Zdjęcia
od 400 do 700 zł / wynajem

Chrysler 300C biały i czarny id:9812

od 400 do 700 zł / wynajem
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(1)
Dodaj opinię
503-481...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: Chrysler
 • Kolor: biały
Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia do ślubu luksusowych samochodów Chrysler 300C w kolorze czarnym i białym. Samochody posiadają komfortowe, przestronne wnętrza z dwustrefową klimatyzacją i podgrzewanymi fotelami. Samochody te są doskonałym połączeniem elegancji i nowoczesności. Z pewnością wzbogacą i upiększą ten niepowtarzalny dzień.

Na życzenie Klienta możemy zająć się dekoracją aut. Posiadamy wiele dekoracji do wyboru (gratis). Posiadamy również tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para (gratis).

Kategoria:

Auta do ślubu Olsztyn

Oferta

Chrysler biały
od 400 do 700 / wynajem
Chrysler czarny
od 400 do 700 / wynajem

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Chrysler 300C biały i czarny id:9812
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
H
Hubert
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2017
Olsztynek
Data dodania: 03-09-2017
Firma godna polecenia i zaufania !

Obsługa na najwyższym poziomie, wspaniała współpraca oraz dbałość o szczeguły. Auto dojechalo do nas czyste, pieknie wystrojone, kierowca był bardzo delikatny w jeździe !

Na prawdę, nie ma się do czego przyczepic.

Usługa godna pochwały,

Zapraszam i Polecam !
Auto do ślubu

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Auto do ślubu
Adres:Olsztynul. Kościuszki
10-050woj. warmińsko-mazurskie
503-481...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 02-03-2013, liczba odwiedzin: 4767
Telefon
503-481...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie