Centrum Fala 1- wesela od 120zł/osoba id:21162

Oferta
Dodaj do plannera

Serdecznie zapraszamy do organizacji imprez weselnych, zarówno krótkich uroczystych obiadów, jak i dwudniowej uczty weselnej. Nasza oferta jest w pełni negocjowalna przez naszych klientów, u nas Państwo stworzą wymarzone swoje własne menu, my wyceniamy każdą potrawę w menu osobno. Dlatego nasza oferta jest bardzo przejrzysta i ... zawsze dostosowana do każdego portfela. W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień specjalne ceny (-20%) w okresie październik-kwiecień zimowa promocja (-15%)

Ceny za przyjęcie weselne mogą Państwo wycenić już od 120zł/osobę do... nasze ceny są uzależnione od terminów i indywidualnie ustalanego menu.

Nasi kucharze przygotują Państwu zarówno klasyczne dania kuchni polskiej jak i wykwintne dania francuskie czy barwne dania śródziemnomorskie.

Sala Balowa mieści do 250 osób z miejscem na scenę muzyków, miejscem do tańca oraz stołami szwedzkimi. Sala posiada osobne wejście wyłącznie dla gości weselnych oraz duży taras z ogrodem letnim. Miejsca noclegowe dla gości weselnych rezerwowane są w jednym budynku hotelowym, obok siebie, a dla Pary Młodej przewidziany jest Apartament Nowożeńców w cenie przyjęcia. Ośrodek posiada salę zabaw dla dzieci z licznymi atrakcjami, istnieje możliwość opieki nad dziećmi przez cały czas pobytu.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • ośrodek wypoczynkowy

Standard

  • ilość sal: 2
  • ogród
  • taras
  • pokoje gościnne
  • ilość miejsc noclegowych: 300

Liczba gości

  • min. ilość osób: 60
  • max. ilość osób: 140

Cennik

Orientacyjna cena: 120 PLN / osoba

Ceny za przyjęcie weselne mogą Państwo wycenić już od 120zł/osobę do... nasze ceny są uzależnione od terminów i indywidualnie ustalanego menu.
W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień specjalne ceny (-20%) w okresie październik-kwiecień zimowa promocja (-15%)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

607-095...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
669-335...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Centrum rekreacyjno-wypoczynkowe Fala 1
Imię:Laura
Nazwisko:Rymaszewska
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Łazy
Kod:76-032
Adres:Gościnna 5
Data dodania: 27-05-2016
Liczba odwiedzin: 1283

Polecamy

Nowe ogłoszenia