Zobacz zdjęcia (5)
Chevrolet Caprice - klasyczne V8 do ślubu Made in U.S.A, Zielona Góra - zdjęcie 1
Chevrolet Caprice - klasyczne V8 do ślubu Made in U.S.A, Zielona Góra - zdjęcie 2 Chevrolet Caprice - klasyczne V8 do ślubu Made in U.S.A, Zielona Góra - zdjęcie 3 Chevrolet Caprice - klasyczne V8 do ślubu Made in U.S.A, Zielona Góra - zdjęcie 4 Chevrolet Caprice - klasyczne V8 do ślubu Made in U.S.A, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Chevrolet Caprice - klasyczne V8 do ślubu Made in U.S.A id:34097

Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Chevrolet
  • Kolor: niebieski
  • zabytkowy

Wolne terminy w 2018 roku!

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty wynajmu naszej gabloty Chevrolet Caprice Classic 5.0L V8 wraz szoferem.

Chevrolet Caprice to typowy amerykański „full size”. Oferowany na amerykańskim rynku od 1964 do lat dziewięćdziesiątych zawsze miał imponujące rozmiary, prostą ramową konstrukcję, solidne V8 pod maską i tylny napęd. Uwielbiany był między innymi przez amerykańskich taksówkarzy i policję, między innymi dlatego, że doskonale znosił stłuczki i był idealnym narzędziem do taranowania i spychania z drogi przestępców.

Oferta dotyczy wynajmu klasycznej i jak najbardziej stylowej limuzyny CHEVROLET CAPRICE Classic 5.0L V8.

Główne atuty, dzięki którym prezentowana gablota bije inne na głowę to duża przestrzeń pasażerska, duże drzwi dzieki którym można wygodnie zasiąść w każdej kreacji (bez obawy że się ubrudzi lub pogniecie), klimatyzacja podnosząca komfort pasażerów oraz zabiezpieczająca make-up Panny Młodej i duży bagażnik - zmieszczą się wszystkie kwiaty i prezenty, a w przypadku zleceń specjalnych 2-3 ciała

Wybierając ten samochód mają Państwo gwarancję, że wasza uroczystość bedzie inna niż wszystkie. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie - prosimy o maila w celu kalkulacji kosztów.

Wynajem samochodu na jendą godzinę wraz z szoferem: 299 PLN

Pakiet ślubny to wynajem na minimum 3 godziny
Uroczystość ślubna do 3 h 700PLN
Opcja dłuższa - do 5 h 900PLN

Każda rozpoczęta godzina powyżej 3h/5h 199 PLN

Kalkulacja dotyczy miasta Zielona Góra oraz okolic w promieniu 15 km. W przypadku większej odległości od Zielonej Góry, naliczana jest opłata 2 PLN za każdy kilometr dojazdu/powrotu.

Proszę z zapytaniu napisać o jaki przedział czasowy chodzi oraz podać trasę - na tej podstawie przygotuję konkretną wycenę usługi.

liczba odwiedzin: 1730

Popularne miasta w okolicy