chlopakiodfilmu - videofilmowanie id:18268

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Chorzów, śląskie
Data dodania: 14-01-2016
Liczba odwiedzin: 546

Oferta

Chłopaki od filmu to załoga energicznych i zwariowanych pasjonatów filmu, którzy myślą obrazem, świetnie się rozumieją, a przede wszystkim nawzajem uzupełniają, przez co wychodzimy naprzeciw najbardziej różnorodnym oczekiwaniom Klientów.

Zyskawszy kilkuletnie doświadczenie przy projektach filmowych, nie boimy się podejmowania innowacyjnych wyzwań, co więcej, sami takie kreujemy.

Nie tylko jesteśmy na bieżąco z trendami technicznymi i formalnymi, ale wręcz zależy nam na byciu o krok do przodu, zawsze w porozumieniu z Klientem. Zdeterminowani, by spełniać marzenia, więc w pracę wkładamy tyle samo serca, co precyzji.

Na nasz team składają się:

Sebastian - Ojciec Dyrektor, Operator
Dzięki zmysłowi ekonomicznemu i rzetelności zespala wszystkie elementy CF w całość i czuwa nad formalnościami. Jest żywym przykładem współistnienia chłodnego realizmu z pozytywnym zakręceniem i gotowością do podejmowania ryzyka. Stawia na efekt i dynamikę, a jego placem zabaw jest filmowy sprzęt.

Paweł - Inżynier Kreatywności
Umysł ścisły i dusza humanisty, swoją pasję reżyserską wywodzi z fabuły, w której działa niezależnie. Film traktuje jako nośnik emocji, a w pracy z Klientem nastawiony jest przede wszystkim na Człowieka. Zagadką pozostaje, w jaki sposób łączy w sobie bycie fantastą i perfekcjonistą.

Paweł - Montażysta
Solidny wykonawca o logicznym rozumie, dzięki jego efektywności dotrzymywane są wszystkie terminy. W życiu i w pracy niebywale ceni porządek, przez co także w montażu wszystko ma u niego swoje miejsce. Wrodzona pracowitość pozwala mu prędzej czy później przeskoczyć każdą narzuconą poprzeczkę.

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

chlopakiodfilmu - videofilmowanie
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chorzów
Kod:41-506

Nowe ogłoszenia