Carving - rzeźbione dekoracje z warzyw i owoców id:8976

Oferta
Dodaj do plannera

Witam.
Firma "Magiczne Chwile" oferuje Państwu rzeźbione dekoracje z warzyw i owoców, które nadają wykwintności oraz elegancji. Carving bo tak nazywa się tak sztuka - trafił do Polski z dalekiego wschodu. Może występować w postaci pojedynczych rzeźb np. Arbuz, Dynia. Wycinamy wówczas np. imiona państwa młodych, datę ślubu bądź zdjęcia nowożeńców. Popularną formą są również bukiety warzywne wykonywane jak sama nazwa wskazuje z warzyw np. burak, kalarepa, marchew. Są to kwiaty typu : róża, kalia, aster, tulipan itp. Zapraszamy do galerii aby poznać cudowny świat rzeźb, które wykonujemy na Pastwa zamówienie, na różnego rodzaju okazje. Pięknie komponują się na słodkich stołach, na stole Państwa Młodych jak również w formie prezentu.
Jesteśmy jedyną firmą na Podlasiu, która profesjonalnie zajmuje się Carvingiem. Prowadzimy również szkolenia w tej dziedzinie, więc gdybyście byli Państwo zainteresowani zapraszamy na kurs aby poznać techniki tej sztuki.

Świadczymy również Atrakcje weselne takie jak: Mobilny Drink Bar, Fontanny: Czekoladowe, Serowe, Alkoholowe, Aranżacje florystyczne, Wiązanki ślubne. Różnorodność naszych usług umożliwia negocjację cen oraz ciekawe rabaty. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Satysfakcja współpracy jest bezcennaSprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 10 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Carving - rzeźbione dekoracje z warzyw i owoców
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Data dodania: 05-11-2012
Liczba odwiedzin: 4171

Nowe ogłoszenia