Zdjęcia
od 1000 do 3500 zł / pokaz

Caribbean Dream Dancers id:44178

od 1000 do 3500 zł / pokaz
Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
695-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Profesjonalne show taneczne!
Caribbean Dream Dancers to profesjonalna rewia taneczna prowadzona przez Mistrzynię Polski oraz finalistkę Mistrzostw Świata w salsie- Oliwię Białogłowską. To jedyna taka grupa na Północy Polski, w której skład wchodzą profesjonalne, egzotyczne tancerki o wyjątkowej urodzie. Nasze show goście zapamiętają na całe życie.

Tworzymy niepowtarzalny klimat i rozkręcamy każdą imprezę. Po ostatnim występie tanecznym prowadzimy naukę tańca na wesoło, podczas której goście bawią się z nami niezależnie od wieku- porwiemy każdego! Naszą specjalnością jest samba brazylijska, salsa oraz high heels, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu scenicznemu jesteśmy w stanie zatańczyć praktycznie wszystko.

Oferujemy możliwość połączenia show tanecznego z muzyką na żywo graną przez muzyków brazylijskich oraz występem capoeiry- brazylijskiej sztuki walki połączonej z efektownymi akrobacjami. Przeniesiemy was na karnawał w Rio de Janeiro!

Oferta

Pokaz samby brazylijskiej
od 1000 do 3500 / pokaz

1-3 wyjść tanecznych połączonych z animacją- krótką nauką tańca dla gości na wesoło.
Oferujemy możliwość połączenia naszego show z muzyką na żywo graną przez muzyków brazylijskich i/lub występem capoeiry- brazylijskiej sztuki walki połączonej z efektownymi akrobacjami. Cena zależy od ilości wyjść tanecznych oraz od ilości występujących artystów.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Nazwa firmy:Caribbean Dream Dancers
Imię i nazwisko:Oliwia Białogłowska
Adres:Gdańsk
woj. pomorskie
695-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 29-09-2019, liczba odwiedzin: 72
Telefon
695-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie