Chwilę Łapię - fotografia ślubna

od 2000 do 2500 zł
Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Niewiarygodny stres Młodych, aby wszystko pospinać, aby wszystko zagrało w końcu przychodzi ten pożądany luz ale swoje trzeba wycierpieć.
Rolą fotografa jest obserwowanie tego co się dzieje i łapanie tych chwil najważniejszych. Światło, cienie, ostrość, obecność i ciągle skupienie. Fotograf musi mieć te obrazy w głowie przed naciśnięciem spustu migawki.
Jednak w mojej naturze leży szeroka integracja z otoczeniem, reagowanie dynamiczne na wydarzenia - gdy widzę stres u Państwa młodych rozmawiam, uspokajam.
Rozmawiam też z gośćmi, słucham ich. Tym samym wychodzę poza rolę biernego obserwatora. Jestem dla Was.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każda para i każde wesele jest inne. Dlatego moje podejście do każdego zlecenia jest wyjątkowo spersonalizowane, aby odzwierciedlić Wasze indywidualne osobowości i preferencje. Dbam o to, by każda sesja była dobrze przygotowana i dopasowana do Waszych oczekiwań.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Z każdym klientem pracuję indywidualnie, dostosowując się do jego wizji i oczekiwań. To znaczy, że Wasz dzień ślubu zostanie uchwycony dokładnie tak, jak sobie wymarzycie, z dbałością o każdy detal.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nie posiadam osiągnięć lub wyróżnień, nie biorę udziału w konkursach artystycznych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To zależy od indywidualnych ustaleń. Może to być 12h - zawsze jestem z Wami do oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera zdjęcia w formie elektronicznej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Przygoda z filmowaniem rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy to zainspirowani możliwością opowiadania historii za pomocą ruchomych obrazów, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę o profesjonalne usługi filmowe, aby jeszcze lepiej uchwycić i zachować wspomnienia z najważniejszych chwil życia moich klientów.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią rozpoczęła się ponad 10 lat temu, kiedy to po raz pierwszy odkryłem pasję do uchwycenia ulotnych chwil i przekształcenia ich w trwałe wspomnienia, co stopniowo przekształciło się w profesjonalną karierę jako fotograf ślubny.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuje od 4 lat. Z fotografią jestem związany od dziecka.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Fotografia ślubna daje mi unikalną możliwość bycia częścią jednych z najważniejszych chwil w życiu ludzi. Uwielbiam obserwować i uchwycić emocje, radość i miłość, które są tak widoczne podczas ślubów i wesel.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje na sprzęcie marki Canon, bardzo cenie plastyczność obrazu który otrzymujemy na tym sprzęcie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Profesjonalny sprzęt jest bardziej niezawodny, co jest kluczowe podczas tak ważnego wydarzenia jak ślub. Wysokiej jakości aparaty i obiektywy minimalizują ryzyko awarii technicznych, a szybkie karty pamięci i baterie o długiej żywotności pozwalają na ciągłe fotografowanie przez cały dzień bez konieczności częstego zatrzymywania się na wymianę sprzętu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zlecenia realizuje sam, jestem w każdym miejscu sali czy kościoła starając się wszystko uwiecznić.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze elegancko, koszula oraz spodnie i mokasyny.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Za pomocą wrzucenia filmu w chmurę lub na pendrive wedle życzenia.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniam w galerii cyfrowej do udostępnienia także dla gościu w łatwy i szybki sposób. Wedle życzenia i wybranego pakietu wybieramy zdjęcia, które zostaną wydrukowane.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Pierwsze zdjęcia Para Młoda otrzymuje w ciągu 48h. Calość jest przekazywana w formie elektronicznej do 60 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam niezbędne uprawnienia, legitymacje i pozwolenia.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadam zarówno drona jak i świadectwo kwalifikacji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie ślubne uchwyci autentyczne emocje i momenty, które są esencją tego dnia. Takie zdjęcie przekazuje uczucia i atmosferę momentu, pozwalając na ponowne przeżycie radości, wzruszeń czy łez szczęścia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubię uwieczniać moment pierwszego tańca, gdyż to właśnie wtedy para młoda wyraża swoje uczucia w najbardziej wzruszający i osobisty sposób.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, chętnie zrealizuję dla Ciebie sesję zagraniczną, dostosowując się do wybranej przez Ciebie lokalizacji i stylu, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego wyjazdu.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe malownicze krajobrazy, takie jak parki, plaże, góry czy zabytkowe miejsca i zamki, które oferują piękne tło i romantyczną atmosferę idealną do uwieczniania wspólnych chwil.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę fotograficzną, to opuszczone ruiny zamku, które stanowiły fascynujące i tajemnicze tło dla unikalnej sesji ślubnej, pełnej historii i charakteru.

Jaki jest styl naszej pracy?

Twój styl pracy to połączenie fotografii reportażowej z elementami portretowymi, gdzie naturalność i spontaniczność chwil mieszają się z artystycznym kadrowaniem i subtelnym oświetleniem, tworząc autentyczne oraz stylowo wyrafinowane obrazy, które opowiadają historię każdej pary w niepowtarzalny sposób.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Mój przepis na znakomitą zabawę na weselu to połączenie świetnej muzyki, dopasowanej do gustów Pary Młodej i ich gości, energetycznego DJ-a lub zespołu na żywo, a także zabawnych atrakcji, takich jak fotobudka i tematyczne gry interaktywne, które angażują wszystkich uczestników i tworzą niezapomnianą atmosferę wspólnej radości.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuje się językiem angielskim, niestety w innych językach mam problem z komunikacją.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją i wzorem do naśladowania jest mój dziadek, który wszczepił mi miłość do fotografii.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jestem w stanie w pełni spersonalizować usługę fotograficzną, dostosowując się do Waszych indywidualnych potrzeb i życzeń, co pozwoli na stworzenie wyjątkowej i osobistej dokumentacji Waszego ślubu i wesela, zgodnie z Waszą wizją i oczekiwaniami.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Radzę sobie w trudnych warunkach pogodowych dzięki doświadczeniu i elastyczności w dostosowaniu technik fotograficznych oraz sprzętu. Posiadam odpowiednie osłony na aparaty i obiektywy, które chronią sprzęt przed deszczem czy śniegiem, a także wykorzystuję różnorodne źródła światła, aby zapewnić najlepszą jakość zdjęć nawet w niekorzystnym oświetleniu. Ponadto, zawsze mam przygotowane alternatywne lokalizacje i pomysły na sesje, co pozwala na utrzymanie wysokiego standardu zdjęć bez względu na pogodę.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla mnie przeszkodą, ponieważ wyposażony jestem w wysokiej klasy sprzęt fotograficzny, który doskonale radzi sobie w niskim świetle.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Wzrost popularności naturalnych, niereżyserowanych zdjęć, które uchwycają prawdziwe emocje i spontaniczne momenty. Taki styl jest bardziej swobodny i mniej formalny, co pozwala na bardziej autentyczną narrację dnia ślubu.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych skupiają się na tworzeniu kinematograficznych, emocjonalnych opowieści, które wykorzystują dynamiczne ujęcia z dronów, filmowanie w slow-motion oraz narrację głosową, aby jeszcze głębiej oddać atmosferę i emocje tego wyjątkowego dnia.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zabrałbym mój aparat, aby uchwycić piękno otoczenia i przetrwać, dokumentując każdy dzień naszej przygody.

Nasze pasje.

Moje pasje obejmują tworzenie artystycznych i emocjonalnie bogatych fotografii ślubnych, eksplorację nowych miejsc i kultur, co doskonale wpisuje się w sesje zdjęciowe w różnych lokacjach, oraz ciągłe doskonalenie technik fotograficznych i wizualnych, co pozwala na nieustanne rozwijanie Twojego warsztatu i oferowanie klientom wyjątkowych, pełnych pasji obrazów ich ważnych chwil.

Ciekawostki na nasz temat.

Ważne jest dla mnie budowanie osobistego związku z klientami, co pomaga im czuć się bardziej komfortowo przed Twoim obiektywem i pozwala na uchwycenie ich prawdziwych emocji.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka: "Sekretne życie Henriego Cartier-Bressona" – fascynująca biografia jednego z najwybitniejszych fotografów XX wieku, której autor odkrywa tajemnice jego techniki i podejścia do fotografii.
Film: "Finding Vivian Maier" – dokument przedstawiający niezwykłe odkrycie i życie Vivian Maier, która była nianią w Chicago i pośmiertnie została uznana za jedną z najważniejszych postaci w historii fotografii.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Dawid Stojanowicz - Marketing i fotografia
NIP: 7561957874
Imię i nazwisko: Dawid Stojanowicz
Adres: Opole, Jana Bytnara Rudego, 45-265, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 986

Wyjątkowe sale weselne w mieście Opole

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy