także mając 16 lat ozdobiłam swój pierwszy album. Każdy kolejny także :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ludzi. Nie wyobrażam sobie siebie fotografującej tylko pejzaże. Ludzie tworzą historię, mają w sobie emocje, które uwielbiam oglądać i utrwalać :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalna lustrzanka Canon wraz ze zmiennymi obiektywami. Jednak moim podstawowym przekonaniem jest fakt, że fotografia powstaje w naszej głowie, nie aparacie

Jak ubieramy się na wesele?

skromnie jednak zawsze elegancko i odpowiednio do sytuacji.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

czas maksymalny oddania Wam gotowych zdjęć w formie cyfrowej to 3 miesiące. Jeśli zdecydujecie się na album dochodzi dodatkowy czas na jego wykonanie. To jednak da się przyspieszyć. Zwykle oddaje zdjęcia wcześniej niż przed upływem trzech miesięcy.

Opinie (2)

Campanula Fotografia i RĘCZNIE ZDOBIONE albumy id:39181
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
O
Olga i Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-06-2019
Wrocław
Data dodania: 21-09-2019

Świetna współpraca, duże zaangażowanie podczas sesji plenerowych jak i w samym dniu ślubu.
Luźna i miła atmosfera. Patrycja jest osobą bardzo inspirującą, nie zamyka się we własnych ramach artystycznych, otwarta na propozycje klienta. Stworzony przez nią album przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia w pełni oddają atmosferę oraz uczucia towarzyszące nam w tym szczególnym dniu. Z całego serca polecamy wybrać opcję z albumem wykonanym i ozdobionym przez Patrycję, dzięki temu uzyskacie piękną i spersonalizowaną pamiątką na długie lata :)

Campanula
24-09-2019

Bardzo Wam dziękuję ❤️ praca z Wami to był wyjątkowo miły i pozytywny czas! 🙂

G
Gosia&Karol;
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Oleśnica
Data dodania: 15-01-2019

Patrycja to chodzący profesjonalizm! Niesamowicie pomysłowa, oryginalna, sympatyczna i zorganizowana. Zdjęcia dostaliśmy w krótkim czasie po weselu - jesteśmy nimi zachwyceni! Patrycja po mistrzowsku uchwyciła najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela, będąc przy tym praktycznie niezauważalną dla gości. Kontakt od początku był sprawny i bezproblemowy. Z całego serca polecamy usługi Patrycji i sami mamy nadzieję na kolejne możliwości współpracy!
Gosia i Karol

Campanula
06-08-2019

cieszę sie bardzo że udało mi się Was tak spontanicznie poznać i być z Wami w tym ważnym dniu! :)

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1602

Popularne miasta w okolicy