Zobacz zdjęcia (1)
Carlomedia - profesjonalny film ślubny, Poznań - zdjęcie 1
1 / 1

Carlomedia - profesjonalny film ślubny id:18061

Poznań, wielkopolskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Stawiamy na nowoczesną i profesjonalną realizację. Nasze filmy ślubne wyróżniają się najwyższą starannością wykonania od początku do końca, czyli cały reportaż a nie tylko sam teledysk. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt. Używamy statywy oraz stabilizatory ruchu po to by zapewnić piękny, stabilny oraz płynny obraz Wykorzystujemy aparaty jak i kamery, dbamy o odpowiednią jakość i plastykę obrazu. Materiał poddawany jest dokładnemu montażowi a każdy fragment obróbce barwnej oraz korektom i wyrównywaniem dźwięku. Wszystko po to by spełnić Państwa oczekiwania i zarejestrować ten, jakże ważny w życiu dzień, w jak najlepszy sposób.

Opinie (3)

Carlomedia - profesjonalny film ślubny id:18061
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Pniewy
Data dodania: 24-10-2019

Polecamy Karola! Film w super jakości, dynamiczny, dobre nagłośnienie i idealnie dopasowany podkład muzyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efektu końcowego. Dziękujemy za przepiękna pamiątkę :)

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Września
Data dodania: 13-02-2019

Obecność kamerzysty zawsze jest mega krępująca, dlatego jeżeli szukacie kogoś kogo nie biega z obiektywem przed twarzą to zdecydowanie dobrze trafiliście! Gdyby nie goście nie wiedzielibyśmy nawet, że był. Nie zauważyliśmy drona Teledysk bezbłędny. Film odpowiedniej długości, w którym są zawarte najważniejsze momenty. Nie moglibyśmy sobie wyobrazić lepiej nakręconego pierwszego tańca. Profesjonalne podejście i świetna praca. Ogląda się przyjemnie. Jakość bez zastrzeżeń Karol spełnił wszystkie nasze oczekiwania i świetnie uchwycił emocje. Na pewno będziemy polecać wszędzie gdzie się da.

Milena Płuciennik
Milena Płuciennik
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
włocławek
Data dodania: 25-11-2018

Film jest świetny! Wszystkie ujęcia są idealne i bardzo fajnie zmontowane w reportaż, świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa wszystkie najważniejsze momenty są uchwycone, a nawet nie odczuliśmy ze jesteśmy nagrywani bardzo polecamy

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 10252

Popularne miasta w okolicy