Zobacz zdjęcia (5)
Certyfikowany DJ / prezenter na Twoją imprezę. Wolne terminy!, Katowice - zdjęcie 1
Certyfikowany DJ / prezenter na Twoją imprezę. Wolne terminy!, Katowice - zdjęcie 2 Certyfikowany DJ / prezenter na Twoją imprezę. Wolne terminy!, Katowice - zdjęcie 3 Certyfikowany DJ / prezenter na Twoją imprezę. Wolne terminy!, Katowice - zdjęcie 4 Certyfikowany DJ / prezenter na Twoją imprezę. Wolne terminy!, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Certyfikowany DJ / prezenter na Twoją imprezę. Wolne terminy! id:52530

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
506-520...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witam Cię serdecznie i zapraszam do zapoznania z moją ofertą. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jesteś tutaj, bo przed Tobą trudny wybór. Przeczytaj więc poniższą treść, zajrzyj na moją stronę internetową i zaufaj komuś, kto zadba o Twoją imprezę i... kieszeń:)

Jestem zrzeszony w Stowarzyszeniu DJ PROMOTION i posiadam licencję na publiczne odtwarzanie muzyki, rzecz tak dzisiaj ważną przy okazji kwestii praw autorskich i nieuprawnionego posługiwania się materiałami znanych wykonawców. Co za tym idzie mam dostęp do legalnych nagrań o najwyższej jakości. Posiadam też certyfikat Stowarzyszenia DJ PROMOTION nr 12/05/2022, gwarantujący to, że jego posiadacz nie jest zwykłym „puszczaczem” muzyki.

Oczywiście wszystko u mnie odbywa się w pełni legalnie, z uwzględnieniem umów i faktur na Twoje życzenie. ZaiKS/Stoart? U mnie wiesz od razu wszystko i niczego przed Tobą nie ukryję.

Lubisz karaoke? Proszę bardzo. Do dyspozycji rzutnik i ekran oraz ponad 3000 polskich i zagranicznych piosenek. Moim popisowym numerem jest organizacja imprezy w stylu okresu PRL. Posiadam pełen wachlarz dekoracji: banery wielkoformatowe, plakaty i mnóstwo autentycznych przedmiotów z tamtej epoki, które pozwolą Ci zorganizować stylową imprezę rodem z tamtych lat. Sam też wchodzę w rolę, a zabawy i konkursy również przypomną Wam minioną epokę:)

Lubisz zabawy na imprezach? Ja również...U mnie nie ma odgrzewanych kotletów i zabaw z podtekstem, a do każdej (nawet znanej zabawy) wrzucam coś od siebie, żeby było jeszcze śmieszniej i innowacyjnie.

NOWOŚĆ!! W związku z nawiązaniem współpracy z "Art Art" Wasza impreza może być sfilmowana z drona, a odpowiednio przygotowany film w jakości 4K będzie super pamiątką na długie lata. Z racji początków współpracy, możecie liczyć na promocyjne ceny!!

A czemu ja? Bo dziś, gdy branża eventowa winduje ceny swoich usług do granic możliwości, chcąc nadrobić straty związane z lockdownem, ja grając hobbystycznie i poza normalnym czasem swojej pracy, mogę zaoferować Ci najniższe stawki, przy zachowaniu standardów, nieodbiegających od konkurencji. Zajrzyj do mnie, napisz... Na pewno się dogadamy:)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Katowice, , 40-231, woj. śląskie
506-520...
liczba odwiedzin: 907
Zadzwoń
506-520...
Napisz

Popularne miasta w okolicy