CANDY BAR- Słodki stół, słodki kącik id:40598

Gliwice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
726-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Candy Bar powszechnie znany w Polsce pod nazwą Słodki Stół, to kącik zapomnienia :) Pięknie przygotowane, udekorowane słodkości przykują wzrok każdego. Trudno się im oprzeć :)
Każda oferta skrojona jest idealnie na potrzeby klienta. Dopasowana do liczby gości, klimatu uroczystości, wystroju, temperatury otoczenia oraz oczekiwań.Nie mamy jednego, ściśle ustalonego schematu.
Dlaczego my?
Jesteśmy legalnie działającą firmą, która korzysta z wysokiej jakości produktów. Od kilku lat pracujemy z klientami indywidualnymi, dzięki czemu zyskaliśmy grono stałych klientów. Tylko w Naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość menu testowego, gdzie sami będziecie mogli wybrać słodkości na Swój Stół. Nasza praca jest naszą pasją, a przygotowanie słodkiego stołu to dla nas ogromna przyjemność i wyzwanie. Sami doskonalimy Nasze przepisy. Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy elastyczni. Pomożemy i doradzimy. Sami przygotowujemy oprawę stołu oraz zapewniamy naczynia, kubeczki, patery, słoiki. Zazwyczaj na Naszych Stołach goszczą praliny , cake popsy, cupcake, migdały w czekoladzie, różne ciasteczka, szarlotka w kubeczkach, tartaletki, różnego rodzaju deserki w słoiczkach, bajaderki, brigadeiro i wiele wiele innych. Tak przygotowane słodkości na pewno zadowolą każdego nie tylko tych najmniejszych gości.

Cena ustalana jest indywidualnie. Wszystko zależy od ilości gości, rodzaju słodyczy, oraz Państwa możliwości finansowych. Przygotowujemy zarówno stoły większe na wesela, ale także mniejsze na różne imprezy okolicznościowe np komunie, baby shower, wieczór panieński/kawalerski, chrzciny, imprezy firmowe itd. Nie mamy minimalnej ani maksymalnej liczby gości.

Działamy głównie na terenie Śląska. Istnieje możliwość przygotowania Słodkiego Stołu w innym województwie po wcześniejszym ustaleniu.

Oczywiście z każdym klientem podpisujemy umowę na wykonanie usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Słodki kącik na weselu Gliwice

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Martyna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię:Martyna 
Adres:Gliwice
44-100woj. śląskie
726-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 18-02-2019, liczba odwiedzin: 235
Telefon
726-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie