Zobacz zdjęcia (1)
CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, Świebodzice - zdjęcie 1
1 / 1

CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ id:17031

Świebodzice, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Pozostałe

  • woskowanie
  • henna
  • maseczki
  • oczyszczanie
  • peeling

Centrum Medycyny Estetycznej rozpoczęło swoją działalność 7 listopada 2005 roku. Od początku naszym motto są słowa Cassanovy, że "Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem".

Wykorzystujemy dziedziny nauki, których celem jest poprawa urody, samopoczucia i zdrowia. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowe technologie, których wpływ na poprawę urody i zdrowia jest udokumentowany i pewny.
Specjalizujemy się w poprawie urody, jednak na przestrzeni czasu nabyliśmy ogromne doświadczenie praktyczne w skomplikowanych terapiach wielu schorzeń. Jedną z takich terapii jest leczenie ciężkich owrzodzeń, ran i stopy cukrzycowej. W naszej pracy nie tylko poprawiamy urodę i leczymy, ale często rozwiązujemy zawiłe problemy zdrowotne. Stosujemy technologie medyczne znacznie wykraczające poza standardy stosowane w Polsce.
Zapewniamy Państwu dogodne warunki korzystania z naszych usług. Wiemy, że każdy korzystający z usług medycyny estetycznej liczy na intymność i anonimowość. Są one naszym priorytetem.


Cechuje nas holistyczne podejście do problemów zdrowia i urody.

Centrum Medycyny Estetycznej tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca stanowi prawdziwą pasję. Są to ludzie, którzy stawiają na ciągły rozwój i poszerzanie i tak rozległej już wiedzy medycznej.

Już po przekroczeniu progu CME spotkają się Państwo z ciepłym powitaniem. Recepcja jest zawsze chętna do pomocy i stara się, udzielać szczegółowych i rzetelnych informacji.

Centrum Medycyny Estetycznej to zespół ludzi, którzy potrafią ze sobą współpracować, tworząc przyjazną atmosferę, dając w ten sposób poczucie komfortu odwiedzającym nas Klientom.


Godziny i czas wizyt staramy się tak rozplanować, aby uniknąć dłuższego przez Państwa oczekiwania. Jednak w razie nieprzewidzianego opóźnienia, staramy się na bieżąco Państwa o tym informować. Jeśli jest to niewielkie lub nieprzewidywalne opóźnienie zapewniamy niekrępujący okres oczekiwania, podając kawę, herbatę lub wodę.

Na dzień przed planowanym terminem jakiejkolwiek wizyty w naszym Centrum, dzwonimy do Państwa w celu przypomnienia i potwierdzenia wizyty.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Świebodzice, , 58-160, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1341

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie